"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Daisypath - Wedding and Reunion Tickers linkimiz bu... bu sayfada alttaki resmi kısa mı uzun mu istediğinizi soruyo size zevkinize göre istediğinizi seçersiniz. next yapıp ilerledikten sonra karşınıza birden fazla resim seçeneği çıkıyo onlardan da beğendiğinizi seçip üstüne tek tıklarsanız sayfanın sağındaki preview kısmına geliyo nextle sonraki sayfaya geçin , sonraki sayfada sizden bı kaydırıcı seçmenizi isticek, ben arıları seçtim sonraki sayfaya yine nextle geçin sayfada event date yazan yere evlilik tarihinizi girin altında optinonal settings var isterseniz özel bir mesaj yazabilirisiniz nextle ilerledikten sonra karşınıza adreslerin yazdığı sayfa geliyor. orda For Websites: yazan yerde 2 sırada ımage url var onu tıklayın altta Code snippet: The ticker URL: yazan yerdeki adresi profılınızdeki çizelge kısmına yapıştırın olduuuuuuuuuuuuuuu

İnş canım.ne olabileceği konusunda çok fikrim yok ama randevu alman iyi olmuş.Git bi görün en azından muayene olmuş olursun.

evet öle yapcam 3 ay önce doktora gittiğimde cocuk düşünmüyorduk henüz bu arada 11 aylık evliyim. pko var dedi.yumurtlama tembelliği var sende dedi.ama bu cocuğa engel değil dedi. işte bu defa gittiğimde umarım tedaviye gerek kalmadan hamile olurum.annem gec döllenme olabilir dedi ama bilmiyorum.hayırlısı artık

canım yapamadımmmmmm

Son düzenleme:

Hayırlısı canım.İyi haberler alırsın inş.Bize haber ver muhakkak merakta bırakma.

tabii ki canım hoşgeldiiinnn... :)

Hoş geldin canım.inş hiç bekletmeden gelir bebeğin.

teşekkür ederim

hikayemi anlatayım.
3,5 yıllık evliyim 32 yaşındayım.27 haziran evlilik yıldönümümüzde hamile olduğumu öğrendim 6 haftalıkken gelişimi durdu ve 4 ağustosda kürtaj oldum.
29 ağustosda regli oldum 1-2 güne 2.reglimi olucam sonrada bebek çalışmaları

canım evet hepimiz çok istiyoruz evlat sahıbı olmayı ama sağlığımız olmadan hiçbişeyin anlamı yok... lütfen stres yapma elbet bize de sıra gelicekkk

Ben yaptım ama evlilik tarihimi giremedim bir türlü o yüzden yanlış oldu:)

canım evet hepimiz çok istiyoruz evlat sahıbı olmayı ama sağlığımız olmadan hiçbişeyin anlamı yok... lütfen stres yapma elbet bize de sıra gelicekkk

inşallah canım.rabbim ne eylerse güzel eyler.elbet vardır bi zamanı.o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum.kendimden çok eşimin ailesinin çenesini kapatmak için istiyorum

ama sildim malesef 9 aylık evli gösterdi:)

canım bu mevcut evlilik yıldönümüne ne kadar kaldığını gösteriyo ne kadardır evli olduğunu göstremek istiyosan daisypat in ilk sayfasında anniversary i tıkla ordan devam et haddiiiiii

canım bu mevcut evlilik yıldönümüne ne kadar kaldığını gösteriyo ne kadardır evli olduğunu göstremek istiyosan daisypat in ilk sayfasında anniversary i tıkla ordan devam et haddiiiiii

Şimdi anladım.Neyse ben çıkar kızlar tekrar girerim ben iyi akşamlar hepinize

canım yaa lütfen boş geçirme... :) hadi kolay gelsin))

merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar....sevgili popp bugun ovulasyon testinin iikinci çizgisi daha silik çıktı hiçbişey anlamadım bu iştem ovulasyon dönemim bitti mi şimdi benim bugun daha 13. gün....((((((((

inşallah canım.rabbim ne eylerse güzel eyler.elbet vardır bi zamanı.o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum.kendimden çok eşimin ailesinin çenesini kapatmak için istiyorum

ay cnm ne güzel söyledin ağzına sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…