Elaziğ///23

ayyy havalar ne güzel

ama ben evdeyim

şimdi dışarda olmak vardı yaaaaaaaaaa........... neysee

güzellik sevgiyle gürbüz ıslah evinin karşısında ki öztunçun çarprazında

bugün hava çok güzeldi 3arkadaşla harputa pikniğe gittik çooook zevkliydi çok eğlendik
çağa çoluk gibiydik aynen:)

evet canım hava dün harikaydı iyi yapmışsınız ama ben hasta olduğum için eve gidip yattım akşam sinemaya gittik arkadaşımla o hasta halimle ama gittiğimiz film kalkmıştı kendimize çok güldüksırnaşık şey bizde kumpirimizi yiyip döndük.

günaydınnnn hanımlar.nasılsınız iyisinizdir inşallah bugün herkese keyifli ve sağlıklı bir hafta diliyorum.

SERDALI BENDE duydumcanım ama hiç görmedim kesimini.nasıl kestirdin canım katlı bi modelmi canım.bide serdalın kendisi mi kesti elemanlarına hep kestiriyomuş.

evet ama beklerim zamanım var diyosan kendisi kesiyo.yani biraz ısrarcı olursan kendisi kesere saçını. ama hakikaten güzel kesiyor.

bu arada havalar havalar güzel oralarda ne güzel valla imrendim. bizde kimsemiz yok diye anacak alışveriş merkezlerine gidiyoz. beton yığını resmen. bi yerden sonra kabak tadı veriyo. hiç zevk almıyorum. sırf kızım gezsin diye dışarı çıkıyoz. elazığda olsaydı bende pikniğe katılırdım.

nazar oldu havalar canlarım bugün elazığda fırtına kopuyo resmen,çok saoğuk ve rüzgarlı.evlerin çatıları uçacak nerdeyse.

evet bugün hava çok kötü şans işte bende bugün çıkacaktım ya hep evdeydim (
kız şebnem adresi verirsem hergün yaptıklarından getirecen :)) ona göre
dimple ben şimdi evdeyim sonra bebek olunca senin gibi gene evde olacam :)) yılları geçirecem galiba evde..

canım çok sagol amin inşşş rabbim tamamına erdirir bende sana dua ettim inş tez vakitte hayırlısı ile seninde gelir miniigin canım inşşşşşş

kızlar harbiden bugün hava hem güneşli hemde acaip rüzgarlı elazıgda yaa dışarı çıkmayın bence:)

günaydın kızlar,hamişler bugün nasılsınız? elazığda havalar nasıl.burda tam bir bahar havasızemuszemus

zilleri takıp oynayı verin gari garide gari:)))))))
nevincim ay nedemek ya neden göndermiyim eşşkkkkolsun(babannemin şivesiyle):)
sana özelde yaparım ben gelin bi gün bütün kızlar toplanın gelin sen dimple özgül özlem ve daha gelebilecekler:)buyrun anam

daha önce bu konu çok gündeme geldi
ama katılımcı bulamadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…