"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canım bu mevcut evlilik yıldönümüne ne kadar kaldığını gösteriyo ne kadardır evli olduğunu göstremek istiyosan daisypat in ilk sayfasında anniversary i tıkla ordan devam et haddiiiiii

bende çizelge ekledim teşekkürler.

canım benim iki çizginin aynı koyulukta olduğu güne kadar yap testini..bende de öle oldu önce silik çıktı dedim bu koyulaşmayacak fakat sonraki günlerde koyulaştı...iki çizgi koyu çıktıktan 24 yada 36 saat sonra yumurtlama olck demek cnm kolay gelsin..üzülmek yok çalışmalara devam

canım eğer teste güvenecek olursak erken yumurtlamış olabilirsin. sonuçta sen geçtiğimiz günleri de değerlendirmiştin di mi o halde sorun yok canım... sen yine de çalışmaya devam et çünkü her zaman biyolojik saatimizle kitaplarda yazan teorik bilgiler örtüşmeyebiliyo..

bugun daha koyu cıkcak diye beklerken bi baktım dahada silikleşmiş ama şöylede birşey var ovulasyonla ilgili diğer belirtiler henüz yok neyse devam edeyim ben o zaman test tesekkürlerr......:)))

kızlar benim zekamda ya da algılamamda bir problem mi var acaba ben neden bu işi beceremedim...

bırak cnm sen çizelgeyi felan..gün gün hamilelik takvimi var onu ekleriz inş aynı gün ona odaklan

tabiki poppcum çalışmalar devam umutla devam :)))

bugun daha koyu cıkcak diye beklerken bi baktım dahada silikleşmiş ama şöylede birşey var ovulasyonla ilgili diğer belirtiler henüz yok neyse devam edeyim ben o zaman test tesekkürlerr......:)))
canım testi falan boşver, devammm

kızlar benim zekamda ya da algılamamda bir problem mi var acaba ben neden bu işi beceremedim...

canm tekrar dene istersen ben hemen yaptım google chrome den giriyorum zaten ingilizceyi çeviriyo kolay oldu.

nerde takılıyorsun

canm tekrar dene istersen ben hemen yaptım google chrome den giriyorum zaten ingilizceyi çeviriyo kolay oldu.

nerde takılıyorsun
aynen canım chrome.. tarih yazılan kısma kadar geliyorum ama tarihi 2011 yazamıyorum en düşük seçenek 2012 var enteresan ondan sonrasına geçemedim zaten

Son düzenleme:

cnm bazı testler çok koyulaşmıyo benimde öle oldu..koyulaşmaya başladığı andan itibaren gün aşırı dene...10 12 14 16 günler önemli bunları kaçırma sorun olmaz..artık silikleşmeye başladıysa yapma..bundan sonra gün aşırı denemen yeter..

aynen canım chrome.. tarih yazılan kısma kadar geliyorum ama tarihi 2011 yazamıyorum en düşük seçenek 2012 var enteresan ondan sonrasına geçemedim zaten

bende direk göründü :44:
o basit canım hele bi hamile kalalım da onu eklemeyi biliyorum

hamilelik çizelgesi çok basit hemencik yapılıyo,bende daha önce yapmıştım.

Merhaba arkadaslar... Benide araniza alinnnnn. Eylul ayi olmadi umudum Ekim insallah
Bat 19 Ekim
Ugur getirirmisiniz banada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…