"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

çok çalışın kızlar ihmale gelmez yumoş mazallah kaçıverir:KK9: bebiş haberi almak istiyorum artık hadi birileri ilk haberimizi versin:emir_bebek:

ay ay hepımız hepımız ınsallah...kacırmayalım bebelerı :KK70: hayal kırıklıgı olmasın kımseye bu ay ınsallah :KK70: artık hamılelıkte olan sorunlarımız olsun ınsallah arkadaslar..arkadasım bısey sorcam senın maılın altında bı karikatür var..nezamandır evlı felan yazıyo bende öyle bısey ıstıyorum nasıl yaptın???????*

Benim bugün adet başlangıcından itibaren 17. günüm ve 11 günüm daha var sonraki adetime, çalışmalara devam etsem halen şans var mıdır çünkü sıkıldım galiba....Birde psikolojik mi bilmiyorumda benim akıntım hep çok gelirdi bu sefer hiç olmuyor birde kasıklarımda bir baskı hissi var sanki üşütmüşüm gibi arada belime vuruyor birde daha sık idrarım geliyor.Bu kadar erken belirti olamaz heralde değil mi?

Benim bugün adet başlangıcından itibaren 17. günüm ve 11 günüm daha var sonraki adetime, çalışmalara devam etsem halen şans var mıdır çünkü sıkıldım galiba....Birde psikolojik mi bilmiyorumda benim akıntım hep çok gelirdi bu sefer hiç olmuyor birde kasıklarımda bir baskı hissi var sanki üşütmüşüm gibi arada belime vuruyor birde daha sık idrarım geliyor.Bu kadar erken belirti olamaz heralde değil mi?

canım hevesını kırmak ıstemıyorum bunları yasadıgım ıcını bılıyorum..belırtılerde takılma..11 gün daha bekle en güzel belırtı adetın gecıkmesi...sıkıldıysan yapma canım..bu durumda yapma yumurtlama günlerın gecmıs sanırım..bundan sonra bekleyebılırsın sanırım

mrb canım benimde 19 günüm.bat 11 ekim..bahsettiğin herşeyi bende yaşıyorum..

ay ay hepımız hepımız ınsallah...kacırmayalım bebelerı :KK70: hayal kırıklıgı olmasın kımseye bu ay ınsallah :KK70: artık hamılelıkte olan sorunlarımız olsun ınsallah arkadaslar..arkadasım bısey sorcam senın maılın altında bı karikatür var..nezamandır evlı felan yazıyo bende öyle bısey ıstıyorum nasıl yaptın???????*
canım daisypath.com a gir anniversaryi tıkla next ile ilerle önce görüntüyü seç sonra üzerindeki iki kişi olan resmi istediğini seç sonra evlilik tarihini yaz oraya ve en son tamam de.. İMAGE URL YAZAN YERE TIKLA VE ORDA ÇIKAN adresi KOPYALA.. kullanıcı kontrol panelinde profil düzenle kısmında ÇİZELGE diye bir sekme var oraya image url de çıkan adresi yapıştır... değişiklikleri kaydet butonuna tıkla... bu kadar:)

bu belirtiler psikolojik olabilir daha çok erken bence sabırla adet gününün geçmesini bekle

sana da geçmiş olsun cnm:KK43:açık hava çarpmış olabilir seni.. haklısın okula gitmiycektim ama 2 saat dersim var girip gelicem napiim:KK43:

teşekkür ederim canım, ıhlamur kuşburnu akşama kadar bakım yaptım kendime :)))

yok canım bu kadar erken belirti olmaz daha yumurtlama gününden sonra 3 gün geçmiş ve döllenme olduysa rahime bile ulaşmamıştır, kaldı ki rahime ulaşması 10-11 gün sürüyo tutunduktan sonra belirtiler ancak başlayabiliyo... mümkün değil yani.. ama inş olmuştur döllenme ve bebişine kvuşursun canım Allahın izniyle:KK16: bu arada yumurtlama gününden 2 gün öncesi ve sonrası dense de kasıklarındaki ağrı nedeniyle bir iki gün daha devam et bence canım:)

canım bende geçen ay adetime az kaldı diye bıraktım çalışmaları ama adetim 11 gün gecikti yani yumurtlama günümde çalışma olmamış oldu. Stresten dolayı gecikme olabilir, ben bu ay ya çalışmalara ara vermeyeceğim ya da ovulasyon testi alacağım. Bana kalırsa çalışmalara devam et :)))

dicecim çook güzelmiş ismi de kendisi gibi maşallahhhhh :nazar: daha bebek sanki yanılmıyorsam di mi?

ohhh bütün kızlar toplandık toplandık toplandıııkkkkk
herkesler burda maşallah anca gelebildim bende ... kocişe tatlı yapmakla uğraşıyodum yaptımm geldim...

bu fotoğrafta 9 aylıkdı oğlum şimdi 3 yaşında ergen oldu artık:KK9:

mrvb sunbal sizede geçmiş olsun kızlarrr:2:

Son düzenleme:
canım daisypath.com a gir anniversaryi tıkla next ile ilerle önce görüntüyü seç sonra üzerindeki iki kişi olan resmi istediğini seç sonra evlilik tarihini yaz oraya ve en son tamam de.. İMAGE URL YAZAN YERE TIKLA VE ORDA ÇIKAN adresi KOPYALA.. kullanıcı kontrol panelinde profil düzenle kısmında ÇİZELGE diye bir sekme var oraya image url de çıkan adresi yapıştır... değişiklikleri kaydet butonuna tıkla... bu kadar:)

yaptım canıkom tsk ederım :KK70: :KK70:

ohhh bütün kızlar toplandık toplandık toplandıııkkkkk
herkesler burda maşallah anca gelebildim bende ... kocişe tatlı yapmakla uğraşıyodum yaptımm geldim...

bu fotoğrafta 9 aylıkdı oğlum şimdi 3 yaşında ergen oldu artık:KK9:

mrvb sunbal sizede geçmiş olsun kızlarrr:2:

oh oh afıyetle yıyın canım ınsallah :KK70: :KK70: ne tatlısı yaptınız

kızlar ben listeyi yapıyorum... eklenmek isteyen varsa lütfen bana bildirsin...

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... :KK3:

bismillahirrahmanirrahim... :KK3:

beklenen adet tarihlerimiz(BAT):

Mucize_GE_..........1 ekim

popp....................4 ekim

birdgirl..............15 ekim

6 ekim benimde inş olur

X