"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

evet yaa.. :)

düşünsene önümüzdeki yıl hepimiz hangi durumlarda olacağız kimbilir...
kimimiz hamiş kimimiz doğurmuş kimimiz de hala beklemede olacağız... olsun, yine de hamile kalamasakta birbirimize sevinicez düşünsene.. :)))

evet aynen öyle:))rabbim inşallah nasib eder hepimizide bu ay 2 bayram olur inşallahhh

canım sen kız mı istiyosun erkek mi?:110:

Bu arada doktorunuza sormadan boyle birsey yapmayin ben sadece duydugum seyi paylasiyorum, deneyen varmidir diye merakimdan paylastim, sen deniyor musun diyeceksiniz.denemedigim zamanda oldu denedigimde ama ben cok acele etmedigimden denedim benim icin cinsiyeti onemli degil ama esim kiz bebeklere bayiliyor nebiliyim allah izin verirse olur ama tabi saglikli olmasi en onemlisi neticede evlat hepsi sevilir

iyi akşamlar arkadaşlar.batıma 9 gün olmasına rağmen adet ağrısı gibi ağrılarım var arara da iğne batar gibi ağrılar oluyo neden olabilir sizce:KK43:((

hu huuu batı 1 ekim olanlar .... nerdesiniz nicesiniz yahuuuu:18:

arkadaşalr adet düzensizliği olunca hamilelik daha mı zorlaşıracababilgisiolan varmı? önce adetimi düzene sokmamız gerek? bende 4 ay öncesinde hep düzensizlik vardı,her ay 1 hafta yada 10 gecikme olurdu,4 aydır çokşükür yavaş yavaş adet döngüm 35,33 ve geçen ay 28 gün oldu(soğan kürü ve çörekotu-bal-tarçın sayesinde) bundan sonra hamileilk ihtimalim daha mı yüksek olabilir acaba?

iyi akşamlar arkadaşlar.batıma 9 gün olmasına rağmen adet ağrısı gibi ağrılarım var arara da iğne batar gibi ağrılar oluyo neden olabilir sizce:KK43:((

daha önce böyle ağrıların olmuyoduysa belirti olabilir belki canım dikkat et kendine:KK49:

arkadaşalr adet düzensizliği olunca hamilelik daha mı zorlaşıracababilgisiolan varmı? önce adetimi düzene sokmamız gerek? bende 4 ay öncesinde hep düzensizlik vardı,her ay 1 hafta yada 10 gecikme olurdu,4 aydır çokşükür yavaş yavaş adet döngüm 35,33 ve geçen ay 28 gün oldu(soğan kürü ve çörekotu-bal-tarçın sayesinde) bundan sonra hamileilk ihtimalim daha mı yüksek olabilir acaba?

adet düzensizliği kistlerin habercisi olabiliyo kistte yumurtaların yeterince büyümesine engel olabiliyo bildiğim kadarıyla ..canım inşallah sende atlaşmışsındır da kolay kolay gelir bebiş artık:KK52:

daha önce böyle ağrıların olmuyoduysa belirti olabilir belki canım dikkat et kendine:KK49:

ayy inşallah klavyenden bal damlıyo canım...daha önce olmazdı böyle ağrılar...hepimizin yüzünü güldürsün RABBİM inşallah....

Henüz 1 ekimcilerden haber yokmu????????????

Hanimişşş hamilelerimz? ==========)))))))))))))))

adet düzensizliği kistlerin habercisi olabiliyo kistte yumurtaların yeterince büyümesine engel olabiliyo bildiğim kadarıyla ..canım inşallah sende atlaşmışsındır da kolay kolay gelir bebiş artık:KK52:

soğan kürü işe yaradı sanırım düzene girdi 2 aydır cok şükür.inşşş hepimiziçin güzel haberler oluryakın zamanda ama insan acaba diyo her ay:)

canım bu kürü bize bi açar mısın ?????

bugün çoookkk sessiz burası :KK50: hayırdır kızlar??????????????????????????????????

Ya yokkkkkkkkk burdayız kızlarrrrrrrrrr çamaşır makinesini çalıştırıp geldim hemennnnnnnnnnn geceleri açıorum ben

kızlar selam herkes iyi mi?:KK16:

ben bugün daha iyiyim, dicecim sen nasılsım iyileştin mi?

gerçekten ekim girdi topic sessizleşti...

X