"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ay canım yaa inşallah ağzından bal damlıyo:KK16: ben o topiğe hiç yazmadım ama okuyodum...merak ettim kimdi ki o?

topiğin adı Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı idi canım yanlış yönlendirmeyim, geçen ay hamile kaldığı için ağustos topiği sandım ama o deildi :) tabi takip etmediğimiz topic kalmadı nerdeyse :KK1:

onu hiç görmemiştim canım ama güzel düşüncelerin için teşekkür ederim... inşallah hep beraber güzel haberler veririz:)

topiğin adı Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı idi canım yanlış yönlendirmeyim, geçen ay hamile kaldığı için ağustos topiği sandım ama o deildi :) tabi takip etmediğimiz topic kalmadı nerdeyse :KK1:
................................tkrr

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1:umarım bundan sonra hamilelerin topiclerine de takılırız canım:KK16:

Son düzenleme:
Bende 2 yıldır deniyorum olmadı başımdan bir dış gebelik geçti. umudum ekim ayı :) inşallah Allah'ım gönlümüze göre verir..:)

Bende 2 yıldır deniyorum olmadı başımdan bir dış gebelik geçti. umudum ekim ayı :) inşallah Allah'ım gönlümüze göre verir..:)
canım bat tarihini söylersen seni de eklerim listeye:)

Benim bat 23 ekim benide eklermisiniz, gecen ay maalesef kimyasal gebelikle sonuclanmisti ama pes etmek yok :KK70:

merhabaa benim de adet tarihim 2 ekimm :KK43:( ama adet olmakkk istemiyorumm artıkkk

hadi hayırlısı olsun canım benimde 5 ekim :)
ekliyorum kızlar hadi hayırlı olsun... :KK16:

merhaba arkadaşlar...

uzun zamandır konuları okuyup takip ediyorum... eylül ayı adetim bugün itibarı ile gelmiş bulunuyor...:KK43:(((
umudum ekim ayına kaldı... bat tarihim 4 ekim...
umarım bu topicte güzel haberler paylaşırız...
şimdiye kadar elimi hangi işe attıysam hep uğurlu gelmişimdir... umarım bu topic hepinize uğurlu gelir ve hep beraber bol bol hamilelik haberleri alırız ve veririz...
neşemizi, sevincimizi, üzüntülerimizi, deneyimlerimizi ve bilgilerimizi paylaşırız...

İnşallah, ekim ayında YÜCE RABBİM hepimize bebişimizi nasip etsin ve kucağımızı boş bırakmasın... 41 anne adayımızla beraber Amin...
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN :KK3:

bismillahirrahmanirrahim... :KK3:

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)
:

Mucize_GE_........1 ekim....:KK16:....sonuç....?

ezgikc................ 1 ekim....:KK16:....sonuç....?

Nilru...................1 ekim....:KK16:....sonuç....?

karciceğii............1 ekim....:KK16:....sonuç....?

hatibulut.............1 ekim....:KK16:....sonuç....?

elanaz_efe..........2 ekim....:KK16:....sonuç....?

popp...................4 ekim....:KK16:....sonuç....?

zerbas................5 ekim....:KK16:....sonuç....?

nisanbu..............5 ekim....:KK16:....sonuç....?

pepeninteyzesi....5 ekim....:KK16:....sonuç....?

taliha............,....5 ekim....:KK16:....sonuç....?

tanemC..............6 ekim....:KK16:....sonuç....?

nevalee..............7 ekim....:KK16:....sonuç....?

stevens..............8 ekim....:KK16:....sonuç....?

LİPAKA...............8 ekim....:KK16:....sonuç....?

dice...................9 ekim....:KK16:....sonuç....?

evris.................10 ekim....:KK16:....sonuç....?

sonsuz___.........11 ekim....:KK16:....sonuç....?

medne..............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

karanfilll...........13 ekim....:KK16:....sonuç....?

birdgirl.............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

cemrecik...........13 ekim....:KK16:....sonuç....?

cemrenevra.......13 ekim....:KK16:....sonuç....?

tuuraba.............14 ekim....:KK16:....sonuç....?

perakedisi..........15 ekim....:KK16:....sonuç....?

sunbal...............16 ekim....:KK16:....sonuç....?

ozay76..............18 ekim....:KK16:....sonuç....?

morkedi.............18 ekim....:KK16:....sonuç....?

Alishia...............19 ekim....:KK16:....sonuç....?

savas5442.........19 ekim....:KK16:....sonuç....?

prnssss..............19 ekim....:KK16:....sonuç....?

hully..................19 ekim....:KK16:....sonuç....?

pembegri............20 ekim....:KK16:....sonuç....?

zehra9090..........20 ekim....:KK16:....sonuç....?

mrvb..................21 ekim....:KK16:....sonuç....?

reann.................21 ekim....:KK16:....sonuç....?

A_ZADE..............21 ekim....:KK16:....sonuç....?

yrn3...................23 ekim....:KK16:....sonuç....?

crocus55.............23 ekim....:KK16:....sonuç....?

NASERDO............26 ekim....:KK16:....sonuç....?

kardelen03..........30 ekim....:KK16:....sonuç....?

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
1 ekim olanlar çok şanslı biz daha çalışmalara bile başlamadık henüz hastalığım bitmedi 21 ekim nasıl gelcek bilmiyorum :KK43:
Ayrıca ben senden çok umutluyum Ağustos topiğinde de biri vardı aynı senden aldığım elektriği almıştım ondan da ve hamiş şimdi sende hamiş olacaksın umarım yine haklı çıkarım :KK49:

mrvbbbbb ..... rica etsem banada eletriklenirmisin acaba :KK52::KK52::KK52: :KK1:

Son düzenleme:
popp nasılsın? galiba benim 4. denemede de olmıcak arkadaşım :KK50: neyse bende mrvb gibi sana elektrikleneyimde bari seni kurtaralım :KK49::KK49::KK49:

popp nasılsın? galiba benim 4. denemede de olmıcak arkadaşım :KK50: neyse bende mrvb gibi sana elektrikleneyimde bari seni kurtaralım :KK49::KK49::KK49:
aaaaaaaaaaaaa niye öyle bi hisse kapıldın canım hayırdır... yok canım bende de ümit yok.. asıl ben senden ümitliydim ovu. testi falan da kullanıyosun bende yum günleri bitti çalışma da yok belirti de yok... :KK43:((
bence sen bu ay hamiş olucaksın canım:KK66:)))

aaaaaaaaaaaaa niye öyle bi hisse kapıldın canım hayırdır... yok canım bende de ümit yok.. asıl ben senden ümitliydim ovu. testi falan da kullanıyosun bende yum günleri bitti çalışma da yok belirti de yok... :KK43:((
bence sen bu ay hamiş olucaksın canım:KK66:)))

calisma yok derken? yumurtlama gunlerinde biraraya gelemediniz mi yoksa?:KK43:(

X