"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

batıma 1 gün kaldı ve bende hamilelik belirtisi falan yok karnım ağrıyo:KK53: sanırım kırmızılar bugün yarın gelir:KK14:

yok cnm inş kırmızılar gelmez...gelirse de napalım bend de aynı senin gibi adet belirtilerindn başka bişey yok...yarın sabah ilk idrarınla yap testi olusa oldu olmazsa ne yapalım...ama inş tez zamanda gelir bebişlerimiz bizi bekletmezlr...sonrada beraber doğumu bekleriz...

Bugün grip olduğum için kadın doğum doktoruna gittim antibiyotik içeyim mi diye sormaya.Ateşlenmediğin sürece nane limon ile idare et dedi sonrada gel ultrasonla bakalım dedi 4mm lik birşey var dedi bu kesede olabilir yada kan pıhtısıda olabilir Ama kan tahlili alalım dedi.Sonuç negatif reglime 8 gün var kan tahlilinde çıkmama gibi birşey olamaz değil mi?:18:

Bugün grip olduğum için kadın doğum doktoruna gittim antibiyotik içeyim mi diye sormaya.Ateşlenmediğin sürece nane limon ile idare et dedi sonrada gel ultrasonla bakalım dedi 4mm lik birşey var dedi bu kesede olabilir yada kan pıhtısıda olabilir Ama kan tahlili alalım dedi.Sonuç negatif reglime 8 gün var kan tahlilinde çıkmama gibi birşey olamaz değil mi?:18:
cnm adetine 8 gün kala daha yerleşme bile olmamıştır.. kaldı ki varsayalım döllendi yerleşti.. henüz yenidir kese hemen oluşmaz ama bilemiyo insan tabi olur mu olur belki erken döllenme olmuştur... inşallah vardır canım,inşallah güzel haberler verirsin:KK16:

bu arada kanda da bebek daha yeni yerleştiyse çıkmaz cnm:)) bekle bakalım belki vardır gerçekten bebişin:)))

Son düzenleme:
kızlar nerdesiniz topic bugün niye böyle yaa...:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
kızlar nerdesiniz topic bugün niye böyle yaa...:KK52::KK52::KK52:

merhaba canım beni de eklermisiniz bat 5 ekim:KK34::KK34::KK34::KK16::KK16::KK16:

bugün adetin 30. günü ve gelen giden yok önceki 3 ay 28. günde adet olmuştum ama daha önceleri hep gecikmeler yaşardım o yüzden 5 ekimi bat kabul ettim. hiç bi belirti de yok sadece akıntım var adet öncesi akıntı normalmi yaaa

merhaba canım beni de eklermisiniz bat 5 ekim:KK34::KK34::KK34::KK16::KK16::KK16:

bugün adetin 30. günü ve gelen giden yok önceki 3 ay 28. günde adet olmuştum ama daha önceleri hep gecikmeler yaşardım o yüzden 5 ekimi bat kabul ettim. hiç bi belirti de yok sadece akıntım var adet öncesi akıntı normalmi yaaa
canım merhaba hoşgeldin ekliyorum.. önceleri 28 günde bir olduysan 30 gün olması ve akıntının olması da gebeliği düşündürdü bana.. belirtilerden biri de akıntı canım:))

Son düzenleme:

peki test yapmadın mı ya da yapmayı düşünmedin mi:KK34:

peki test yapmadın mı ya da yapmayı düşünmedin mi:KK34:

yapmadım canım hele bi 5 ekim olsun dedim inşallah kırmızı gelmezde bebiş gelir. 14 aydır bunu istiyorum inşallah bu ay gelir.. canım daha önceleri gecikmelerim olurdu o yüzden çok umutlanmıyorum hemen test yapmadım negatiften çok korkuyorum

