"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar benim yumurtlama sorunum olmamasına rağmen hergün incir yiyorum yumurtaları da büyütüyormuş ve doğurganlığı arttırıyormuş.. kürolarak yapmıyorum incirin kendisi varken suyu yerine yemeyi tercih ediyorum:)

evet öyleymiş gerçekten aslında denemek lazım neyse bu ay olmazsa zaten öbür aya kürlere devammmm:))yılmak yok

kızlar benim yumurtlama sorunum olmamasına rağmen hergün incir yiyorum yumurtaları da büyütüyormuş ve doğurganlığı arttırıyormuş.. kürolarak yapmıyorum incirin kendisi varken suyu yerine yemeyi tercih ediyorum:)

canım kurunu nasıl yapıyosun

hayırlısı olsun tatlım ben cumartesi iğne olacam çatlatma iğnesi.bide adet belirtileri ile gebelik benzer olur.inşallah hamilesindir canımm

canım insallah gelmez adetin inşallh hamilelik belirtisidir.

kızlar inşallah işleriniz yolunda gider ve yumoşlarınızdan tatlı bebişler çıkıverir:KK16:

hayırlısı olsun artık gönül ister ki hamile olayım ama kasıklarım ağrıyo ve bacağıma vuruyor ağrısı ama bence önsezilerim bana hamile olmadığımı söylüyor:KK15:

Son düzenleme:
kızlar inşallah işleriniz yolunda gider ve yumoşlarınızdan tatlı bebişler çıkıverir:KK16:

hayırlısı olsun artık gönül ister ki hamile olayım ama kasıklarım ağrıyo ve bacağıma vuruyor ağrısı ama bence önsezilerim bana hamile olmadığımı söylüyor:KK15:

kan testi yaptırsana :))

canım xsenın herhangi rahatsızlıgın yok dımı yumurtalıklarla yada hormanlarla ilgili

cuma klomen bitti mecburen cumartesi gittim normalde pazar gününe denk geliyo yolum çok uzak 2 saatlik yer.oda güzel dedi 12 mm.sana iğne verecem 1 hafta sonra yapıncaksın dedi.öbür sefere hamile bekliyom seni dedi:)

zehracım sen geçen gün de uzak falan diyodun 2 saat zor olur yakın bi yer yok mu bu işlemleri yaptırabileceğin ve sürekli takipte olacağın?

İlk uygulama süresi 21 gündür. 21 gün boyunca bu kürü uyguladıktan sonra 1 hafta ara verin ve tekrar 21 gün boyunca kürü uygulamaya devam edin. Toplam 42 gün kürü uygulayın. Bu 42 günlük süreye verdiğiniz 1 haftalık ara dahil değildir. Bu kürü her seferinde günlük hazırlamayı ihmal etmeyin.

Önemli: İncirleri kaynayan suya ikiye bölerek atın ve üzerinde beyaz pudrası varsa önce soğuk su ile yıkadıktan sonra kaynamakta olan suyun içerisine atın.

Eğer yumurta çatlatmak için kuru incir kürünü kullanmayı düşünürseniz;
Öncelikle incirlerimizi 6 dakika kadar kaynattıktan sonra içerisine orta boy taze gevrek 1 adet havuç dilimleyin ve kaynamaya 4 dakika kadar daha devam edin. Kürün içerisine ilave ettiğiniz havuç sayesinde yumurtaların çatlaması kolaylaşacaktır.
Kürün etkisini artırmak için ufak bir beyaz kuru soğanı ince kıyın ve üstüne 1 kaşık sumak serptikten sonra yemekten 15 dakika kadar önce tüketin. Haftada 4 kez tüketin. Böylece yumurtalık kisti , polikistik over rahatsızlıklarından korunmuş olursunuz.

