"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar merhaba... keyifler nasıl bakalım? hala hamiş haberimiz yok ama test yapacak arkadaşlarımız var sanırım... elenaz ve kardelen test yapın artık merak ettim ben de:)

kızlar merhaba... keyifler nasıl bakalım? hala hamiş haberimiz yok ama test yapacak arkadaşlarımız var sanırım... elenaz ve kardelen test yapın artık merak ettim ben de:)

Ben yarın sabah yapıcam test ama anneme gidicem 1 akşam kalıp dönücem kızlarrrrrrr sizi hemen haberdar edemicem ......İNŞALLAHH HAYIRLI HABERLER VERİCEM SİZE
BAT 3 EKİM

En belirgin bel ağrısı yhaa çok ağrıyo kızlarrr göğüs hassasiyetimde var ama geçen haftaya göre daha iyice.sadece uçları acıyor şuannnn

hayırlısıı olsun

kızlar dün pc bozuldu bugün de netim çok yavaş bir sayfaya tıkladığımda resmen 2 dk kadar bekliyo... ne oluyo bu arala anlamadım.. aksilikler peşimi bırakmıyo

kızlar dün pc bozuldu bugün de netim çok yavaş bir sayfaya tıkladığımda resmen 2 dk kadar bekliyo... ne oluyo bu aralar anlamadım.. aksilikler peşimi bırakmıyo

kızlar dün pc bozuldu bugün de netim çok yavaş bir sayfaya tıkladığımda resmen 2 dk kadar bekliyo... ne oluyo bu aralar anlamadım.. aksilikler peşimi bırakmıyo
Olsun öle deme sen gene negatiff enerjileri şutluyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz barındırmıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz POOPPCUM =)

neyse kimse cevap vermiyor kimsenin keyfi yok anlaşılan... herkese iyi geceler...

neyse kimse cevap vermiyor kimsenin keyfi yok anlaşılan... herkese iyi geceler...

İyi geceler cnm ama hamile haberi alamıyoruz ondan üzülüyoruzz kimsede keyiff kalmıor kiii İnşallahhh yakın bi zamnda gelirrrrrrrrrrrrrr de sevinirizzz

İyi geceler cnm ama hamile haberi alamıyoruz ondan üzülüyoruzz kimsede keyiff kalmıor kiii İnşallahhh yakın bi zamnda gelirrrrrrrrrrrrrr de sevinirizzz
inşallah canım,inşallah senden de gelir yarın güzel haberler...

evet ya bende iğne olamadım cmts gelse bi hayırlısıyla :44:

Kızlar şimdi kahverengi bir lekelenmem olduuu Kafam çok karıştı şimdiiii?????????FİNALE ÇOK YAKLAŞTIM YA ÜZÜLÜCEM YADA SEVİNİCEMMMMMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…