Elaziğ///23

bak nasılda bilmişim :)) az valla bi kaç tane daha ayarla :))

ben gelemem transferim oldu yatıyom

sana ii gezmeler benim yerimede gez
bende rekor kırıyorum ilk defa bu kadar çok kaldım evde:))) senle aynı kafadanız valla
inş. sonucum güzel olur bu kadar evde kaldım :)))

git gel görüşelim

günaydın kızlaropuyorumnanaktan ya sbnm nasıl gidiyosun bu kadar güne. bide belli bi süreden sonra sıkılmıyomusun ya. bu arada dimplecım sen nasılsın,bebiş nasıl? uykusuz kalıyosundur şimdi. ya bebişinin fotosunu koysana buraya merak ediyo teyzeleri. nevincim inşallah sende bu dönemi sorunsuz geçirirsin. yaza geldiğimde bebişini severiz.

ay inş. tutunurlar allahım nasip ederse...

Merhabalr canlar nasilsiniz

Ben iyiyim ama çok uykusuzum kaç gündür uyku yok
artik sonlara yaklastik hayirlisiyla bi dogursam da kizimi alsam kollarima diye sabirsizlikla bekliyorum

iyi akşamlar kızlarzemuszemus işyerinde bi olaya canım çok sıkkınalsanaalsanasmile akşam eve gidip kızımla stres atmak için dakikaları sayıyorum:ecrin_bebek:

alişim sıkma canını salla gitsin boşver:),
aynı kafadan yaşları yaşıma uygun ve tarzıma yani herşeyime yakın insanlarla oturup kalkıyorum vallahi öyle zaman oluyoki iple çekiyorum onlarla sohbeti muhabeti hele bitane günüm var ki en yakın arkadaşlarımla çok keyifli terapi diyoruz o güne

valla canım ben sıkılırım öyle gün filan beni bozar:sinifsinif: ama tabi arkadaş demeyeyimde üniversiteden 2 can dostum var. bi canım sıkılsa onlarla dertleşiyorumolumunekankayizsmile işyerindede tam 3 arkadaş geldi benden özür diledi. ben dün sustum ve susmak bazen herşeyi anlatmaktan daha iyidir. ama bugün herkes hatasını anlayıp benden özür dilediler. yani bugün acayip iyiyim. sadece kayınpederim ameliyat oldu dün. hayırlısıyla onuda atlatırsak sorunusuz. bu arada dimple,özebus,nevin,2323 ne zamandır yoklar. kızlar merak ettim siz yawkaydirigubbakcemile

slm canım ben buradayım ii olmana sevindim

nevincim senin durumun nasıl merak ettim. bebişin tutundu inş

dün berbat bi gündü yawww ama ALLAH daha beterinden saklasın
oğlumu okula bıraktım okulun önünde bi kadın geri geri gelirken arabayla beni görmedi (hemde benim gibi bi kadını :)çarptı bana hemde 2 kere önce servismi çarptı dedim ama arkamı döndümki bi kadın ve hiç bişe olmamış gibi halaaa devam ediyo cep telefonuyla camına vurdum körmüsün nası araba kullanıyosun bi baksana dememe kalmadı kadın çingene gibi bişe çıktı aman allahım kaç şebnem bide dayak yiceksin dedim ama çoookkk korktum korkumla kalmadım bide azarlandım ne var yani görmedi.m seni şikayet edicem diyorum git nereye edersen et diyo gerizekalııı
vallahi ne kadınlar var kadın oldugumdan utandım orda ama orası okulun önü deilde başka biyer olsaydı bende onun seviyesine düşerdim ama neyse sonra eşimin bürosuna gittim eşim çıldırdı ama halletti plakaya 279 lr ceza yazıldı sinirim geçtimi yoooookkk gün boyunca ne laflar yedi bilsenizzz benden
korktuğumamı yanayım kadının bana davranışınamı
ben olsam varyaa çarptığım kişinin bişleyi varmı diye kendimi yer bititridim özür dilerdim otuturur su felan verirdim ne biliyim bu böle deilmiydi
anlayacagınız canımm çok sıkkındı

boşver canım geçmiş olsun aman allahtan daha kötü bişey olmamış.dediğin gibi okul önü başka bir yerde olsa boşver öyle kadınlarla bir olmaya değmez onlar kendilerini bi şekilde haklı çıkarmayı bilirler. şimdi iyisindir umarım yoktur bişeyin ağrın felan.

çok geçmiş olsun şebnem oğlun hangi okula gidiyor?
nazaramı geldin kız

merhaba kızlar

günüm bebek emzirmekle geçiyo

durumum çok şükür daha iyi

mesala bugün gündüz kırtasiyeye gittim büyük oğlumun performans ödevleri için

akşamda eşimle markete gittik

yani o derece iyiyim

oğlumun adını enis yiğit koyduk

fırsat bulabilirsem resimlerini koyucam

nevin

sen ne yaptın belli oldumu

şebnemcim

geçmiş olsun

intikamın acı olmuş ama iyi olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…