Elaziğ///23

oyy oyy oyy haha
tamam ha küsme takarım boynuma gelirim sana bigün :)))küsme

günaydın kızlar. nasılsınız? ne var ne çok? pazar günü ales sınavım var. dua edin kızlar olurmu?

nevin havalar ısındıya daha da kabuğumu kırarım her yerede giderim

büyük oğlum okuldaydı
ortanca oğlumu eşim aldı baktı ben rahat oturam diye

küçüğümde biraz uyudu biraz arkadaşlarım kucakladı

yani iyi bi gezme oldu

sağol sbnm. bende işyerinde fırsat buldukça matematik konularını dinliyorum. anlayacağın yeniden öğrenci oldum. doktora için ales ve üds'den 55 almam gerek. bu önemli değilde üds'den 55 almam lazım. 51 almıştım ilk girmemde ama 2003'te. onada çalışemde doktora yapayım ya. melikeden dolayı hep erteledim.

Alişim Allah yardımcın olsun canım benım... ınsalah emegıne deger kuzu...

Hepınızı opuyorummm

iyi geceler kızlar

ohh havalarda güzelleşti demi

günaydın kızlar
ewt güzelleştii havalar dimplecim ama ben sıcağı çok sevmiyorum allahtan evim serinn oluyo ama dışarı çıkmak öfffff
alisim kızının nekadar güzelmi,ş ismi melike

aaaa dah önce söylememişmiydim kızımın ismini. melike nazlı ama melikeyi kullanıyoruz. doktorumuzun ismiydi. e iki taraftada olmayan bir isim aramıştık. doktorumuzun ismide kulağımıza hoşgeldi. hem bellimi olur babası gibi kızımda doktor olur hemde kadın doğum doktoru.gerçi ben artık ailede başka sağlıkçı görmek istemiyorum ama kızım ne isterse o mesleği yapsın. yeterki sağlıklı, mutlu olsunda. Rabbim hepimizin kuzucuklarını korusun.
bu arada özebuscum teşekkürler. nasıl gidiyo hamilelik. eşin yanına geldimi şeker.

saol Alişcim... bende artık küsecektm kımse selamımı görmuyor dıye... ıyı gıdıyor cok sukur 15 gun sonra gıdecegım doktora ama hep merak edıyorum,elımden gelse ultrason aletını alıp evın bi kösesıne koyup her gun bakıcam miniğime :)) cınsıyet ne zaman görülür?

16.haftadan sonra belli oluyor genelde. bak bizde yaza gelme planları yapmaya başladık. haziranın 20'si gibi gelcez. inşallah seninlede tanışma fırsatım olur.

şuan da cam açık oturuyorum salonda oohhh bayılıyorum bu havalara
şebnem ben yazı seviyorum
sereserpe

ozebus
genelde 3.5 ayda cinsiyet belli oluyo
ama birazda bebeğe bağlı
benim büyük oğlum taa 7. ayına kadar göstermemişti
ilk çocuktu bide meraktan öldürdü bizi sıpa

selammm yavyularr nabersınız ayran ıctık ayrımı dustuk yahuuuu

16.haftadan sonra belli oluyor genelde. bak bizde yaza gelme planları yapmaya başladık. haziranın 20'si gibi gelcez. inşallah seninlede tanışma fırsatım olur.
hazıranda o zaman bellı olur miniğim :) cnm ınsallah tanısırız... bızımde ızınımız hazıranda ınsallah denk gelırız alişim...
dogru dımple cım kımısı hemen göstermıyormus... sabırsızlanıyorumm gercekten :) bırde elzıgda goruyorum guzel guzel cicilerı bebişler ıcın cınsıyet bellı olmadıgı ıcın almıyorum aklım kaldı hepsınde...bı bellı olsun hemen kapacagım o cicilerı :))
selammm yavyularr nabersınız ayran ıctık ayrımı dustuk yahuuuu

selammm cnmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…