Göz Makyajı ela gözleri belirginleştirmek için önerileriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kesinlikle yeşil renk konusunda haklısınız..Ben genelde yeşil ve mavi tonlarını kullanıyorum.Far kullanmayı sevmem ama kullanıcaksam sedefli krem renk altın sarısı gibi farları tercih ediyorum..Birde altın sarısı far ve siyah renk kalem çok hoş oluyor..Tabi ten rengi ilede alakalı..

Gri ve gözünün renginden biraz daha koyu bir renk güzel olur diye düşünüyorum benimki mavi ve ben siyah kullanıyorum daha bi mavi oluyor sanki...Bi dene istersen (=

benimde gözlerim yeşil ilk resimde denediğin tondaki kalemden yeni aldım bence yorgun gösteriyo biraz ben kendime yakıştıramadım doğrusu

ben beyaz tenli bir ela gözlü olduğum için mi bilmiyorum ama pastel renkler çok yakışıyor.maviler,yeşiller,pembeler çok hoş oluyor.onun dışında gri ve kahve tonlarıda çok yakışıyor ama en çok ta gri tonları.ben göz altıma ve kaş altıma beyaz far sürüp aydınlık veriyorum.alt ve üst kirpiklerimin dibine de hangi rengi kullanacaksam onun koyu tonunu kalem gibi uyguluyorum.sonra orta ve üst kısımlara doğru aynı rengin tonlarını koyulu açıklı olarak ve dağıtarak kullanıyorum.en son da 2 kat rimel sürüyorum

benim yaptığım makyaj ela gözü ortaya çok çıkarıyor..tarif edecek olursak az simli kremsi bakırımsı tonlarda bir kahverengi kalemi (golden rose da var)gözümüzün dışına,koyu kahve kalemi de(avonun rengi güzel) de içine sürüyoruz.göz kapağımıza da açık kahve bir far sürüyoruz..üzerine de o bakırımsı tonlardaki kahverengiyi liner şeklinde çekiyoruz ama kalın olcak...sonra bunu da dağıtıyoruz...ve ince bir şekilde koyu kahve kalemle kirpik diplerimizi linerliyoruz.alt kirpiklerimizi ve üst kirpiklerimizi siyah rimelle BOLCA rimelliyoruz.sonuç kesinlikle daha parlak gözler ve etkileyici bir bakış

Kesinlikle mor tonları ela gözlere yakışır....birde lacivert göz kalemi çok güzel yakışıyor ela gözlere ,MAC'in blooz göz kalemini özellikle mağazaya gidip deneyin, ve ışıkta bir bakın, gerçekten inanılmaz güzel bir göz kalemi, rengi de ela ve yeşil gözleri ortaya çıkarmak için birebir...fiyatı biraz pahalı ama standart kalemlere göre daha uzun ve ben başka hiç bir markada bu tonu görmedim...özellikle güneş ışığında süper duruyor!yerimseniben

sana katılıorum amber83. lacivert göz kalemi ela göze çok yakışıo.

kızlar bişi sorcam alakasız olcak ama
bihterin gözleri ela mı?

bnmde gözlerimde ela yeşil çok yakışıyor genelde füme renkleri kahve tonlarını seviyorum ben
mavide yakışıyor saks mavisini çok seviyorum
bazen sadece siyah kalem sürüp dağıtıyorum bi de rimel herkes bayılıyor ne bilim hepsi güzel oluyor sanki bayanssulusmile

Bence koyu renkler her göz rengini en iyi ortaya çıkaran renklerdira.s
Siyah mesela koyu lacivert koyu yeşiller ama tatlı olmayan..ela gözler için uygundur sanırım

benim gözlerimde ela. bn gözümün üstüne siyah kalem çekip dağıtıyorum altınada yeşil kalem ve rimelle birlikte çok güzel oluyor.

Onun gözleri açık yeşil. :bbo: Çok çok göze batmıyor ama elalıktan çıkmış artık.

evt ela biraz daha koyu oluyo. ama bzn onun gözleride sanki ela gibi duruo. bnde çok açık yeşil oluyo. çok deişikm bi göz rengi var. çok beğeniorum.

Hmmmmm...fisfisfis Laciverti ben de deniim bi. Umarım güzel olur değişikliğe ihtiyacım var.

Lacivert gerçekten çok güzel oluyor ela gözde....mac in blooz renkli kalemini öneririm...biraz pahalı ama gr. olarak diğer kalemlerden fazla (aylarca kullanırsınız)

Ben şimdi birde lacivert rimel aldım daha da etkili olsun diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…