"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

bence de öküsürük şurubu yerine doğal bişeyler içebilirsin sonrada 2 gün sonra yine baktır değerine böylece emin olursun durumdan

bu arada bende yarın kan testi yaptırayım diyorum doktoruma gidemem ne ateşlendin bekle der içinden utanırım nerde yaptırıyorsunuz sizler aile hekimlerindemi

hiç yaptırmadım ama sağlık ocakları yapıyo diye biliyorum

ben özel hastanede yaptırdım canım sonrada doktora gösterdim benim şikayetlerimde bi garip zaten idrar yaparken yanma oldu ama enfeksiyon yanması gibi değildi enfeksiyon yanmasını çok iyi bilirim bide inanılmaz gazım var gazman gibiyim... bide kasık ağrım var benim vede son olarak karın bölgeme alttan üstten bıçak saplar gibi anlık kramplar giriyo günde 1-2 defa ve değerde böyle çıkınca kafam çok karıştı eğer bebeğim varsa doktora 2 çift lafım var senin yüzünden bebeğim yok diye sigara içtim dicem

sigara bu topiğe yaramıyo ...

valla bende içiyorum gelse bırakacamda ortada bi şey yok bendede gaz var bayagı sol yumurtalık civarlarında ara sıra alttan sanki igne batırıyolar bide sarı akıntı son iki gündür inş hamişsindir ve dileyen herkes tabi

ağlak oldum bu aralar napimmmm küsmedim zaten hatta ne yalan söylim rahatladım da biraz

o sıpalar gelsinde ben onlara napıcamı biliyorumm totosuna totosuna nerdeydin sen bakim diyeee
sıpalar gelince de tek başına bakmayı düşünmüyosun sanırım,, yardım edicekler paşa paşa yok öyle yağma. bütün eziyetleri bzi çekicez onlar 5. uykusunu alıcak

ben bide bişi sorucam kızlar sizde oturduğunuz yerden sanki adet oluyormuşsunuz gibi bişi aktığını hissediyormusunuz?

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum beni de listeye eklerseniz sevinirim..siteyi uzun zamandır takip ediyorum fakat çok sık yazmıyorum..ben 15 aylık evliyim hiç korunmadık şimdiye kadar ve hiç hamile kalamadım :2: eşim 4 ay önce varikosel ameliyatı oldu.ameliyat sonrası değerleri yükselmesi gerekirken daha da düştü.15 gündür ilaç tedavisi uygulanıyor.ben bebeğim olmasını o kadar istiyorum ki her ay gizli gizli ağlıyorum eşime belli etmemeye çalışıyorum biliyorum o da çok üzülüyor destek olmaya üzüldüğümü belli etmemeye çalışıyorum ama bilemiyorum yapabiliyomuyum..doktor değerler yükselmezse tüp bebek merkezine gönderecekmiş bizi..onun içinde daha erken olduğunu düşünüyorum ama bir an önce de annelik duygusunu tatmak istiyorum..Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallaaah..amiin.

sıpalar gelince de tek başına bakmayı düşünmüyosun sanırım,, yardım edicekler paşa paşa yok öyle yağma. bütün eziyetleri bzi çekicez onlar 5. uykusunu alıcak

ben sıpaların totosunu kastetmiştim ama kocişlerinkine de müstahak tabii ...

benim bu konuda rol modelim ablam .... normalde o kadar kıpır kıpırdır ki gerçekten durduğu yerde durmaz, garibim yeğenim doğduktan sonra herhalde bigün çok yorgun ki ağladığını falan duymamış eniştem bebeği alıyo ablamın yanına yatırıp emzirmeye başlıyo duyduğumda gülmekten kopmuştum hizmette son nokta yani....

selam kızlar nasılsınız dice canım üzülme kendini çok sıkma stres hastalıkların başı arada olur böyle şeyler

canım neden hayatı kendine zindan ediyorsun duygularını neden saklıyorsun? böyle yaparak kendine daha çok zarar veriyorsun.. belki eşin de konuşamıyordur.. birbirinizle konuşursanız inan daha az üzüleceksiniz.. unutma insan insanın zehrini alır.

geçmiş olsun canım.. sende eger hiç bi problem yoksa tüp bebekten önce bi kaç ay keçboynuzu kürü uygulayın derim ben çünkü benim ablamın eşide kullandı ve bebekleri oldu Rabbim dilerse olur hepsi bahane ne yani keçiboynuzumu çocuk yapıyo yada ne biliyim doktorlar mı yapıyo onlar artık işin bahanesi sen tedavini yap gerisini Allah a bırak üzülme hem üzüldükçe stres oluyo daha zor oluyo her şey hormonların etkileniyo bende 16 aylık evliyim daha çok erken..

kalkıyorum gidiyorum bakıyorum hiçbişi yok gıcık oluyor insan kasığımda ağrıdığı için tamam kesin stresten erken oldum diye düşünüyorum ama bişi yok

zerbaşcım nerdesin hiç sesin çıkmıyo son durum ne canım???

poppppppppppp hamile değilim canımmmmmmmmmm.....

hamileysem eğer bu topikde vay efendim ben eşeğin tekiyim, popp bana dediydi de ben inanmadıydım vay efendim popp benim üstadımdır falannnn ....
artık ne istersen anlaştık mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…