"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ben zihnimi dağıtacak şeyler bulmak için uğraşıyorummmm size de tavsiye ederim... haftasonu petshop fuarı var oraya gidicem... kedi ve köpekleri o kadaaaaaarrrrrr çooookkkk seviyorum ki.eşimle evlenmeden önce bi iran chincillası almıştık oğluşum o kadar güzelki fotağrafı yok bu pc de koyamıyorum o yüzden .... ama şimdi yanımızda değil onun sağlığı için annemlere verdik onlarla kalıyo... bende gidince bol bol hasret gideriyorum... haftasonunu da bi nevi hasret bi nevi zihin bulanıklığının gidermek için bekliyorummmm

kızlar bişey sorucam ben şu an kullandığım folic acidin karnımda rahatsızlık hissi yarattığını düşünüyorum değiştirsem mi acaba? ya da hepsi aynı etkiyi yaratır mı ki... sizler hangisini kullanıyorsunuz?

ben folıdoce kullanıyorum, bende rahatsız oluyorum ara ara. pek ilaç kullanmayı sevmediğim için ondan oluyo zannediyodum hep

selam kızlar bende hamilelik düşünüyorum doktora gittim tahlil yaptırdım sonuçları yarın göstericem doktora eğer bir problem yoksa bat ekim 23 ama ben folik asit için geç mi kalmışım

Ne güzel canım.Bende özellikle kedileri çok seviyorum.Çok şeker oluyorlar.

Bende folbiol kullanıyorum.Şuanlık bir rahatsızlık yapmıyor canım.

selam kızlar bende hamilelik düşünüyorum doktora gittim tahlil yaptırdım sonuçları yarın göstericem doktora eğer bir problem yoksa bat ekim 23 ama ben folik asit için geç mi kalmışım

Slm canım.İnş bir sorun çıkmaz.Bence daha geç değil yarından itibaren başla istersen.

sen ne kullanıyosun canım?

canım ben de eve tıkıldım dışarı hiç çıkmak dahi istemiyorum hiç halim de yok bi yorgunluk bi yorgunluk sadece ev ve okul o kadar haa arada da ekmek falan almaya gidiyorum o da arabayla

Son düzenleme:
ben folıdoce kullanıyorum, bende rahatsız oluyorum ara ara. pek ilaç kullanmayı sevmediğim için ondan oluyo zannediyodum hep
canım benimki de bitkiselmiş güya ama gidip 1.5 tl likten alsam diyorum herkes onu kullanıyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…