"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

hmmm inşallah hamilesindir canım inan çok sevinirim.ben daha olmadım muhtemel bat ım 9 una ama şuan çok fazla sancım var tıpkı adet olmadan önce gelen sancı gibi:KK43:(

son 5 günün seninde,inşallah inşallah inşallaahhh hamilesindir canım,dualarımdasın...

hayırlısıyla inşallllahhhh müjdeli haberi veririz inşallah bi kaç gün içinde sen kanda baktırabilirsin yarın benim bende baktırıcam ama çıkarmı bilmem:KK50:

madem gelmiyor sende açma konusunu çocuk lafını ettigindede tek başıma yapamıyorum de neden gelmiyor anlamadım sende sorun yoksa ya sebepsiz infertte vardır yada eşinin sperm problemi o dr gitmeden olmazki açıkça söyle ona hem belki ya kısırsam felan diye cekiniyodur erkeklerin kaburgası kalın oluyo tek bi spermin bile bize yeter çekinme felan de yumuşat valla benim eşim çok şükür o konuda çok iyi doktor dedi bu ay çocuk olmazsa eşinde gelsin eşime söyledim gidelim dedi neden gelmicekmiş zaten çocuguda çogu o istiyor:KK9: gelmezse çocuk mocuk yok sen eşini ikna etmeye bak

sohbetin tam güzel yerinde gitmişim eşim yemek istedi kaldırdı beni bilgisayardan.
aynen öyle canım... bende daha bişey demiyorum...
bide gittikmi iyi bi yere gidelim istiyoruz. belki masraf olur diye korkuyo bende diyomki 100 tl yi geçmeyiz.. çocuk için değmezmi..
ailesi de evlendiğimiz günden beri torun istiyolar.. doktor konusu saçma gelmiş onlara neymiş 2 sene dolupta hamile kalmazsam gidermişim(görümcemler diyor). 1 sene yetmezmi arkadaşlar sizce???

benm geçen ay adetimin 17.günü tekrar adet oldum tam yumurtlama zamanım die düşünürken 17 gün sonra adet oldum üstüne görmemi die kafama takılıo hala bu ayda bakalım ne zaman adet olcam bi fikrim yok zor işlermiş korunmayı bırakınca hamile kalınır sanıodum warmı böyle erken adet olan merak ettimm
Reglin normal regl gibi miydi, yani her zamanki gibi miydi? bi farklilik var miydi? ustune gorme olabilir, hatta bu topikde bir arkadas vardi, mide bulantisindan anlamis zaman ilerledikce...regl olacagi gun kanamasi olmus ama 2 gun sirmus, o gun kan gelmeden once yaptigi test negatifmis ama 10 gun sonra mide bulantilarindan anlamis...muhtemelen gec yumurtlama olmus...
oluyorum canım hatta agustosa kadar tam takırdı günlerim ama agustosta olmadım doktora gittim ufak bi kist var dedi ilaç felan verdi kullanmadım ama hasta oldum eylülde çocuk istemeye başladım korunmadık ama olmadı başka doktora gittim yumurta tembbeligi var dedi klomen ovitrelle verdi işte 5 yumurtam oluşmuştu doktor 27.sinde ovitrelle vurdu adetim ortalama 14 ekimde olması gerekiyor gerçi ben bugun test yaptım negatifti ama bi umut belki daha erkendir diye cıkmamıştır:KK25:

yumurtlama sorunundan ziyade yumurta catlamasi sorunu senkisi...gayet gusel ymurtluyorsun ama iyice buyumesi icin ilac takviyesi gerekmis..donemlik de olabiliyor bu sorunlar, stres cok etkiler ozellikle...

sohbetin tam güzel yerinde gitmişim eşim yemek istedi kaldırdı beni bilgisayardan.
bide gittikmi iyi bi yere gidelim istiyoruz. belki masraf olur diye korkuyo bende diyomki 100 tl yi geçmeyiz.. çocuk için değmezmi..
ailesi de evlendiğimiz günden beri torun istiyolar.. doktor konusu saçma gelmiş onlara neymiş 2 sene dolupta hamile kalmazsam gidermişim(görümcemler diyor). 1 sene yetmezmi arkadaşlar sizce???

yeterde artar ne benim 1 ayda doktor tedaviye başladı bi sorun yoksa 1 sene denenebilir ama sorun varsa neyin denemesi yapılacakki diyelim eşinde sperm problemi var neyi denicekki çok saçma ayrıca ortada fol yok daha ne maliyeti bi görünsün önce problem varsa ona göre planlamanızı yaparsınız hem devlette artık tüp bebek olaylarına el atıyo eskisi kadar pahalı degil o işler inşallah gerek kalmazz tabi..

