"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Yerleşme kanamasından şüpheleniorum bendeee Çünkü bugün adet günüm kızlarrrrr.....İnşallah yarın belli olur cnm

canım bi test yap ya.ben o şekilde olunca düşükten şüpheleniyom yani her ay bi düşük biraz kuruntu tabide :)

kızlar merhaba... keyifler nasıl bakalım? hala hamiş haberimiz yok ama test yapacak arkadaşlarımız var sanırım... elenaz ve kardelen test yapın artık merak ettim ben de:)

ben ikidefa yaptım birisi bariz negatif diğeri de tek çizgi ortada çıktı (
henüz adet gemedi

bat 10 ekim beklemedeyim
bu ay bal çörekotu tarçın kullandım sanki yumurtalıklarda hareketlenme oldu yani geçen aylardan farklı olarak sanki fazla yumurta oluştu hissettim bunu şimdi de bir şişkinlik hissediyorum basınç hissi oluyor

ben bu kürün ayrıntılı tarifini öğrenmek istiyorum evriscim sana zahmet bana tarif edebilir misin? Günde kaç kere kullandığını falan :)

Günaydın kızlar. 6. günden beri ovulasyon testi yapıyordum, gittikçe koyulaşıyordu.Ama bu sabah yaptığım varla yok arasında bir çizgi idi.Bugün 10. gün.Ama hiç birbirine eşit iki koyu çizgi oluşmadı.Anlamadım ben bu işten birşey.Akşama doğru tekrar yapacam bakalım ne çıkacak.

inşallah bebiştir o basınçç:))

cnm benim bazen böle oluyor tam çizgileri eşit koyu görmüyolr..su içmeyi 3 saat öncedn kesicksn tuvalaete gitmeyecksin ve hergün aynı saatte yapacksın tavsiyem öğledn sonra 3-4-6 gibi..bunlar çok önemli cnm..sen koyulaşmaya başaldığı günden itibaren gün aşırı yaparsan kaçırmazsın zaten bu tam anlamıyla 4 - 5 günlük bir süre...silikleştiği zaman zaten bitmiş oluyo yumurtlama..benim senin gibi arkadaşlara tavsiyem böle... inş bebişin gelir..

Bu gün merakıma yenilip birazda eğlencesine daha bata 6 gün varken test yaptım
Daha önce hiç test yapmadığım için bir bakayım dedidm ve sonuç
Bırakın ikinci çizgiyi tek çizgi bile çıkmadı Test bana bişey demek istiyo ama ne ????

(testin markası labmen sakın almayın arkadaşlar)

Benide ekleyin kızlar sat 20. Ama şimdiden kasiklarda ve rahim bölgesinde ağrı var. Birde basim ağrıyor 3 gündür. Tansiyonumda cok düşük mesela dün 6-3 oldu cok basim donuyor inşallah bebis vardirrr

batıma 1 gün kaldı ve bende hamilelik belirtisi falan yok karnım ağrıyo sanırım kırmızılar bugün yarın gelir

Son düzenleme:
Benide ekleyin kızlar sat 20. Ama şimdiden kasiklarda ve rahim bölgesinde ağrı var. Birde basim ağrıyor 3 gündür. Tansiyonumda cok düşük mesela dün 6-3 oldu cok basim donuyor inşallah bebis vardirrr
ekleyeyim canım bat mı 20 sat mı?

Son düzenleme:
popp bugün işe gitti galiba,...poppp...poppp...poppp..

Popp popp popp .... Haydi kızlar popp popp popp

popp popp popp popp popp popp popp popp

Popp popp popp popp poooooppp
Poppa popp poooooppp
Popptur ooooo popppppp

Popp da bı ritm tutturabiliyosun ya ondan diceyle olmuyo mesela:)

Hemde popp gelince ona neşe getirir ismini bir sürü sayfada görmek :)))
kızlarr maşallahhh yani bunları yeni gördüm alemsiniz valla... dicecim diceyle de olur bak dicce dice dicce dice dicce dice (es) dicceeeee:))))))

kızlar selam, benımde bat 20 ekim, inşallah listeyi fire vermeden tamamlarız bu ay

aranızda ovulasyon testi kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi,
ben ılk defa bu ay kullandım dun adetımın 12. gunuydu ve çift çizgi belirgin bi şekillde gözüktü va tabi değerlendirdik,
bugun tekrarladım testi 2. çizgi çok silik.
sizce hala şans var mı,
yoksa geç mi kaldım

inşallah canım hoşgeldin.. ekliyorum hemen. ovulasyon testi ben henüz kullanmadım ama epey kullanan arkadaşlar var burda.. adetin kaç gün sürüyo bilmiyorum ama 2. çizgi çıktığında değerlendirmişsin sonuçta, bugünü ve yarını da değerlendir bence sen

A_ZADE cim sen bizim listemizde varsın saten canım topiğin ilk sayfasında görebilirsin.. ama 21 ekim olarak yazdırmışsın önceden düzeltiyorum canım:)

Son düzenleme:

kızlar listemizin son durumu 1,2,3 4,5 ekimler durumunuz nedir:)))

Son düzenleme:
bat 21 ekim doğru olan, evet listede varım sürekli de takip halindeyim konuyu

test hk bilgisi olan arkadaşlar,
sizce yumurtlama dönemi bitti mi bende acaba:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…