Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 ay önce bebiş yapmaya karar verdik korunmayı bıraktık 2 aydır da adetim hiç olmadığı kadar gecikiyor düzenli olan adetimin 5 gün gecikmesi psikolojik olarak beni mahvettik iki aydır bu sefer hamileyim galiba diyorum test yapıyorum sonuç negatif sonra adet oluyorum acaba psikolojik olarak mı gecikme yaşıyorum anlam veremedim

Canım benimde bat günüm bugün akıntılarım var ama dün bugün ıslaklık var sadece affedersin ama wcye gittiğimde sadece kontrol ettiğimde elime ıslaklık geliyor seninde mi öyleydi :KK51:
Ya benim de aynı hem heyecan var ilk defa adetim gelmedi hem korku bugün adet olur muyum acaba ondan mu akıntı çok kendimi mi kandırıyorum diye

Ya benim de aynı hem heyecan var ilk defa adetim gelmedi hem korku bugün adet olur muyum acaba ondan mu akıntı çok kendimi mi kandırıyorum diye
Benim hala adetim gelmedi kasık ağrımda yok :KK48: ilk defa günümde gelmedi sırt ağrım var çok fazla o kadar. Diyorum yumurtlama geç olmuş olabilir mi belki 1-2 gün adetim gecikmeli gelir valla kafamda deli sorular :KK51:

Benim hala adetim gelmedi kasık ağrımda yok :KK48: ilk defa günümde gelmedi sırt ağrım var çok fazla o kadar. Diyorum yumurtlama geç olmuş olabilir mi belki 1-2 gün adetim gecikmeli gelir valla kafamda deli sorular :KK51:
Ya aynı duyguları yaşıyoruz yemin ederim hem her an adet olabilirim korkusu var bende gelmezse Pazartesi'ye kadar nasıl sabretcem

Kızlar bendede belirtiler var gbi ama psikolojik mi anlayamiyorum .. adete 6 gun var ve benim arada bir kasikta bi batma gbi bisey bacagima vuran ve beyaz yapiskan akinti var çok az arada geliyo oda iki gündür sizce olabilirmi erken belirti

Ya aynı duyguları yaşıyoruz yemin ederim hem her an adet olabilirim korkusu var bende gelmezse Pazartesi'ye kadar nasıl sabretcem
Ayy canım bende pazartesi test yapıcam öyle söz vermiştim kendime :KK48: inşallah gelmez kırmızılar da pazartesi günü sevinçli haberi veririz inşallah :dua:

Bugünkü ovulasyon testim de böyle :KK43: yine çok koyu değil, 21. Günüm bugün :KK43: acaba test yanılıyor olabilir mi yoksa yumurtlayamadım mu bu ay:KK43:

Eklentiler

• BCB450F8-D986-4887-8167-B590A9767FC9.jpeg
    BCB450F8-D986-4887-8167-B590A9767FC9.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaslar doktor kese boyutunu soylemedi ancak ultrason kagidinda 5.4 cm yaziyo o kese boyutunu mu veriyo eger oyleyse kac haftaliktir acaba

X