"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Canım olsun sonuçta hamile kalmışsın yani hamile kalabildiğini biliyosun ben onu bile bilmiyorum:KK43:keşke baştan beri korunmasaydım...

canım benim eşimde problem vardı ameliyat oldu çok şükür şimdi iyi,
bende de çikolata kisti var, çok şükür bunlara rağmen bir kez o duyguyu yaşadım, inşalah cümlemiz kucağımıza evlatlarımızı aırız bir an önce..

öyle canım.Başta erken mi acaba diyordum ama bu forumu okuyunca iyiki de korunmayı bırakmışım diyorum.

geldiiiiiiiiiiiiiim :KK55::KK55:

boş bırakmaya gelmiyo hemen gırgır şamata gürültü....:KK52::KK52::KK52:

27 yaşındayım alttaki minik sevimli resmimden de göreceğiniz gibi 2 yıllık evliyim :KK19: 4. ayım ....:KK53::KK53::KK53::KK53:

her şeyin hayırlısı,
kısmeti olan doğuyor işte, olmayana da takla da atsan havalarda da uçsan olmuyor malesef...
tabi elimizden geleni de yapacağız :emir_bebek:

27 yaşındayım alttaki minik sevimli resmimden de göreceğiniz gibi 2 yıllık evliyim :KK19: 4. ayım ....:KK53::KK53::KK53::KK53:

merhaba :)
hadi hayırlısı bu ay gelsin sevinçli haber inşallahEn Büyük TÜRKİYE

ay dicecim nasıl yaptın alttakini... :)

ya arkadaslar ben 47. sayfayi goremiyorum yaf:KK53:
ovulasyon zamani fazla calisamayan arkadaslar...tek bir iliski bile gebe kalmaya yetiyor, nasip, kismet meselesi, umudunuzu yitirmeyin...

yani öyle gerçekten,,, bekleyip göreceğiz :18:

slm kızlar daha önceden yazmıştım ama yine fikrinizi almak isterim.bende eylül ün 3 ünde adet olmam gerekirken olmadım.daha öncede gecikmişliği olmuştur ama bu kadar olmadı. ayın 8 inde kan testi yaptım negatifti malesef.şu an göğüslerim bikac gündür felaket şişti ağrıyor. karnımın alt tarafı sanırım yumurtalıklarımda ara ara sancım var ne bu şimdi hiç böle olmazdım.ekim in 4 üne kadın doğumdan randevu aldım adet olsamda olmasamda gidicem neymiş bakalım.ama inşallah hepimizin gönlünden gectiği gibi sağlıklı bi bebişimiz olur

selam kızlar,

reglime 1-2 gün var reglimden sonra bizde bebek düşünüyoruz.
ekim sonunda regli olmak istemiyorum :26:
benide aranıza alırmısınız :KK3:

slm kızlar daha önceden yazmıştım ama yine fikrinizi almak isterim.bende eylül ün 3 ünde adet olmam gerekirken olmadım.daha öncede gecikmişliği olmuştur ama bu kadar olmadı. ayın 8 inde kan testi yaptım negatifti malesef.şu an göğüslerim bikac gündür felaket şişti ağrıyor. karnımın alt tarafı sanırım yumurtalıklarımda ara ara sancım var ne bu şimdi hiç böle olmazdım.ekim in 4 üne kadın doğumdan randevu aldım adet olsamda olmasamda gidicem neymiş bakalım.ama inşallah hepimizin gönlünden gectiği gibi sağlıklı bi bebişimiz olur

İnş canım.ne olabileceği konusunda çok fikrim yok ama randevu alman iyi olmuş.Git bi görün en azından muayene olmuş olursun.

canım söylediğin zaman dilimi çok uzun.. kesinlikle bir görün bizi de haberdar et inşallah sonuç iyi olur...

X