Elaziğ///23

kızlar iyi ya. hepinizinin iyi olduğunu duydum, mutlu oldum. sbnm banada psata yolla tamammı? yazık bana.

selam kızlar
bu topic gene ölmüş

iki gündür hava çok güzel dimi

slm güzellerrrrrrr uzun zamandan sonra geldim kusura bakmayın bu ara bebek fikriyle mesguldum hep die topigime takıldım ama burayada bakıyodum
nevincim bebegin artık seninleymiş hayırlı olsun kaç haftalık oldu vee hangi hastanye gidiyosun bende dr umu degiştiricem bana tavsiye etcegin biri vaarmı benim dr um orhan özdiller canım
kızlar sizinde bildigin çok güzel ilgili bilgili bi dr varsa yazın bana olurmu

yedim tabi hepsi de çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık. ne yapıyosun sbnm oğluşunla koşuşturma başladı yine. dimple senin bebişin nasıl. bu arada nevincim senin hamilelik nasıl gidiyor?

kızlar günaydın.size bişey danışacam.bana elazığda böyle saç kesen,böyle modern,böyle iyi bi kuaför yok diyebileceğiniz bi kuaför var mı? saçlarım baya uzun ve gür çokta beğenilir hem kuaförler tarafından hemde çevrem tarafından.öyle aman aman güzel bi kesimi yok çünkü yıllar önce çok beğendiğim bi kesimi vardı saçlarımın kesen bayan evlenip bu şehirden gidince bende güvenip kimseciklere kestirmedim.önere bileceğiniz birileri varsa memnun kalırım canlarım.

ii geceler kızlar
benim bu hafta kötü geçti halsizim
sizler nasılsınız gökçecim bebeğine çok sevindim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inş. allahım
allahım şu şebnemimn pastaları beni deli ediyo kız oğlanı okula bırakırken banada getir ya yolunun üzeri))

alişim idare ediyom canım
dimple oğlunun yeni resimlerini koysana şimdi dahada tatlı olmuştur
bugünyineçokgüzelbayan :)) valla benim kız süper kesiyo çok beğeniyorum ama maalesef evleniyo oda yurtdışına gidiyo :KK43:( bende yastayım valla gidiyo diye
özebus sen nasılsın canım

günaydın kızlar. bende dimple'dan bebişin yeni fotosunu istiyorum:emir_bebek:

ii geceler kızlar
sizler nasılsınız gökçecim bebeğine çok sevindim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inş. allahım
allahım şu şebnemimn pastaları beni deli ediyo kız oğlanı okula bırakırken banada getir ya yolunun üzeri))

bugünyineçokgüzelbayan :)) valla benim kız süper kesiyo çok beğeniyorum ama maalesef evleniyo oda yurtdışına gidiyo :KK43:( bende yastayım valla gidiyo diye

canım sen yinede söyle nerde kuaför salonu,adı ne? kız gitmeden hemen kestireyim :))

slm kızlar hayırlı cumalar olsun
bide hamileyimmmmmmmmmmmmm
çok şükür dua edin banada olurmu kalp atışını da duyup saglıkla kucagıma alayım die kib öptm

tamam kızlar ilk fırsatta en yeni fotomuzu koyucam

bugüngüzel olan bacım (ya başka nick bulamadınmı ayşe fatma diye:)))))))))))))) )
sencan iyi kesiyo hatta ankara ya eğitime falan gidiyo
mesala yazın ışıklandırma kursuna gitmişti
yani sürekli kendini yeniliyo
hem işyerinede yakın

bi dene istersen

tamam kızlar ilk fırsatta en yeni fotomuzu koyucam

bugüngüzel olan bacım (ya başka nick bulamadınmı ayşe fatma diye:)))))))))))))) )
sencan iyi kesiyo hatta ankara ya eğitime falan gidiyo
mesala yazın ışıklandırma kursuna gitmişti
yani sürekli kendini yeniliyo
hem işyerinede yakın

bi dene istersen

saol canım.deneyecem bakalım.nickime gelince ben çok seçenek sundum onlar daha beni tanımadan bu nicki yakıştırdı demekki delikafadulden:roflol:

ben normalde hep serdala kestiriyodum ama en son yazın geldiğimde figene kestirmiştim ve güzel kesmişti Allah için. bende o kadar beklemeiyodum ondan ama iyiydi.

nevincim sagol canım inş rabbim kucagıma almayıda nasip eder
dimplecim sagol canım inş hayırlısı ile kavuşurum bende minigime senin oglan nasıl kocaman olmuştur şimdi

ben normalde hep serdala kestiriyodum ama en son yazın geldiğimde figene kestirmiştim ve güzel kesmişti Allah için. bende o kadar beklemeiyodum ondan ama iyiydi.

SERDALI BENDE duydumcanım ama hiç görmedim kesimini.nasıl kestirdin canım katlı bi modelmi canım.bide serdalın kendisi mi kesti elemanlarına hep kestiriyomuş.

ii geceler kızlar

saolasın cnm aynen devam ıste sen nasılsın?
slm kızlar hayırlı cumalar olsun
bide hamileyimmmmmmmmmmmmm
çok şükür dua edin banada olurmu kalp atışını da duyup saglıkla kucagıma alayım die kib öptm
canım benım Allah dualarımızı bosa cıkarmadı,gözun aydın olsun cok sevındım,Saglıcakla kucagına alırsın ınsallah...Darısı bızlere ınsallah...

sevgiyle gürbüz de iyi kesiyo

nevincim nerde ewin vallahi sana yapayım bi gün afiyetle ye
istediğin bişe warmı canının çektiği

X