"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

bat 21 ekim doğru olan, evet listede varım sürekli de takip halindeyim konuyu

test hk bilgisi olan arkadaşlar,
sizce yumurtlama dönemi bitti mi bende acaba:26:

Birbirine yakın iki koyu çizgi oldu ise canım 24-36 saat içinde yumurta atılıyor.Bugün ve yarını değelendir bence.benimde 2. birinciye yakınkoyulukta oluştu ben biraz daha koyulaşır sandım ve bu gün iki kere yaptım baya silikleşmişti.Galiba atıldı benimki de bende bu 2 günü dğerlendirecem dünü malesef kaçırdım .

çok teşekkür ederim o zaman bugun de şansimiz var diyebiliriz, hayırlısı inşş

selam canım başka belirtin yok mu?
crocuscum adet sancısı gibi karnım ağrıyo.. göğüslerim herzamanki gibi şişti acıyolar.. sık idrar desen var: muhtemelen üşüttüm.. karnım şişti bir de adet olmadan önce hep göbeğim şişer ve sonra kırmızılar gelince iner.. bi de başım ağrıyo,,, yani bunlar bence hamilelik belirtisi değil canım keşke olsa.. :18:

Son düzenleme:

Olabilme ihtimali de var ama hayırlısı inş.Peki ne zaman test yapacaksın canım

bilmiyorum inan evde bir testim var şu ucuz olanlardan çok yapasım var ama adetim geçerse yaparım sanırım..

kiz amma naz yaptin, bebisini de nazli yapacaksin
yap iste testi, catlatma adami bebis varsa eger bu sekilde stres de iyi degil...

Benide ekleyin kızlar sat 20. Ama şimdiden kasiklarda ve rahim bölgesinde ağrı var. Birde basim ağrıyor 3 gündür. Tansiyonumda cok düşük mesela dün 6-3 oldu cok basim donuyor inşallah bebis vardirrr

ama bebiş vardır diye bu belirtilerle çalışmayı bırakma tatlım. Benimde 21 Ekim ve daha yeni başladık sayılır çok çalışılacak gün var yani nette ovulasyonu hesapladığımda 3 Ekim le 8 Ekim arası çıkıyo mesela :))))

batıma 1 gün kaldı ve bende hamilelik belirtisi falan yok karnım ağrıyo sanırım kırmızılar bugün yarın gelir

ya umutlandırmak gibi olmasında iki tane doğuran arkadaşım var ikiside adet belirtisiyle hamilelik belirtisinin birbirinden farksız olduğunu söylüyor ta ki birinci ay bitene kadar :)))) Allahtan umut kesilmez

Bat 20 ekimse daha tek çizgiye düşmemesi gerekiyor benimde 21 ekim ama daha ovulasyon testi bgn elime geçti bgn yapmaya başlayacağımda sen 3 saat falan sıvı almamaya dikkat et canım o etkilemiş olabilir bitmemesi gerek şu günlerde en koyu olması gerek hatta :)))

bat'i gecenler birsey yazmiyor, kimse test yapmiyor, yapanlarda haber vermiyor, topigin tadi kacti loooooo

dün gün boyunca kasık ağrım oldu yumurtlama donemınde oluyor bende o yuzden yaptım testı yoksa bende bu gun yapmaya başlıcaktım,

canım benım adetım bazen 30 gün bazen ise 27 gün sürüyor o yüzden kasık ağrısından anlayabiliyorum yumurtlama dönemimi,
yanı büyük ihtimalle dün oldu, bugun yine yapıcam akşam testi bakalım..

ben bekliycem canım zaten ama siz beklemeyin sizinkileri hemen öğrenelim

o zamanki psikolojimede bağlı ama bekleyecem gibi görünüyo çünkü geçen ay 10 gün geçiktim benim düzenim baya değişti ((( eğer adet olazsam sizi bayram sonuna kadar meraklandırabilirim ve inş. olmamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…