"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

bugün adet günüm gelen giden yok 2 gün önce test yaptım negatif çıktı ( bugün yineledim çizgi tam ortada çıktı gene negatif(
baş dönmesi dışında hiçbir belirti yok malesef (

bugün adet günüm gelen giden yok 2 gün önce test yaptım negatif çıktı ( bugün yineledim çizgi tam ortada çıktı gene negatif(

cnm geç döllenme olabilir bekle bence..adet belirtilerin de yoksa beklemende fayda var..inş bebişin gelmştr

cnm geç döllenme olabilir bekle bence..adet belirtilerin de yoksa beklemende fayda var..inş bebişin gelmştr

inşallah canım bilmiyorum ki zaman zaman düzensizlikte oluyor..
öyle kasıklarımda gögsümde ağrı yok..
tek hissettiğim baş dönmesi..
folic asit kullandım bu ay acaba adet geciktirir mi diye düşünmeye başaldım..

akıntı durumun nasıl elenazz. benim bata 4-5 gün var ama çok kuruyum sanki bu ay da bebiş yok sanırım

aa amma kafa karıştırıcı konuşmuş:26:ben de içmemeye çalış derim.bu grip mereti ilaç alsan da almasan da süründürüo zaten

selaaaaaaaaaamnabersin cnm?

aa amma kafa karıştırıcı konuşmuş:26:ben de içmemeye çalış derim.bu grip mereti ilaç alsan da almasan da süründürüo zaten

selaaaaaaaaaamnabersin cnm?
iyiym canım bende çıkıyodum in cin top oynuyo diye sen nasılsın?

kimseden ses seda yok

kimseden ses seda yok

herkes öbgzk izlio heralde:26:

iiyim ben de napimm takılıoz işte,her gün bi haber alırım umuduyla bakıom kimsede tık yok, sölemiolar bize heralde

herkes öbgzk izlio heralde:26:

iiyim ben de napimm takılıoz işte,her gün bi haber alırım umuduyla bakıom kimsede tık yok, sölemiolar bize heralde

doğru olabilir
bende öyle akşam bakim belki birilerinden haber gelmiştir diye girdim..... yookkk
yanı ben olsam buraları inletirdim herhalde

doğru olabilir
bende öyle akşam bakim belki birilerinden haber gelmiştir diye girdim..... yookkk
yanı ben olsam buraları inletirdim herhalde

dimi yaa dimiiiii

ay benim kociş hasta olmuş onunla uğraşmaya gidiom ben

öncelikle hastalara geçmiş olsun diyorum ben de sizdenim bir griptir aldı başını gidiyor. bu arada benim tüm belirtiler güme gitti meğer benim 23 eylüldeki damla başlayıp 26sında çoğalan kan adet kanamasıymış napalım kısmet değilmiş. adet oldum ama yine de içim rahat etmedi grip de başlayınca şu tek çizgiyi göreyim dedim test yaptım vee yine tek en yakın zamanda çift çizgi görmek dileğiyle sizde nasıl durumlar?

kırmızıları görmeden umut kesilmez cnm :))

kimseden ses seda yok

benim gibi batı ekim sonu olanlar daha yeni başladı çalışmalara ve bugünde kimsecikler olmadığına göre çalışma günü sanırım :)

Bugun grip oldum heryerim agriyo onun icin ayirt edemiyorum surekli yatiyorum cok halsizim

geçmiş olsun hastalıkta hamilelik belirtisi diyecem artık nerdeyse; herkes hasta oldu cnm bende yeni atlattım sende atlatırsın biran önce inş. :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…