"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Kızlar ben bu ay ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum. aranızda kullanan varsa yardımcı olabilir mi ? hangı marka daha güvenilir, kaçıncı günden itibaren ne kadar kullanacağım? anlayacağınız pek bi bilgim yok:26:

adetinin ilk gününden itibaren saymaya başla 11. ve 16. günler arası yumurtlama dönemiymiş..benim doktoruma göre:) iyi çalışmalar:)

kızlarr listeye eklenmek isteyen varsa lütfen bana bildirsinn...

beeeeeennnnnn eylül 27'sinde kırmızı görmek istemioruuuuummm :=) ALLAHIM inşallahhhh bu ayın sonunda hamiş kalırım:=) klomen tedavisiyle inşallah bu ay iyi sonuç alırım ALLAHIM heeeeerkesi bizleri benide anne2lik vasfından mahrum etme ! aminnnn

30 ekim:) bu ay iğne tedavisine başlıyorum inşallah tutar

İNŞALLAH arkadaşım İNŞALLAHHHHH .. bend eklomen kullandım yumurtam çatlamak üzere olduğu için dr um iğne vermedi inşallahhhh çalışmalarda tutmuştur topiğim eğer bu ayın sonunda negatif sonuç alırsam gelecek ay bende iğne yicem sanırım

ayyy gelecek ay hepimizzzz yazalım artık topiğimiz oluoooooooo diee:=))

slm ben bu ay aşılma tedavisindeyim inş. hamiş kalcam :))))) beni de ekleyin anacım 13 ekim ....

kızlar ben bugün bi test yaptım.
çok silik bi çizgi çıktı..
listeden çıkarılma ihtimalim var mı ne dersiniz: )
canım hamile olsan da keşke çıkarsak seni listeden:) bugün test yaptın mı var mı bir gelişme...?

canım sen kaç günde bir adet oluyosun?

canım herkes gg den ucuza alıyo ama güvenli mi tartışılır... kaçıncı günden itibaren olduğu adet periyoduna göre belirleniyor... kaç günde bir oluyosun

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

bismillahirrahmanirrahim...

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)
:

Mucize_GE_........1 ekim........sonuç....?

Nilru...................1 ekim........sonuç....?

popp...................4 ekim........sonuç....?

nisanbu...............5 ekim........sonuç....?

tanemC...............6 ekim........sonuç....?

nevalee...............7 ekim........sonuç....?

lipaka..................8 ekim........sonuç....?

dice.....................9 ekim........sonuç....?

medne...............13 ekim........sonuç....?

karanfilll.............13 ekim........sonuç....?

birdgirl...............13 ekim........sonuç....?

cemrecik............13 ekim........sonuç....?

cemrenevra........13 ekim........sonuç....?

reann.................21 ekim........sonuç....?

nilru...................27 ekim........sonuç....?

kardelen03.........30 ekim........sonuç....?

Son düzenleme:
merhaba beni de ekler misin 13 ekim. herkes için hayırlısı olsun inşallah,Allah gönlümüze göre versin inşallah..

slm ben bu ay aşılma tedavisindeyim inş. hamiş kalcam :))))) beni de ekleyin anacım 13 ekim ....

bat 7 ekim kızlar beni de ekler misiniz listenize

eylül geçti gitti sıra ekimde 8 EKİM...

Kızlar lsiteye eklendiniz hayırlı olsun inşallah... :)

canım seni de ekleyeceğim ama bat tarihin nedir?

canım herkes gg den ucuza alıyo ama güvenli mi tartışılır... kaçıncı günden itibaren olduğu adet periyoduna göre belirleniyor... kaç günde bir oluyosun

canım ben 24-25 günde bir oluyorum. otomatik hesaplayıcıların verdiği günden geçen ay şüpheye düşmeye başladım.:26: çünkü geçen ay mensim bittikten 2 gün sonra servikal mukusdaki değişiklikler aynı yumurtlama dönemi için tarif edilen mukus gibiydi galiba erken yumurtluyorum o yüzden kesin bilmek daha iyi olur çalışmalar için diye düşündüm. o kadar mesaj okudum ki galiba alıcam denicem bende....

bu arada yarından itibaren pazara kadar giremicem topiğimize biraz ziyaret biraz ticaret felsefesiyle şehir dışına çıkıcam çalışmalarıma başlamış olurum bu arada hepinizi öpüyorum herkese hayırlı mesailer çoookkk çalışın tamam mı çoook hamişe ihtiyacımız var görüşmek üzere....

arkadaşlar benide alın listenize 2 aydır uğraşıoruz olmadı henüz inş ekim ayı hepimize uğurlu gelir.bnm son adet tarihim 10 ağustos günüm geçti test yaptım negatif çıktı gerçi adet düzensizliğimde var ama...kafam karışt iiiyice

bat tarihim eylül 25 27 arası ve 10 gün önce klomen tedavisi bitti günlerim dolu geçti ve yumurtalarım çatlama üzereydi çatladımı bilemiorum çünkü bend eakıntı yokkk :s
fakat belim çok ağrıyor sol yumurtam oldukça ağrılı adet sancılarımı bilemiorum çünkü adet olmadanda bel ağrısı yaşıorum her ay off çok korkuorum dualarınıza çok ihtiyacım varrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…