"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

geçmiş olsun canım.. sende eger hiç bi problem yoksa tüp bebekten önce bi kaç ay keçboynuzu kürü uygulayın derim ben çünkü benim ablamın eşide kullandı ve bebekleri oldu Rabbim dilerse olur hepsi bahane ne yani keçiboynuzumu çocuk yapıyo yada ne biliyim doktorlar mı yapıyo onlar artık işin bahanesi sen tedavini yap gerisini Allah a bırak üzülme hem üzüldükçe stres oluyo daha zor oluyo her şey hormonların etkileniyo bende 16 aylık evliyim daha çok erken..

teşekkür ederim canım doktorum bende problem olmadığını söyledi.ben eşim ameliyat olmadan önce ve sonra yapmıştım bu kürü.kendim soğan kürü ve incir havuç kürünü yaptım maydanoz buharına falan oturdum ama hiçbirinde de olmadı malesef :2: aslında bir yanım da git uğraşmadan tüp bebek merkezine diyor ama henüz bende erken olduğunu düşünüyorum vardır elbet bir zamanı..canım sen ne zamandır istiyorsun peki ?

kızlar adetime 10 gün var ama dayanamadım 10 gün kalada olsa kan testi yaptırdım değerim 2,39 çıktı yani negatif ama bakıyorum negatif olanlar hep 0,1 çıkıyo ümidi kesiymmi ben napıym? :S ona göre öksürük şurubu içcem doktor iç dedi ama yinede kıyamıyorum :KK43:

kızlar son olarak 2 gün sonra tekrarmı baktırıym ne diosunuz yoksa adet gününümü bekliyim? nekadar gıcık bi değer çıktı yaa en sevmediğim şeydir böyle arada kalmak :S ya var ya yok çıksaydı :S

kızlar son olarak 2 gün sonra tekrarmı baktırıym ne diosunuz yoksa adet gününümü bekliyim? nekadar gıcık bi değer çıktı yaa en sevmediğim şeydir böyle arada kalmak :S ya var ya yok çıksaydı :S

2 gün sonraki değer daha net sonuç verecektir canım

milyonların içinde bi tane denk gelirse bebişimiz olcak ne mucizee :))

merhaba bayanlar ben aranıza yeni katıldım. İki aydır idrar testimde pozitif çıkıyor fakat 1-2 sonra regl oluyorum ve tekrar test yaptığımda negatif çıkıyor. Bu hafta doktora gidicem. Başına böyle birşey gelen var mı? sebebini biliyor musunuz?

teşekkür ederim canım doktorum bende problem olmadığını söyledi.ben eşim ameliyat olmadan önce ve sonra yapmıştım bu kürü.kendim soğan kürü ve incir havuç kürünü yaptım maydanoz buharına falan oturdum ama hiçbirinde de olmadı malesef :2: aslında bir yanım da git uğraşmadan tüp bebek merkezine diyor ama henüz bende erken olduğunu düşünüyorum vardır elbet bir zamanı..canım sen ne zamandır istiyorsun peki ?

1 aydır istiyorum ama hemen tedaviye başlattı doktorum yumurtlayamıyormuşum..bende adet günümü bekliyorum işte hayırslısı olsun herkes için

zerbaşcım nerdesin hiç sesin çıkmıyo son durum ne canım???

merhaba cnm...adet olmadım test negatif..moralim bozuldu adetimin düzensizleşmesi canımı sıktı..kimsenin canını sıkmak istemediğimden bişey yazmadım...

bugün bi damla kan geldi..böle olunca adet geliyo demektir hep böle olur...bekliyorm yarında olmazsam doktora gitcm...hamilelik yok test negatif çünkü...

bari adet olsm da düzenli olsam...moralim bozuldu..

soğan kürü felan var yapsak mı bu ay bi de folik asit alsak mı ne dersin bu konuda????

1 aydır istiyorum ama hemen tedaviye başlattı doktorum yumurtlayamıyormuşum..bende adet günümü bekliyorum işte hayırslısı olsun herkes için

ela cnm sen adet olmuyor musun adet olunuyorsa yumurtlama gerçekleşiyordur acaba yanlış mı biliyorm...

benm geçen ay adetimin 17.günü tekrar adet oldum tam yumurtlama zamanım die düşünürken 17 gün sonra adet oldum üstüne görmemi die kafama takılıo hala bu ayda bakalım ne zaman adet olcam bi fikrim yok zor işlermiş korunmayı bırakınca hamile kalınır sanıodum warmı böyle erken adet olan merak ettimm

çok geçmiş olsun canım sanada..inşallah en kısa zamanda düzene girer..

ela cnm sen adet olmuyor musun adet olunuyorsa yumurtlama gerçekleşiyordur acaba yanlış mı biliyorm...

oluyorum canım hatta agustosa kadar tam takırdı günlerim ama agustosta olmadım doktora gittim ufak bi kist var dedi ilaç felan verdi kullanmadım ama hasta oldum eylülde çocuk istemeye başladım korunmadık ama olmadı başka doktora gittim yumurta tembbeligi var dedi klomen ovitrelle verdi işte 5 yumurtam oluşmuştu doktor 27.sinde ovitrelle vurdu adetim ortalama 14 ekimde olması gerekiyor gerçi ben bugun test yaptım negatifti ama bi umut belki daha erkendir diye cıkmamıştır:KK25:

amiiiin inşallah..sen çok daha yenisin ama hemen moralini bozmamalısın bence..

evet öyle ama ne biliyim insan üzülüyo ya bende eski olursam diyede endişe var kadınlar çok yıpranıyo çünkü okuyorum burdan bazılarını çok fena durumdalar..

oluyorum canım hatta agustosa kadar tam takırdı günlerim ama agustosta olmadım doktora gittim ufak bi kist var dedi ilaç felan verdi kullanmadım ama hasta oldum eylülde çocuk istemeye başladım korunmadık ama olmadı başka doktora gittim yumurta tembbeligi var dedi klomen ovitrelle verdi işte 5 yumurtam oluşmuştu doktor 27.sinde ovitrelle vurdu adetim ortalama 14 ekimde olması gerekiyor gerçi ben bugun test yaptım negatifti ama bi umut belki daha erkendir diye cıkmamıştır:KK25:

anladım cnm şimdi tamamdır.. çok çok geçmiş olsun diyeyim.. 5 yumurtan oluşmuş hadi inş tutmuştur..erken yaptın testi tabikide çıkmaz daha var bekle..biliyorum zor beklemek..

ama daha bir hafta var 14 ekim diyosun...bekle inş bebişin tez zamanda gelir bekletmez seni:KK49:

anladım cnm şimdi tamamdır.. çok çok geçmiş olsun diyeyim.. 5 yumurtan oluşmuş hadi inş tutmuştur..erken yaptın testi tabikide çıkmaz daha var bekle..biliyorum zor beklemek..

ama daha bir hafta var 14 ekim diyosun...bekle inş bebişin tez zamanda gelir bekletmez seni:KK49:

inşallah:KK14: sen hamile misin:26:

hmmm inşallah hamilesindir canım inan çok sevinirim.ben daha olmadım muhtemel bat ım 9 una ama şuan çok fazla sancım var tıpkı adet olmadan önce gelen sancı gibi:KK43:(

son 5 günün seninde,inşallah inşallah inşallaahhh hamilesindir canım,dualarımdasın...

X