Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de grip oldum çok kötüyüm ve yeni işe başlayacağım günaşırı ilişkiye devam etmedim tuttuysa tuttu geçtiğimiz günlerde artık aklım karıştı

iğne batar gibi mi canım bu ay benımde oyle oldu sol kasıgımda iğne batar gibi iki gün oldu geçti üşüttüm galiba çünkü hamile değilim inşallah sen hamilesindir

Kızlar psikolojim bozuldu cidden ya, bugün adetin 13. günüydü yani şu an 14 e girdim. 6 gündür ovulasyon testlerim hep silik ikinci çizgi çıkıyor bugün yaptığım test hepsinden daha da silik hayalet çizgi..
İşin sinir bozucu tarafı ise inanılmaz bel ve sırt ağrısı kasık ağrısı çekiyorum özellikle sağ tarafımda sürekli gaz sancısı gibi bir sancı hissi var. Bu kadar belirti ile yımurtluyo olmam gerekmiyo mu? Test mi yanlış ben anlamadım en sonunda vazgeçicem bu işlerden sinirlerim çok bozuluyor ya bana bir yol gösterin bu durumu yaşayan var mı? ( Şu an yeni hamile olup öncesinde böyle belirtileri olan arkadaşlar beni bir aydınlatın Lütfen lütfenn

iğne batar gibi mi canım bu ay benımde oyle oldu sol kasıgımda iğne batar gibi iki gün oldu geçti üşüttüm galiba çünkü hamile değilim inşallah sen hamilesindir
Bi kaç gün iğne batması gbi bi gün de sanki yanma gbi oldu cnm Çarşamba adet olmam gerek bakalım artık hayırlısıyla gelir inşlh çevremde hamile arkadaşlarım var hiç belirti yaşamamışlar bende adeti bekliyorum test için

Müthiş bir sırt ağrısıyla uyandım, 3-4 gündür sol kasık ve bacak ağrısı, anormal derecede gaz var şimdi de bel ağrısı Allah hayra çıkarsın inşallah. Adete son 8 gün

Müthiş bir sırt ağrısıyla uyandım, 3-4 gündür sol kasık ve bacak ağrısı, anormal derecede gaz var şimdi de bel ağrısı Allah hayra çıkarsın inşallah. Adete son 8 gün
İnşallah bebiştir canım. Benim de kasıklarımda batma oluyordu adet olcakmışım gibi.

İnşallah bebiştir canım. Benim de kasıklarımda batma oluyordu adet olcakmışım gibi.
Amin inşallah canım aynı şekilde batma oluyo bacağıma da vuruyo adet olacakmışım gibi aynen ama daha 1 hafta var 24-25 günde bir adet oluyorum bu kadar erken olmam imkansızdır herhalde

Bat ı 14 ekim olanlar ne alemdesiniz benim adet Yok daha psikolojik midir nedir bilmem başım hafif hafif dönmeye başladı ara ara

İlk defa mı kullanıyorsunuz testi. Bazen yumurtlama olmayabiliyormuş

Bende de gaz durumu çok fena bel ağrısı başladı ve karnımda inanılmaz bir şişlik var adete 5 gün kaldı ama son gün falan şişerdi karnım şimdi birkaç gündür davul gibi. hamilelik belirtisi mi bilmiyorum. hepimizinki hayra çıksın inşallah senin kasık ağrısı ara ara iğne batması gibi mi canım?

Benimde gaz var çok ve bugün agri bacaklarına vuruyo ve islaklik hissediyorum akinti olmamasına rağmen kasiklarim dolu gbi arada agri gbi bisey oluyo ve benimde adeta 5 gun var testte cikarmiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…