"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

nasılsınız kızlar bir şey sormak istiyorum size ben yumurtlama günümde adet oldum ama 7 gün sonra yumurtlama sizce bu yumurta işe yarar mı yani çok kısa zamanda olduğu için tuhaf geldi yoksa bu ayı da mı es geçmeliyim

topiğimize yeni hamişlerden birini transfer etmeyi teklif ediyorum ... :KK52::KK52::KK52::KK52:

gerekirse her yola başvuralım topiğimiz hamişsiz kalmasın :KK9::KK9::KK9::KK9:

merak etme dicecim lastrose dan ümitliyim ben bizim de bi hamişimiz olacak inşallah:KK53:

Son düzenleme:
ayyy aman yarabbim şükür buna da seninle idare edicez artık:))))

kalk bi koşu test yapıver de coşalım azıcık şurda canımmm:KK9:

Ahh canımm paramı dayanır bana tükettimmmmmmm olsaaaaaaaa dururmuyum???????? Hemen yapardım testi şuan =)

nasılsınız kızlar bir şey sormak istiyorum size ben yumurtlama günümde adet oldum ama 7 gün sonra yumurtlama sizce bu yumurta işe yarar mı yani çok kısa zamanda olduğu için tuhaf geldi yoksa bu ayı da mı es geçmeliyim
nasıl yani canım, yanlış anlamadıysam iki adet arası tekrar mı adet oldun:?

Yine de dene canım es geçme ne olacağı belli olmaz:)

:KK17: ben anlamadım

nasıl yani canım, yanlış anlamadıysam iki adet arası tekrar mı adet oldun:?
aynen canım benim adetim 30 günde bir olur 16. gün yumurtlarım bu ay 17.gün kanama oldu doktora gittim adet olmuşun normal dedi bugün ilk günün 30 gün sonra olursun yine normale döner dedi ama o kanama 3 gün sürdü 7. gün yumurtladım (ovulasyon testinden anladım) tabi ki değerlendirdim ama kafam karıştı

aynen canım benim adetim 30 günde bir olur 16. gün yumurtlarım bu ay 17.gün kanama oldu doktora gittim adet olmuşun normal dedi bugün ilk günün 30 gün sonra olursun yine normale döner dedi ama o kanama 3 gün sürdü 7. gün yumurtladım (ovulasyon testinden anladım) tabi ki değerlendirdim ama kafam karıştı
canım kanaman az mı oldu bilemiyorum ama yerleşme kanaması geliyo aklıma birde.. olabilir mi acaba?

Erken yumurtlamışsın yine mi erken olcak acaba adetin?

X