"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Kızlar grip olduğum için doktor augmentin 1000 mg ve minoset yazdı eşimde theraflu iç diyor, dün bir tane antibiyotik aldım doktor birşey olmaz dedi, ama içerken korunmayı öneriyoruz gebelerede içmeyi önermiyoruz diyor.Ben odasından çıkarkende iç birşey olmaz,en azından 2 gün iç kendini iyi hissedersen bırak dedi..Şimdi kafam çok karıştı napıyım?

Kızlar grip olduğum için doktor augmentin 1000 mg ve minoset yazdı eşimde theraflu iç diyor, dün bir tane antibiyotik aldım doktor birşey olmaz dedi, ama içerken korunmayı öneriyoruz gebelerede içmeyi önermiyoruz diyor.Ben odasından çıkarkende iç birşey olmaz,en azından 2 gün iç kendini iyi hissedersen bırak dedi..Şimdi kafam çok karıştı napıyım?

karışık olmuş hakkaten:44:

canım bence içme derim sen bilirsin yine de:26:

canım bence içme derim sen bilirsin yine de:26:

Dün gece içtim antibiyotik, az önce bir tane daha aldım iş yeri hekimimiz verdi diye güvenip içtim.O zaman bir daha almıyım ne olur ne olmaz şurda 9 gün sonra belli olacak bal pekmezle atlatmaya çalışıyım

Dün gece içtim antibiyotik, az önce bir tane daha aldım iş yeri hekimimiz verdi diye güvenip içtim.O zaman bir daha almıyım ne olur ne olmaz şurda 9 gün sonra belli olacak bal pekmezle atlatmaya çalışıyım
valla içinden çıkılmaz bir durum sonuçta dr lar birşey olmaz diyorlar ama durumunu en iyi sen biliyosun.. çok kötüysen iç ama etkilemiş olmayayım

ben de test yapan var mi yok mu die girdim ama kimse yapmamis herhal...

evet yaa popp nerdesin en yakın seninki inşallah hamilesindirrrr :KK16:

Allahım inşallah bu ay burası bayram yeri olurrrr :21:

Kızlar ben varım 3 ekimciyiimmmmm....Ama beklemeyi tercih ediorumm haberdar ederim kızlarrrrrrrrr................Dualarım sizinleee

.. İçimde bir heyecan var:) sanki bir hamile haberi alıcakmışız gibi geldi birden :) hadi inşallah :KK66:. :KK24:

2 gun gecikti ama test yapmak istemiyorum korkuyorum hayal kirikligina ugramak istemiyorum

haklısın aslında tek çizgi görmek kabus görmekle eş değer oldu nerdeyse bizler için değil mi :KK43: peki hamilelik belirtisi var mı? :KK49:

ezgikc................ 1 ekim........sonuç....?

karciceğii............1 ekim........sonuç....?

hatibulut.............1 ekim........sonuç....?

elanaz_efe..........2 ekim........sonuç....?

1 ve 2 EKİMCİLER NERDESİNİZ HADİ GELSİN BEBİŞLER

X