"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Canım adet gününden bi kaç gün önce olan kanama yerleşme kanaması olabiliyomuş Burdan okuduklarımdan biliyorum canım yoksa bende istiyorum.Yazdıklarını okurken sanki hamileymişsin gibi geldi güzel haberlerini bekliyorum inaşşallah

bugün tekrar yapsam mı acaba test?

cnm ikinci çizgi koyu değil birinci çizgi kadar..bence yapmaya devam et...ikinci çizginin birinci çizgi kadar koyu olduğu gün ve ikinci çizginin silikleşmeye başladığı gün önemli...koyuluğu yakalayana kadar devam et sonra günaşırı ilişki olursa garanti olur :))) testleri yap ekle yorumlarız cnm..

zerbas sağol bizimle paylaştığın için, bunu hiç duymamıştım iyi oldu bunu öğrendiğim .... sıvı olarak sadece kahve tüketen biri olarak napalım artık ...

cnm kahve severlerdensin anladım fakat lütfen bu evrede çok fazla tüketmemeye çalış doktorlr kesinlikle uzak durulması gerkenler listesinde kahve,sigara, alkol vb var. eşine içir kızlar söledi sanırsam..spermleri harekete geçiriyo..sende kendine sütlü çikolata yap napalım biraz idare edecz maalesef..... bebiş için değer ama dimi yaa...

canım folic acid ben de kullanıyorum kafama da takmamaya çalışıyorum... ama bol su içmiyodum zaten o yüzden idrar yolları iltihabım da var.. içmeye gayret edicem. kullan bence de..

bol su iç cnm..hamileliğindede iç çok önemli..kullanacm inş folik asid..

test yap canım hiç kafanı bulandırma yerleşme kanaması ise zaten test pozitif çıkacaktır en azından silik çizgi çıkar en doğru sonucu test söyler :)

yokmu hiç hamileee hadi en azından bi tane olsun da bizde umutlanak sevinekk :))

yokmu hiç hamileee hadi en azından bi tane olsun da bizde umutlanak sevinekk :))

valla ya bu topic daha hamile haberi hiç almadı... gerçi ekime daha 5 gün var ama erken öğrenenler falan olursa güzel haberleri bekliyoruz kızlaaaaaarrrrrrrr

Son düzenleme:
valla ya bu topic daha hamile haberi hiç almadı... gerçi ekime daha 5 gün var ama erken öğrenenler falan olursa güzel haberleri bekliyoruz kızlaaaaaarrrrrrrr

daha var cnm 5 gün...inş dökülecek hamileler bir bir ben kendimden umutlu değilim ama kızlr hamilelik haberleri beni sevindirecek...inş herkesin bebişi gelir

bismillahirrahmanirrahim...

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)[/U]:

Mucize_GE_........1 ekim........sonuç....?

ezgikc................ 1 ekim........sonuç....?

Nilru...................1 ekim........sonuç....?

karciceğii............1 ekim........sonuç....?

popp...................4 ekim........sonuç....?

zerbas.................5 ekim........sonuç....?

nisanbu...............5 ekim........sonuç....?

pepeninteyzesi.....5 ekim........sonuç....?

tanemC...............6 ekim........sonuç....?

nevalee...............7 ekim........sonuç....?

stevens...............8 ekim........sonuç....?

LİPAKA................8 ekim........sonuç....?

dice.....................9 ekim........sonuç....?

evris..................10 ekim........sonuç....?

sonsuz___.........11 ekim........sonuç....?

medne...............13 ekim........sonuç....?

karanfilll............13 ekim........sonuç....?

birdgirl...............13 ekim........sonuç....?

cemrecik............13 ekim........sonuç....?

cemrenevra........13 ekim........sonuç....?

perakedisi..........15 ekim........sonuç....?

sunbal...............16 ekim........sonuç....?

ozay76..............18 ekim........sonuç....?

morkedi.............18 ekim........sonuç....?

Alishia...............19 ekim........sonuç....?

savas5442.........19 ekim........sonuç....?

prnssss..............19 ekim........sonuç....?

hully..................19 ekim........sonuç....?

pembegri............20 ekim........sonuç....?

zehra9090..........20 ekim........sonuç....?

mrvb..................21 ekim........sonuç....?

reann.................21 ekim........sonuç....?

A_ZADE.............21 ekim........sonuç....?

crocus55............23 ekim........sonuç....?

NASERDO..........26 ekim........sonuç....?

kardelen03........30 ekim........sonuç....?
[/QUOTE]

maaşallah diyelim..... 1 ekimde bekleyen 4 arkadaş var...hadi hayırlısı...

daha var cnm 5 gün...inş dökülecek hamileler bir bir ben kendimden umutlu değilim ama kızlr hamilelik haberleri beni sevindirecek...inş herkesin bebişi gelir

maaşallah diyelim..... 1 ekimde bekleyen 4 arkadaş var...hadi hayırlısı...
canım inşallah hergün en az bi hamiş haberi alırız... 1 ekimde batı olanlar var mı gelişmeler?

bu arada ben de kendimden ümitli değilim... ama bekleyip görücez artık

kızlar selam bütün ekim topiklerine adımı yazıyorum uğur getirsin diye bat 1 ekim son 5 gün hadi bismillah

herşeyin hayırlısı.eğer olursa çok sevinecez olmazsa da rabbim en iyisini bilir.Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın.amin

canım inşallah hergün en az bi hamiş haberi alırız... 1 ekimde batı olanlar var mı gelişmeler?

1 ekim olanlar çok şanslı biz daha çalışmalara bile başlamadık henüz hastalığım bitmedi 21 ekim nasıl gelcek bilmiyorum
Ayrıca ben senden çok umutluyum Ağustos topiğinde de biri vardı aynı senden aldığım elektriği almıştım ondan da ve hamiş şimdi sende hamiş olacaksın umarım yine haklı çıkarım

ay canım yaa inşallah ağzından bal damlıyo ben o topiğe hiç yazmadım ama okuyodum...merak ettim kimdi ki o?

Benim bat 23 ekim benide eklermisiniz, gecen ay maalesef kimyasal gebelikle sonuclanmisti ama pes etmek yok

inş cnm dileğim bol bebişli bir forum olsun...cnm resim nası yükleniyo buraya biliyo musun ovulasyon testlerimi yorumlamanı istiyorm..bugün çok silik bi ikinci çizgi çıktı galiba bitti yumurtlamam..

ay canım yaa inşallah ağzından bal damlıyo ben o topiğe hiç yazmadım ama okuyodum...merak ettim kimdi ki o?

kullanıcı adı saftug idi :) çok sevinmiştim onda aldığım elektriği alıyorum senden de böyle güzel haber alacağım inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…