Elaziğ///23

kızlar günaydın. ne var ne çok. haftasonu nete giremedim. özlemişim valla sizleri. ankara acaip sıcak. elazığ nasıl?

elazığ soğuk sürekli yağışlı bugünde yağdı gene yağmur
cadı kızın nasıl
dimplecim sen nasılsın

ewt nem cim bendeim geleydin keşke kızz senin nişanlın barodan mı yoksa takılıyomuydunuz?
ay nekadannnnnnn mikemmel oynadım ne kadannnnnnn başarılıydım ıhıhıhıh 2.oldum kupa aldım hehehe

iyiyim nevin yarın gezmeye gidiyom

sizdemi kuzu ailesini izliyosunuz

onlar gerçek olsa ya adamı akıl hastanesine yollarlar ya

yiter yaaa yiter yaaaaa

dimple süper ya türk malı çok gülüyorum onlara

valla bugün hava yine çok güzel.tam bahar havası. dün akşam kocişle yürüyüşe çıktık. e tabi cücüğümlede.

evet maalesef bebişten sonra baka kalıyom toplara :))) sadece izlioyrum ama acayip isityorum senle bikere karşılıklı oynamayı

dimple ben izlemiyorum onu sevmiyom hiç :)))
nereye gidiyorsun kız gezmeye banada gel eğer yle çıkıyorsan beklerim:)

özebus nasıl oldun iimisn

alişimde herüfünden çağasından yürümüş bize hava ati şebnem2 :))
bizde dün yürüdük :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar: ama sonu kötü oldu çok fena yağmura yakalandık :)))

nevin atayım biraz hava. yok bebekti,yok eşimin işinin yoğunluğuydu. daha yeni yeni keyfini çıkarabiliyoz.

ewt nem cim bendeim geleydin keşke kızz senin nişanlın barodan mı yoksa takılıyomuydunuz?
ay nekadannnnnnn mikemmel oynadım ne kadannnnnnn başarılıydım ıhıhıhıh 2.oldum kupa aldım hehehe

barodan cnmmmm bovling turnuvasına gelin dedi arkadaşları çok kalabalıktı çıktık gerikaydirigubbakcemile3ay nişanlım olmasa gelirdimde diycek nerden tanıyorsunnnnn bide tam emin olamadımmmmmm senmisin deilmisin diyeaklinialirimsmile
bu arada kupan hayırlıı olsunnn benimde gözüm kalmıştıı girişte çantama atcaktım:):):):):)

kim barodan diycem burdan sölemiycen özelden msj at bari bende gözümü dikmiştim vallahi:)

nevin gidek bi gün bacım yavaştan yavaştan sallarsın topu

bebekten sonra hiç oynamadım eğilirim ama doğrulamam anca siz çeker kaldırırsanız olur :))
demek güzeldi kupa nem sen çalamadın ben çalayım bari :))
allah bilir yatağının başına koymuştur uyallaaaaa :)))))))))

delüüüüüüüüüüüüüüüüüü hehe koynuma aldım hatta:))
oğluşumun odasında cnmmmmmmmmm

niye oğlun odasına koyuyosunki
boynan tak gez:):):):):):):):)::):):):):)
sen bilirsin öle şeyleri
küçükken boynuna silgini taktığın gibi anlatmıyştın ya:)))

eee kız bence sana takalım seviyonda altını bu kupada sarı ya bayılırsın vallaha :))

ben hazırladım zincirede taktım getirecem sanaa hahaha

emitasyon kullanmıyorum cicim :)))

bak zincirinide takmış hazırlamışsın
itiraf et şekerim boynuna takıp gezdin bile evde dimi :)
ahahahahh

ayy ewt sana dokunuyodu dimi emitasyon :))ağır hatun

bence sen itiraf et çok takıldın kupama kurtların bıcıladı :)

eee napalım hakedene veriyolaar gerisinede bukadar laf düşüyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…