yumurtlama sorunundan ziyade yumurta catlamasi sorunu senkisi...gayet gusel ymurtluyorsun ama iyice buyumesi icin ilac takviyesi gerekmis..donemlik de olabiliyor bu sorunlar, stres cok etkiler ozellikle...[/QUOTE]

tşk ederim canım aydınlattıgın için stresin maşallahı var zaten hayatımda sagolsun atraksiyon entrika hiç eksik olmuyor:KK34: çok şükür tabiki yinede memnunum halimden.. hiç hamile olan yok mu yada çocugu olan hamilelik belirtilerini merak ediyorumda birinci agızdan:KK39:

doktor konusuna karar verecek olan sen ve esin, gorumceler ne alaka anlamadim, anladigim disardan cok mudahele var sizin evlilige...
doktorlar hep bir sene der...bir sene icinde olmamissa buyuk ihtimal bir tarafda bir sorun var...yumurta ve sperm oldugu surece hepsi de tedavi edilebilecek seylerdir...

inşallah kalcan.. ümidi kesme...

canım inş sende kalırsın hep pozitif ol eşinle konuşurkende erkekler pek belli etmiyolar ama içten içe üzülüyolar sorumluluk zor bi şey valla ben hiç erkek olmak istemezdim çok şükür kadınım zor erkek olmak

doktor konusuna karar verecek olan sen ve esin, gorumceler ne alaka anlamadim, anladigim disardan cok mudahele var sizin evlilige...
doktorlar hep bir sene der...bir sene icinde olmamissa buyuk ihtimal bir tarafda bir sorun var...yumurta ve sperm oldugu surece hepsi de tedavi edilebilecek seylerdir...

çok doğru söyledinde müdahale dışardan değil biz bütün aile hep beraber yaşıyoruz birbirimizin adımlarından haberimiz var..belki diyorum onlar benim üzülmemem için öyle diyolar ama inan böyle konuştuklarında daha çok üzülüyorum bu çocuğu sadece benmi istiyom bu evde diyorum... halbuki her adet oluşumda çok üzülüyolar ama ben üzülmeyeyim diye bidahakine inşalla diyorlar...

inşallah:KK14: sen hamile misin:26:

yok hayatım nerde hamilelik felan 3 aydır tık yok..ayın beşi adet günümdü test yaptım negatif...hala adet olmadım..

bugün bir damla geldi ki hep öle olur sonra adet başlar.. oldum olacm yani...yarına kadar gelmezse doktara gitcm..

bende çok korkuyorm yumurtlamamaktn felan ondn sana sordm nedir ne değildir diye...

yumurtlamayınca dert biliyosn benimde var arkadşlr tedavi oluyolr..

canım sıkkın anlayacn...inş cnm hepimizin bebişi gelir:KK49:

canım inş sende kalırsın hep pozitif ol eşinle konuşurkende erkekler pek belli etmiyolar ama içten içe üzülüyolar sorumluluk zor bi şey valla ben hiç erkek olmak istemezdim çok şükür kadınım zor erkek olmak

evet aynen hamdolsun Rabbimize... ben ağlıyorum bazen omuzuna yaslanıp beni teselli ediyor. üzülme olmasa da dünyanın sonu değil diyor. ama içi gidiyor anlıyorum

yok hayatım nerde hamilelik felan 3 aydır tık yok..ayın beşi adet günümdü test yaptım negatif...hala adet olmadım..

bugün bir damla geldi ki hep öle olur sonra adet başlar.. oldum olacm yani...yarına kadar gelmezse doktara gitcm..

bende çok korkuyorm yumurtlamamaktn felan ondn sana sordm nedir ne değildir diye...

yumurtlamayınca dert biliyosn benimde var arkadşlr tedavi oluyolr..

canım sıkkın anlayacn...inş cnm hepimizin bebişi gelir:KK49:

inşallahh ya benden sonra evlenen herkes ya hamile ya dogurdu gerçi ben yeni istemeye başladım ama hemen isteyince yapıyo millet catur catur hele eşimin bi akrabası var daha yeni evlendiler hemen hamile kaldı diyo istemiyoduk bi sene ama sadece bi kere korunmadık ondada oldu dedim maşallah valla:KK9:

çok doğru söyledinde müdahale dışardan değil biz bütün aile hep beraber yaşıyoruz birbirimizin adımlarından haberimiz var..belki diyorum onlar benim üzülmemem için öyle diyolar ama inan böyle konuştuklarında daha çok üzülüyorum bu çocuğu sadece benmi istiyom bu evde diyorum... halbuki her adet oluşumda çok üzülüyolar ama ben üzülmeyeyim diye bidahakine inşalla diyorlar...

anladim canim..elbette, niye uzulmeni istesinler, ancak bazen kas yapayim derken goz cikiveriyor iste...
sen de o zaman onlari su sekilde kabullendir: sadece rutin kontrol icin gidecegini, bebegi artik cok istedigini, bi sorun varsa bosu bosuna bir senenin heba olacagini, doktora giderek hicbirsey kaybetmeyecegini vs... soylersin...

