Elaziğ///23

yook bunlar eski dimple yeni katolog var 2010 onda var süper bişii sanki benim oturma odama göre tasarlanmış yalnız bi sorun var uzun kalmaz inşallah benim duvara

ne oldun şebnem ben mutfağa gidiyorum
fırında sigara böreği yapıcam

kısss ciddimisiinn indirimdemiymişş
birazdan çıkıyorum tatlımm rüyamda bile gördüm kıss çok hoşuma gitti
alayım yerleştireyimn tabii duvarıma olursa inş. resmini çeker becerebilirsem buraya eklerimmm

günaydın kızlar, sbnm çok beğendim tv üniteni. oturma odamda spor diyosun hiç kaçırma. fotoda bekliyoz. dimple bende adet oldum.bugün kahvaltımı yapıpta geldim kaydirigubbakcemile5 ama yaptığın börekten yiyebilürüm tabi yanında çay varsa aklinialirimsmile

tmm şebnem bekliyorum
orda ölçülerini veriyodu aslında duvarını ölçüp bakabilirdin

alişim

bu akşam abdest alıcam
hoş sanki oruçtan ne varkım vardıki
büyük oğlumun korkusundan sadece gizli saklı su içebiliyorum
biraz çenesi düşüktür beni bi sülaleye rezil eder annem oruç tutmuyo diye

valla böreğim çok güzel olmuştu
ne hikmetse bu aralar yaptığım hamurişleri çok rast gidiyo (maşallah)

bi ara hiç poğaça yapamıyodum hep içi hamur kalıyodu şimdilik şükür geçti hamurluğu

nevin ne yaptın aşağıda görüyorum seni yaz kız bişiler

hahha geçmişi okudum canım geldim
tv sehpası alacakmış şebnem ay bu ramazandada rahat durmuyo ben geçen sene ramazanda hiç kendimde değildim bayramdan tam bir hafta sonra kendime gelebilmiştim :)))
şimdilik iyiyim dün dr doğum dedi nişanmış
eğer beklerse salıya kadar bekleyecem dedi dr 3 kg olsun diye
suyun veya kanaman olursa hemen alacak bekliyorum bende artık kızımı heyecanla erkenci kızımı

şebnem damla ile sen bizde tanışmıştınız zaten damla gülşenin kız kardeşi
damlacım şebnemde komşumuz aslının kankisi :)) tanıştığınıza memnun oldunuzmu şimdi :)))

nevin iyi olduğuna sevindim. hadi inşallah kazasız belasız bu günleride atlatırsınız kızınızla birlikte. dimple ben işyerinde rahat rahat yiyorum çünkü burda zeten kimse normaldede tutmuyor.yani buraya ramazan uğramamış. valla ne diyeyim Allah sonumuzu hayır etsin.

alişim çok şükür sende iyisin okudğum kadarıyla
allah topiğimizin öğrencisine zihin açklığı verrsin :)
kaç gün tatilin :)
dimplenin az sürüyo sanırım :)) akşama abdest alacam diyo :)

vallahi benim 1 hafta kışın tutarım inşallah daha melikeden kalan borçlarım duriiiiiy. neyse bu sayede biraz ders çalışıyorum.kız nevin doğurursan haberimiz olsun. bak foto bekliyoz nazlı kızının. bu arada damlaya ben bi topikte rastlamıştım,tanıştım,sonra arkadşalarından seni görünce gel buraya da takıl dedim. iyi etmişim demiiiiiiiiiiiiiii :hulya:

aaa nevin aşkkolsun bende doğdun diye bekliyodum
hayalkırıklığı yaşadım

benim hastalığım 1 hafta sürdü
ay alişim borçları hiç gündeme getirme
benimde geçenyılki hamileliğimden 1 ay duruyo (((((((

dimple ben bu kışın hepsini artıkın bitireyim diyorum. yoksa öde öde bitmez valla biriktikçe. kışın kolayda oluyo.

benimde borçlar birsürü :)) 3 ayları tutsam yetmez birde bu senede eklendi :)))
ay yemeğe dayanamıyom ya :))

damlayla yıllardır tanışıyoruz biz aynı caddede oturuyorduk :)

küçücük bi kızdı ilk okula gidiyodu galiba özgeyle el ele tutuşup bi onlara bi kendilerine gidiyolardı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…