"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ohhh bütün kızlar toplandık toplandık toplandıııkkkkk
herkesler burda maşallah anca gelebildim bende ... kocişe tatlı yapmakla uğraşıyodum yaptımm geldim...

bu fotoğrafta 9 aylıkdı oğlum şimdi 3 yaşında ergen oldu artık:KK9:

mrvb sunbal sizede geçmiş olsun kızlarrr:2:
ayy o zaman ergen halinin fotosunu da ekle de gözümüz bi YAKIŞIKLI görsün yaww:KK9:
hasta hasta ne tatlısı yaptın ? :KK52:

oh oh afıyetle yıyın canım ınsallah :KK70: :KK70: ne tatlısı yaptınız

yanı ben çok becerikli bi hatun olmadığım için etimek tatlısı yaptım:KK76:
sizede yaparım canlar kocamda bi test ediyim bakalım:KK9:

bu arada çizelge için poppa teşekkür ediliyo kıskandım yani ,, telif haklarımın korunmasını istiyorumEn Büyük KK En Büyük KK :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay güle güle kullan tatlımmm:KK16:

dicecim görüyosun di mi geçen gün algılamada problem yaşıyordum şimdi ders bilemm veriyorum :)))

masallah tatlım..ıyı güzel aklında kalmıs...artık gelenlerı sana yönlendırelım canım :KK70: :KK70: ben bı yaptım dahada unuturum :KK70: :KK70:

bu arada çizelge için poppa teşekkür ediliyo kıskandım yani ,, telif haklarımın korunmasını istiyorumEn Büyük KK En Büyük KK :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
aaaaaaaa canım bak ben de yukarıda yazmıştım zaten:KK9:
senin hakkın ödenmez bu konuda kuzucum,,kızlaaarrrr bana da çizelge yapmayı DİCE öğretmişti haberiniz olsun:)))

ay sanada tsk ederız..nede olsa sen baslatmıssın dersı :KK70: :KK70: oh ne ıyı tatlı yapmıssın..bunu becerebılmekde marıfet :KK70: bende yenı yemeklerı önce kocısımde denıyorum :KK70: beyler bu arada deneme tahtası oldular :KK70: :KK70:

ohhh bütün kızlar toplandık toplandık toplandıııkkkkk
herkesler burda maşallah anca gelebildim bende ... kocişe tatlı yapmakla uğraşıyodum yaptımm geldim...

bu fotoğrafta 9 aylıkdı oğlum şimdi 3 yaşında ergen oldu artık:KK9:

mrvb sunbal sizede geçmiş olsun kızlarrr:2:

teşekkürler dicecim :)))
hamarat seni afiyetle yiyin bakalım yarasın :)))

tamam tamam sizi tatlı şeyler gönlümü aldınız hemen.... :KK54:

evet ya kocalara tattırıyoruz ama napalım yani,,, bebiş olmak kolay değil :KK53:

canım etimek talısını yapamayanlar da var..:KK9: hem güzeldir o tatlı:) biz de bugün dışardan söyledik hastayım ya adam aç kaldı:KK43:

X