Son düzenleme:
yeterde artar ne benim 1 ayda doktor tedaviye başladı bi sorun yoksa 1 sene denenebilir ama sorun varsa neyin denemesi yapılacakki diyelim eşinde sperm problemi var neyi denicekki çok saçma ayrıca ortada fol yok daha ne maliyeti bi görünsün önce problem varsa ona göre planlamanızı yaparsınız hem devlette artık tüp bebek olaylarına el atıyo eskisi kadar pahalı degil o işler inşallah gerek kalmazz tabi..

bana kalırsa 4. aydan beri gitmek istiyorum doktora. benim gittiğim doktor devletteydi. pek tatmin olmadık Allahın izniyle gidersek ikimiz birden görüncez bakalımmm...

evet aynen hamdolsun Rabbimize... ben ağlıyorum bazen omuzuna yaslanıp beni teselli ediyor. üzülme olmasa da dünyanın sonu değil diyor. ama içi gidiyor anlıyorum

nye aglıyosun aglama sakın üzüldüm şimdi.. diger konuları gez hamile olmak isteyenler sene 2008 2009 2010 hepsi hamile şimdi ama o zaman yazdıklarını bi okusan yok bunalımdayım yok öldüm yok yoruldum artık tedavi olmucam vs vs:KK1: ama olmuş işte sonra zamanı gelince oluyo aglamamız üzülmemizde yanımıza kar kalıyo ne güzel hem eşin ayı eşlerden degil sana destek oluyo sıkıntını anlatabiliyosun

anladim canim..elbette, niye uzulmeni istesinler, ancak bazen kas yapayim derken goz cikiveriyor iste...
sen de o zaman onlari su sekilde kabullendir: sadece rutin kontrol icin gidecegini, bebegi artik cok istedigini, bi sorun varsa bosu bosuna bir senenin heba olacagini, doktora giderek hicbirsey kaybetmeyecegini vs... soylersin...

1 ay bile zaman kaybı bence..geçmişi tam okuyamadım sen ne kadar zamandır bekliyorsun doktora gittinmi?

nye aglıyosun aglama sakın üzüldüm şimdi.. diger konuları gez hamile olmak isteyenler sene 2008 2009 2010 hepsi hamile şimdi ama o zaman yazdıklarını bi okusan yok bunalımdayım yok öldüm yok yoruldum artık tedavi olmucam vs vs:KK1: ama olmuş işte sonra zamanı gelince oluyo aglamamız üzülmemizde yanımıza kar kalıyo ne güzel hem eşin ayı eşlerden degil sana destek oluyo sıkıntını anlatabiliyosun

ne güzel söyledin.ama duygusalım işte . çok seviyorum çocukları.. sağolsun destek oluyor ama mücadele etmiyor sadece benim sorunummuş gibi.
evet çok okudum dedğin gibi sonralarında onlar hamile kaldığında bende rahatlıyorum.

geçmişi fazla okuyamadım sen ne zamandır istiyorsun..

ne güzel söyledin.ama duygusalım işte . çok seviyorum çocukları.. sağolsun destek oluyor ama mücadele etmiyor sadece benim sorunummuş gibi.
evet çok okudum dedğin gibi sonralarında onlar hamile kaldığında bende rahatlıyorum.

geçmişi fazla okuyamadım sen ne zamandır istiyorsun..

valla eşim evlendigimizden beri baskı yapıyor ama bir aydır izin verdim korunmamasına:KK1: bir ay oldu inşallah uzamaz bu süre çünkü çok stres bi insanım bende hem hamile olucam diye panik atak ilaçlarımı kestim felan bayagı problem dilerim bu ay olurum her dileyen olur inş birbirimize dualarıızda ye verelim tabi önce hayırlısı herşeyin..

inşallahh ya benden sonra evlenen herkes ya hamile ya dogurdu gerçi ben yeni istemeye başladım ama hemen isteyince yapıyo millet catur catur hele eşimin bi akrabası var daha yeni evlendiler hemen hamile kaldı diyo istemiyoduk bi sene ama sadece bi kere korunmadık ondada oldu dedim maşallah valla:KK9:

valla cnm aynen öle..iki arkadaşım evlendiği ay hamile kaldı..diğerleri dört beş ay sonra...gerçi 3 aydır deniyorm ama inş...dediğin gibi millet çatur çatur doğuruyo:))))

sinir oluyorum ne yalan söleyeyim ateş basıyo beni..hani isteyen herkesin olsun derdim o değil benim neden olmuyo derdim o...

bir arkadşım var eltisi sırf o evlendi diye o ay çocuk yaptı..onun 9 ay üstüne evlendikten sonra oldu..sinirdn patlamıştı. üstelik eltisinin 6 aylık yeni bebişi vardı

diyodu ona hani sende yok mu sürekli...arkadşım diyodu inadına yaptı oldu Allah'ım bölelerine nasip ediyn bana etmiyon diye...

inş tatlım olack biizmde Allah ne zamn doğru zamnasa emin ol ozaman göndereck hepimize....

iyi akşamlar kızlar benim kırmızılar hala gelmediiiiiii gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkarmasın inşalah bebiş gelmiştir:KK49::KK49::KK16::KK16:

X