Elaziğ///23

dimplecım geçmiş olsun bebişlerine. nevincim sanada geçmiş olsun. ama bebişinle senin iyi olmanıza sevindim. özebuscum sende rahat ol. dua oku . dimple'ında dediği gibi çok rahatlatıyor. sbnm nerde kızlar haberi olan varmı?

evet kimsecikler yok :))

dimple canım çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun üç tane çok zor (
birde hastalar ise

şebnemin sesi geçen antalyadan geliyordu :))

geldimmm:)))))ahandaaa burdayımmm:)))

özlemişim burayı yaaa

nasılsınız kızlar bebişleriniz nasıl hamişler nasıl

annemler istanbuldan antalyaya taşındılar yerleştiler yani bizde 23 nisanı degerlendirdik tatil yaptık 4 güncükk:))))))))
güzel geçti çok şükür hpininizin yerine çümdümmmm:))))akdenizin serin ama çokkk serin sularına daldım geldim:)))

şimdik elazizdeyimm yarında misafirim var ayyyy heveslendirmek gibi olmasın nevinde geliyo

kızlar şimdi hepinizin adını yazmıyım buyrun hepiniz gelin :))bigün olsa keşke hepimiz biarada oldugu bi ortam dışarda deil ama evde daha samimi :))

neyse öpüyorum hepinizii

ıyı geceler hanımlaar...
sebnemcım hosgeldın cnm... ben ıyıyım cnm nasıl olsun hamişlikte fena deil :)
hepınızı opuyorum kızlar...

ıyı geceler . kızlar elazıgın hangı semtlerındesınız gorev ıcabımı orda bulunuyosunuz yoksa elazıglımısınız gece gece cokmu soru sordum

dimple bebişler nasıl oldu? hamişlerimiz nasıllar? sbnm ne güzel tatil yapmışsın. oh bizim yerimizede yüzseydin. benimde tatile ihtiyacım var ya.bizde temmuzda elazığa gelcez inşallah. sbnm artık o zaman gelirim sana inşallah...

bu arada merdiyet ben elazığlıyım. ankarada yaşıyorum. sende elazığlımısın?

günaydın kızlar. sbnm teşekkürler. inşallah temmuzda gelcem.

nasılsınız kıslarrrr hanı toplanacaktınnnız bu hafta akgunde bulusalım ne dersınızzz yavyularrr cetommm sen nerdesınnnnnn

sbnmcsm cnmmm ben dün elazıgdaydımda..mislandda avukatların bovling turnuvası vardıı..nişanlım eşinizle selamlaştıı bende size bakınca simanız acaip tanıdık geldii hafızam biras kuvetlidiirdeeee burdan hatırladım sizi ama nedeyip gelinirki o sıra yanına:)tabiii bennnnn başka birine benzetmediysem sendinnn orda gördügümmm yemek yiyodunuz hattaaaa burburkingde:)

Son düzenleme:
selaaaaaaaaaaammm

şebnem geçen msn de konuştuk bişi demedin hiç ohh güzel vakit geçirmişsin

kızlar

cücüklerim

çok iyi değiller büyüğüm atlattı da

ortacamın burnı maaşallah şelale misali

küçüğümde hırıltısı tıkanıklığı hala devam ediyo

myflowers

nerdesin kız sen

biz küçük bi buluşma yaptık canım
tabi buralara uğramazsan bişiciklerden haberin olmaz

başka yazmayı unuttuğum bişi varmı bilmiyorum

:1hug:
merhabalar kızlar. nasılsınız?

merhaba alisim bana özelden mesaj atmışsınız ama benim msj sayım 50 olmadığı için cevap veremedim.kusura bakmayın.evet elazığda yaşıyorum ama elazığlı değilim, eşim buralı.siz elazığın neresindensiniz.bu arada tüm elazığlı ya da elazığda görev yapan arkadaşlara merhabalar....

ta kendileriydi :))))

dimple 3 tane olunca biri geçer biri başlar canım allah yardımcın olsun çook geçmiş olsun
allah sana güç kuvvet sabır versin bol booooollll :)))))

aylin fatih az kalmış doğuma dimi bebiş geliyor :)))

eveeeeettttt az kaldı nevin. hayırlısıyla bekliyorum:)))

ay nevin hiç sorma

etrafımdaki herkes bana acıyan gözlerle bakıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…