*canım ama ben kür olarak değil incirin kendisini yiyorum...

zehracım sen geçen gün de uzak falan diyodun 2 saat zor olur yakın bi yer yok mu bu işlemleri yaptırabileceğin ve sürekli takipte olacağın?

malesef canım ya ilçe 40 dk ama uzman yok.rezillik resmen

kan testi yaptırsana :))

yok canım yaptırmıycam geçen aylarda batım gelmeden yaptırdım yıkım oldu bana üzüldüm bundan sonra üzülmek yok ancak batım geçerse yaptırırım... ama idrar testi yapabilirim var 1 testim evde zaten:)

canım xsenın herhangi rahatsızlıgın yok dımı yumurtalıklarla yada hormanlarla ilgili
hyr canım yok sadece inciri çok seviyorum hem de faydalıymış diye yiyorum günde 1-2 tane sadece incir değil ben bütün kuru meyveleri severim:)

offf :KK43: anlıyorum canım.. ama bu zor günler de geçecek mükafatını alacaksın inş en kısa zamanda:)

inşallah tatlım inşallah öbüraya belkide gebeliğimizden bahsederiz ayyy ne güzell:))

inşallah tatlım inşallah öbüraya belkide gebeliğimizden bahsederiz ayyy ne güzell:))
evet yaa.. :)

düşünsene önümüzdeki yıl hepimiz hangi durumlarda olacağız kimbilir...
kimimiz hamiş kimimiz doğurmuş kimimiz de hala beklemede olacağız... olsun, yine de hamile kalamasakta birbirimize sevinicez düşünsene.. :)))

cnm benim umarım bugün çok daha iyisindir..bende öle cnm regl öncesi bütün belirtilerim var..alnımdaki sivilcem bile çıktı..sanki erken regl olucm..oldum olucm gibi bir hal bende..bebişim olmasa da inş düzenim bozulmz zamnında olurum..tuvalete gitmeye korkuyorm ya olduysam diye..inanılmaz kötüyüm bugün..

cnm benim umarım bugün çok daha iyisindir..bende öle cnm regl öncesi bütün belirtilerim var..alnımdaki sivilcem bile çıktı..sanki erken regl olucm..oldum olucm gibi bir hal bende..bebişim olmasa da inş düzenim bozulmz zamnında olurum..tuvalete gitmeye korkuyorm ya olduysam diye..inanılmaz kötüyüm bugün..
sağol canım daha iyiyim:)
ama zerbascım senin batına daha var 5 inde değil mi? erken mi olacağından korkuyorsun,benim en fazla 1 gün ileri geri oynar.. belki de hamişsindir dur hemen korkma canım ya.. olursak da olalım cnm yapıcak bişey yok, hayırlısı ne zaman ise o zaman verir Allah ne diyelim.. ama bi bekleyelim bakalım :)

sağol canım daha iyiyim:)
ama zerbascım senin batına daha var 5 inde değil mi? erken mi olacağından korkuyorsun,benim en fazla 1 gün ileri geri oynar.. belki de hamişsindir dur hemen korkma canım ya.. olursak da olalım cnm yapıcak bişey yok, hayırlısı ne zaman ise o zaman verir Allah ne diyelim.. ama bi bekleyelim bakalım :)

ay cnm nerde bende o şans..kesin regl belirtisi gidip tuvalete bakmıyorm bugün moralim bozulmasın diye valla..okuldym cnm sıkkın bu yüzden tezime odaklanamıyrm..kızyorm kendime olmazsa bi daha diyorm denersn ama sıkıldım işte ne bileyim...eşimde sıkma canını diyo işlerine ver kendini düşünme bebişte bakmışın gelmiş kafana takıyosn çok kendini psikolojik ediysn diyo...evt 5 gün var cnm..ama bakarsın erken olurum oluyorm bazen böle...düzensizleşmekten korkuyorm..det döngüsüde önemli biliyon.. 2-3 gün oynuyo kafama takınca..umudum yok çok az ilişki oldu..üzüldm böle regl oluck gibi olunca erken bide düzesizleşmek canımı sıkıyo

Hamilelik belirtisinde kirpik karışması nedir :) nasıl oluyor acaba ve neden, diğer tüm belirtilerin mantıklı bir açıklaması olabilir ama kirpik karışması nedir :26:

X