yapmadım canım hele bi 5 ekim olsun dedim inşallah kırmızı gelmezde bebiş gelir. 14 aydır bunu istiyorum inşallah bu ay gelir.. canım daha önceleri gecikmelerim olurdu o yüzden çok umutlanmıyorum hemen test yapmadım negatiften çok korkuyorum
canım benim batım da yarın aynen ben de ümitlenmek istemiyorum kendimizi neye şartlandırırsak bedenimiz sanki programlanmışçasına aynısını yapıyo.. yani çok ümitlenmemek en doğrusu.. ama sen 5 ekimi kabul ettim diyorsun ya, 30 gün geçmiş yapabilirsin canım sabah ilk idrarınla bi yap bakalım benimki geçsin hemen yapıcam çünkü:))

canım sen de 5 ekimsin var mı belirtilerrr gelişmelerrr :KK52:
Valla hanımlar sol kasigimda biraz batma var yürürken de hissediyorum ağrıyı hakkimizda hayırlıysa vardır inş baş dönmesi uyku oluyo inş psikolojik değildir:KK66: ama hic böyle ağrım olmazdı kasikta bakalım haberdar edecem sizi;-)

canım benim batım da yarın aynen ben de ümitlenmek istemiyorum kendimizi neye şartlandırırsak bedenimiz sanki programlanmışçasına aynısını yapıyo.. yani çok ümitlenmemek en doğrusu.. ama sen 5 ekimi kabul ettim diyorsun ya, 30 gün geçmiş yapabilirsin canım sabah ilk idrarınla bi yap bakalım benimki geçsin hemen yapıcam çünkü:))

canım evde testim yok 2 aydır hiç test yapmadım bilmiyorum yarın alabilirsem cuma günü yapmayı istiyorum tabii kırmızılar gelmezse

Valla hanımlar sol kasigimda biraz batma var yürürken de hissediyorum ağrıyı hakkimizda hayırlıysa vardır inş baş dönmesi uyku oluyo inş psikolojik değildir:KK66: ama hic böyle ağrım olmazdı kasikta bakalım haberdar edecem sizi;-)

canım inşallah bebiştendir bu değişiklikler ben de 5 ekimi bekliyorum inşallah müjdeli haberler veririz:KK16::KK16::KK16::KK49::KK49::KK49::KK49:

forumlarda okuduğum kadarıyla batma oluyo hamilelerde, diğer belirtilerinde uyuyo, ayy hadi inşallah yaa güzel haberler bekliyorum burda kendimden başka herkes hamiş kalsın bu ay.. dediğin gibi inş psikolojik değildir,hakkımızda hayırlısı olsun hayırlı olan zaman neyse o zaman nasip etsin Allah:KK16:

Son düzenleme:
canım inşallah bebiştendir bu değişiklikler ben de 5 ekimi bekliyorum inşallah müjdeli haberler veririz:KK16::KK16::KK16::KK49::KK49::KK49::KK49:

İnş ya hayırlısı herşeyin reglime yakın sadece bel ağrısı olurdu özellikle son gün bakalım daha hic bebiş haberi gelmedi galiba demi listede bi değişiklik yok hergun bakıyorum

inş canım haber vermeyi unutma:KK16:

canım evde testim yok 2 aydır hiç test yapmadım bilmiyorum yarın alabilirsem cuma günü yapmayı istiyorum tabii kırmızılar gelmezse
tamam inş gelmez kırmızıcıklar:)))) test al da yap bakalım sonucu bize de bildir:)

İnş ya hayırlısı herşeyin reglime yakın sadece bel ağrısı olurdu özellikle son gün bakalım daha hic bebiş haberi gelmedi galiba demi listede bi değişiklik yok hergun bakıyorum

hayır canım daha hiç müjde gelmedi inşallah ilk verenler oluruz:KK16::KK16::KK16::KK16:

yok canım malesef neyse önümüzdeki günlerden ümitliyim ben ama:))

bir görünüp bir kaybolan arkadaşım hayırdır canın falan mı sıkkın senin tatlım?

X