"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Bende dün akşam bir kır düğününe katıldım sabah boğaz ağrısı ile uyandım ama dice sen kadar değilim ateşim falan yok, bu arada okulu, müdürü boşver sağlık herşeyden önemli :)))

sana da geçmiş olsun cnmaçık hava çarpmış olabilir seni.. haklısın okula gitmiycektim ama 2 saat dersim var girip gelicem napiim

iyiyiz canım biraz griple boğuşmak dışında tabii ki:) sen nasılsın çalışmalar ne alemde?

canım gecmıs olsun..bu aralar pek salgın heralde benımde ıkı gündür hapsırmam hıc durmuyo bende hasta olcam gıbı..valla calısmalar devam edıyor yumurtlama günlerım bu ara olması lazım onu tutturmaya calısıyoruz ıste sende nasıl calısmalar canım

canım selam..ıyı valla ne yapım..yumurtlama günlerım geldımı diye düsünüyorum hemde en büyük showu ızlıyorum..sen ne yapıyosun tatlım

bizimde nette sorun vardı ancak çözüldü giremedim diye çok sıkıldım alışmışım gız size

bizimde nette sorun vardı ancak çözüldü giremedim diye çok sıkıldım alışmışım gız size

ay aynen ya..al bendende okadar..valla hergün aklımda dıyorumkı kızlar ne yaptı acaba..hamıle kalan varmı neler yaptılar dıye düsünür oldum allah kımseyı netsiz bırakmasın

ay aynen ya..al bendende okadar..valla hergün aklımda dıyorumkı kızlar ne yaptı acaba..hamıle kalan varmı neler yaptılar dıye düsünür oldum allah kımseyı netsiz bırakmasın

öle valla gerçekten ay dedim neler kaçırdım ofladım durdum sonunda kavuştumnetime

bende çalışma falan kalmadı canım bata son 4 gün ama umudum yok:18: sen iyi değerlendir inşallah rabbimiz ol der bir çok bebişimiz olur bu ay

Son düzenleme:
canım ben ovulasyona yaklaşıyorum o yüzden çalışmalara hız verdik bakalım

kız bendede bugünden sonra yumurtlamam olcak..su ana kadar akıntım olmadı bıraz tuhaf degılmı :) hadı bakalım..calısmalarınız bol olsun. o güzel haberı ver bıze...bat nezaman tatlım

canım ben ovulasyona yaklaşıyorum o yüzden çalışmalara hız verdik bakalım
çok çalışın kızlar ihmale gelmez yumoş mazallah kaçıverir bebiş haberi almak istiyorum artık hadi birileri ilk haberimizi versin

bende çalışma falan kalmadı canım bata son 4 gün ama umudum yok:18: sen iyi değerlendir inşallah rabbimiz ol der bir çok bebişimiz olur bu ay

kız bellı olmaz...belkıde hepımızden önce sen verırısın ıyı haberı...hayırlısı ıstemelı ama insallah ıyı haberle gelırısın canım sende...en son umutlar ölürmüs bız son ana kadar umut edelım..allah gönlüne göre versın ınsallah...valla ben bır kac gündür bebegımın hayalını epey kurum..olsa sunu yapardım bunu yapardım demeye basladım..gelsınler artık canım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…