"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar sizin kaçıncı denemeniz birde ilk bebeklerinizi mi beklıyorsunuz
ben topiğe daldım direk

kızlar sizin ilk denemeniz mi
yada başka bebişler var mı ne kadardır krunmuyosunuz
benim lik ayım daha

ay canım yaaa.. sütlü kahve güzel olur bak:) ee adam naapsın baktı ki elden başka bişey gelmiyo sana kendini ne iyi hissettiriyosa onu önermiş:)
benimki de bana az önce özel bi karışım!?! yapmış kendince iğrençti ama ayıp olmasın, kırılmasın diye içtim

kızlar ben ayrılıyorum şimdilik hazır kocişim yokken biraz alışveriş biraz fiş yapıyım akşama girerim büyük ihtimalle öpüyorum hepinizi

Son düzenleme:

napalım bizde az fena değiliz ama ,kociş olmak kolay değil iyi günde kötü günde .... hadi öptüm

keşke aramızda birde kadın doğumcu olsa değilmi her soruyo şak cevap alsak, bu durumu bende çok merak ediyorum, sen her günü değerlendir bence :)

bir de ekim ayınınhamiş adaylrı çok sabırlı ben olsam yapmıştım testi 1-2 gün kala

yok canım ya ne kadar geç yapsan o kadar iyi ben de günüm geçince hemen yapmayı düşünmüyorum geçen ay onbir gün geciktim çok kötü bir hayal kırıklığı dayanabildiğin kadar dayanmak lazım (((

canım iyiyim diyebilmeyi çok isterdim ama yatak döşek yatıyorum... yarın okula nasıl gidicem onu düşünüyorum... sürekli burun spreyi sıkıyorum Allah sonumu hayır etsin
sen nasılsın?

Bende dün akşam bir kır düğününe katıldım sabah boğaz ağrısı ile uyandım ama dice sen kadar değilim ateşim falan yok, bu arada okulu, müdürü boşver sağlık herşeyden önemli :)))

Biraz önce Yasin okudum hepimize dua ettim Allah tüm duaları kabul etsin inş. bu ay topiclerde patlama olsun. Bayramımız çifte bayram olsun

kızlarrrr çatlatma iğnesi nrden vuruluyoooo:)) otriville

keşke aramızda birde kadın doğumcu olsa değilmi her soruyo şak cevap alsak, bu durumu bende çok merak ediyorum, sen her günü değerlendir bence :)
evet ya sahi gerçekten bir k.doğumcu varsa bu sorunun cevabını söylesin lütfen:13:

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…