"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

benim birkaç gündür kasıklarımda ağrı var üşüttüm diye düşündüm ama dün çok arttı akşam hastaneye gittik tahlil yaptırdım..doktor enfeksiyon çok az miktarda , sen yinede bir kadın doğuma görün dedi..adetime bir hafta var daha bu ne ağrısı olabilir acaba? şu anda bile ara ara ağrı giriyor.kalkıp otururken ağrım var:KK43: böyle ağrısı olan var mı acaba?

kızlar dün gece bir rüya gördüm. hamileymişim ama son zamanlarım atık... bebek karnımda fıldır fıldır oynuyor ve ben bunu hissediyorum. gerçek gibiydi... umarım bebişim gelmiştir de bu bana malum olmuştur...

1 ay bile zaman kaybı bence..geçmişi tam okuyamadım sen ne kadar zamandır bekliyorsun doktora gittinmi?

benim subatta bir dusugum var, sonrasinda 3 ay korunma vardi, ancak daha da sonrasinda maalesef ailede bir cenazemiz oldugu icin cok uzuntulu gunler yasadik...yeni yeni toparlaniyorum...
hamile kalinca hersey bitmiyormus maalesef...ilk uc ay en tehlikeli donem:KK43:(

Son düzenleme:
Kızlar eşimle fb&bjk macindayiz ...sabahın intikamını almaya başladım bile hah hah haaaa:)

iyi akş kızlar.dün çatltma iğnesi oldum bugün sağ tarafım çok ağrıyoo ya normalmi.?

valla ben dayanamıcam arın sabah gidip kan testi yaptırıcam inş tabi eşim gittkten sonra olumsuz çıkaarsa bilsin istemiyorum bide istekli görünmek istemiyorım:KK43: kan testi sonuçları başlıgında okudum biraz bir hafta öncesinden 3,5 cıkıyormus hatta bazılarında 20 30

zaten ilacın etkisi gün gün düşer canım yarın yaptır 2 gün sonr bida baktır.

canım bide sende kaç yumurta gelişmişti söyledimi dr?

ya bende ondan korkuyorum tekrar gidemedim uzak diye adetin 11.günü 12mm demişti.acaba 5-6 tane gelişirmiki?

ya bende ondan korkuyorum tekrar gidemedim uzak diye adetin 11.günü 12mm demişti.acaba 5-6 tane gelişirmiki?

o sıra bi tane oluşmuşsa ondan sonra olmaz çünkü o sıra 6 7mm olanlar bile büyümüyor en az bi 10 11 olması lazım

o sıra bi tane oluşmuşsa ondan sonra olmaz çünkü o sıra 6 7mm olanlar bile büyümüyor en az bi 10 11 olması lazım

hayırlısı olsun canım ya bide bu çtltma iğnesi olanlarda erkek bebek olması daha yüksekmiş :44:

:KK52:
hayırlısı olsun canım ya bide bu çtltma iğnesi olanlarda erkek bebek olması daha yüksekmiş :44:

hayırlısıyla olsunda saglıklı bi bebek cinsiyeti cok önemli degil ama kız olursa daha çok hoşuma gider sanki valla testim negatif cıkarsa bi kaç gün depresyona girrim herhalde:KK5:

hayırlısıyla olsunda saglıklı bi bebek cinsiyeti cok önemli degil ama kız olursa daha çok hoşuma gider sanki valla testim negatif cıkarsa bi kaç gün depresyona girrim herhalde:KK5:

kıyamam ya . ne yapalım nasip. bende çok yaşadım negatif çıkma depresyonunu . çok kötü bişey..
inşallah pozitif çıkar ya .. :))

sakın öyle söyleme tatlım Allah can sağlığı versin.eğer olmuyorsa vardır rabbimin bildiği.

sakın öyle söyleme tatlım Allah can sağlığı versin.eğer olmuyorsa vardır rabbimin bildiği.

evet tabiki öyle hayırsızsa olmasın zaten ona diyecegim yok Rabbim ne verirse hayırlarla versin düşüncem bu ama bedenim anlamıyorki heyecan heyecan üstüne kendimi kontrol edemiyorum olmıcaksada Rabbim sabrını versin inşallah zor bi sınav..

X