"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Günaydınnn kızlar :KK24:
Bugünkü ovülasyon testim resmen ikiside aynı koyulukta :KK52: sanırım yarın benim yumoşum çatlar şu üç günü iyi değerlendirmemiz lazım :KK17: bu arada bugün 14.günüm,yarın 15 tam koyulaşsa çizgim 16.gün en iyi gün gebe kalmak için tam da geçen ay benim çalışmadığım gün :KK20: hem de feci kasık ağrım olmasına rağmen :KK19:

günaydınnn bugünü kaçırma sakın canım.. inş işe yarar:KK49:

günaydın hatunlar,
hadi bakalım çalışmalar hzılanmış,
benim de bu aralar yumurtalama günlerim ayın 25i koyu çizigiyi gördüm 25, 26 değerlendirdik, son olarak bugünü de değerlendirip gün aşırı devam etmeye karar verdik,
bu ay preseed ve ovulasyon testi birlikte kullanıyorum, inşallah hamile haberi verebilirim:KK49:
sabah iyi oluyormuş diye adamları kasmayın kızlar, spermlerin yoğunluğu da önemli :KK8:
işe giden hatunlar varsa sabah olunca yatakta yatma olayı sıkıntıya giriyor, en iyi geceden işi halletmek zaten sabah sabah uyanıp da hiç istek olmuyor insanda :KK24:

Tünaydın kızlar.Ekime dört gün kaldı.Hamiş haberleri yok mu daha bakayım.:KK16:

sunbalcım valla sık giremiyorum ben de çalışma günlerine başladım dün akşam itibarıyla... :)) bugün de eşim uyuyo uyandırmıycam . sen nasılsın canım?

kızlar adetten sonraki bugün7. günüm.. adetim 25 sürüyo acaba adamcağızı uyandırsam mı:KK52: yoksa erken mi daha :/

ii canım nolsun işte bende başladım dün gece çalışmalara bu kez erken başladım 8 10 12 14 16 18 devam edicem bakalım sonucu görücez sen bu günleri kaçırma 25 gün sürüyorsa 11. gün yumurtluyosun demekki ama belli olmaz 9 11 13 devam et bence

yumurta takibine gittinmi canım

evet gittim canım sol yumurtalığımda bir tane 17mm yumartam olmuş çatlatma iğnesi verdivuruldum 12 gün oldu 1 ekimde gitcem test yapcak doktor gebeyim diye inşallah pozitif çıkarr yaaa o 10 gündür de kasıklarımda ağrı var regli olcakmışım gibi ama bakalım inşallah

selam kızlar ....

nasılmış bakalım bu topiğin güzelleri....???:nazar::nazar::nazar::nazar:

yokmu kızlar hamilelik haberleri gelin artık daa haziran 2013 anneleri topiği sizi bekliyo dolduralım artık:))

merhabaaaa canlarrrr nasılsınız... ekime az kaldı heyecanlanmamak elde değil hadi bakalım güzel haberleri bekliyoruz... :KK16:

kızlar bu arada bende hiç belirti yok sadece göğüslerim şişti... onu da adetin yaklaşmasına yoruyorum:KK43:

Son düzenleme:
X