"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

belirtiler sol ve sağda olmak üzere kasık ağrısı,
göğs ucunda acıma
akıntı
sankı adet olacakmış gibi belirtiler son 6 günüm dayanıcam test yapmıcam

popp kuzucuk nasılsın iyileştin mi biraz? geçmiş olsun tatlım

yok tatlım aynıyım ama tek iyi giden şey ateşimin seyri düştü nihayet:) ilaç falan da almıyorum sprey dışında..
kaldı işler güçler, yarın gitmiycem işe galiba...
sen nasıl oldun iyileştin mi? bana bulaştırdın kaçtın tabii
bu ne virüsü acaba domuz mu, kuş mu

belirtiler sol ve sağda olmak üzere kasık ağrısı,
göğs ucunda acıma
akıntı
sankı adet olacakmış gibi belirtiler son 6 günüm dayanıcam test yapmıcam

canım tipik hamilelik belirtileri gibi, yapma test zaten idrarda daha çıkmaz benim batıma 4 gün var yapmıyorum bak:) seninkine nasıl 6 gün oluyor anlamadım hani 8 ekim demiştin?

popp ya kuzum benim gerçekten özür dilerim bulaştırmak istememiştim
ateşinin düşmesine sevindim,ben de uykuya meyilliyim sürekli ateşimde sabitlendi 37,1 in altına düşmüyo ama fena sayılmam yani bu arada spreyi 3 günden fazla kullanma olurmu?
işler güçleri boşver sanki keyfınden mi yapmıyosun,ha keyfinde olsa da olur zaten...
domuz değil canım bizim gibi tatlı,hoş bayanlar olsa olsa domuzcuk gribi olur evet domuzcuk gribi olduk biz

evet di mi domuzcuk gribi Ay allah korusun eğer hamiş falan olursam kışın napıcam bilmiyorum dicemm yaa.. ben bu burun spreyini hep hastayken kullanmak zorundayım ve çok sık grip oluyorum yandım ki yandım.. az önce bi foruma bakıyodum sen de üzerine 3 günden fazla sıkma diyince kafam karıştı,bakar mısın?

http://www.kadinlarkulubu.com/zarar...yakilik/270998-burun-spreyi-bagimlisiyim.html

eheheheh

bu arada bizim müdür diycek ilk haftalardan yine kaytarmaya başladı

uyku hali bende de var canım belki de hamişizdir :)

canım tipik hamilelik belirtileri gibi, yapma test zaten idrarda daha çıkmaz benim batıma 4 gün var yapmıyorum bak:) seninkine nasıl 6 gün oluyor anlamadım hani 8 ekim demiştin?

tatlım benim evlenince adetim düzensizleşti geçen ay 8 eylülde oldum ama telefonda uygulama var o 28 günde hesaplıyor yani 6 ekım

okudum canım evet haklılar bende nazal polipi kastediyorum 3 günden fazla kullanma derken..hani burun etlerinde büyüme diyolar ya o işte . bide buğuseptil gibi buhar yapan ilaçlar var belki o da işe yarar....

boş ver ne derlerse desinler sağlık bu sonuçta
seni bilmem ama benimki hamişlikten değil canım bildiğin domuzcuk gribinin yan etkileri.... keşke olsa tabiiiiii

evet annem küçükken kafama havlu örterek yapardı. evde soğuk buhar makinam da var ama o da havadaki tozları topluyomuş zararlıymış yaniii sağlık sonuçta canım ama hemen surat asıyolar neymiş boş geçmiycekmiş ona neyse:/ neyse 2 saatim var sabah gider gelirim olmazsa öle kala sen bakma öyle dediğime bence ben de hamiş değilim ne kadar adet belirtisi varsa hepsi var:/
ama heyecan var yine bakalım 4. ayım ama sonuç noolucak

Son düzenleme:

evet evet işte ondan anladığım kadarıyla branş öğretmenisin canım iyi o zaman daha iyi olur gidersen iki saat dayanırsın hem laf duymaz hemde evde kafan rahat rahat dinlenirsin ... arkamdan ne diyolar diye takmazsın kafana .. sabah şööle az sütlü bi kahve yaparsın kendine dipçik gibi olursun hastayım ya eşim iki gündür bana ' bebişim sana kahve yapıyım mı bak çok iyi gelcek iyileşceksin hemen' diyo napsın adam biliyo nane limon ıhlamur içemeyeceğimi onun ki öğrenilmiş çaresizlik oldu valla .... ende öyle diyim sana çok iyi gelir bak hemen iyileşirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…