Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde gaz var çok ve bugün agri bacaklarına vuruyo ve islaklik hissediyorum akinti olmamasına rağmen kasiklarim dolu gbi arada agri gbi bisey oluyo ve benimde adeta 5 gun var testte cikarmiki
Testte çıkmayabilir ama kanda çıkar aile hekimliğine gidip baktırın derim. Kadın doğumcu adet olmadan önce de yükselir beta hcg demişti

Testte çıkmayabilir ama kanda çıkar aile hekimliğine gidip baktırın derim. Kadın doğumcu adet olmadan önce de yükselir beta hcg demişti
Idrar testi yaptim biraz önce cikmadi çok umutluydum çıkar diye bilemedim... adeti beklemek gerek sanirim

Müthiş bir sırt ağrısıyla uyandım, 3-4 gündür sol kasık ve bacak ağrısı, anormal derecede gaz var şimdi de bel ağrısı Allah hayra çıkarsın inşallah. Adete son 8 gün
Ayni şeyler benimde başıma geldi canım dün adet olmam gerekiyordu olmadim sabah test yaptım ama negatif halada adet olmadim baya umitliydim ama bu ayda olmadı sanırım insallah senin bebisin gelir

İğne batması gibi değil de daha büyük bi batma dolu gibi canım kasıklarım.

Benimde gaz var çok ve bugün agri bacaklarına vuruyo ve islaklik hissediyorum akinti olmamasına rağmen kasiklarim dolu gbi arada agri gbi bisey oluyo ve benimde adeta 5 gun var testte cikarmiki
Benimde özellikle sol tarafım ve sol bacağıma vuruyo, gazı hiç söylemiyorum bile. Aynı doluluk bişey var gibi hissediyorum Allah hayra çıkarsın inşallah canım.

Benimde özellikle sol tarafım ve sol bacağıma vuruyo, gazı hiç söylemiyorum bile. Aynı doluluk bişey var gibi hissediyorum Allah hayra çıkarsın inşallah canım.
Inşallah ya bacagim nasil agriyo özellikle sağ bacagim sadece değişik ya testte neden cikmazki ... sivilcemde çıktı normalde adeta yakın çıkar sivilce ama diğer belirtiler yoktu hiç bugune kadar... rabbim isteyen herkese nasip eder insallah...

Aynen canım sabah eyvah adetim geldi galiba diye uyandim o derece bir islaklik hissettim ama hicbisey yoktu. Her degisikligi hamilelige bağlar olduk hakkımızda hayırlısı test yapmışsın gerçi ama adet gecikmesini beklemek lazım

İğne batması gibi değil de daha büyük bi batma dolu gibi canım kasıklarım.
Benim biraz iğne batar gibi oldu geçti. Doluluk devam ama :)

Canım zaten 3 haftalık gibi bişeyse gebelik testi ve idrarda çıkmaz sadece kanda çıkar .bi yarın aile hekimine gidin derim ben sabah erkenden kan aldırcam
Canim ben testte negatifi görünce cok üzülüyorum yaa kanda da görürsem daha kötü olurum o yüzden cesaret edemiyorum bir de benim bata 4 gün varken testte yarim saat sonra çizgi çıktı ben o yüzden çok umutluydum

kızlar 8 ay kadar yazz kullandım evlendikten sonra sonra bıraktım ve korunmaya devam ettik taa ki şubat ayına kadar şubatta korunmayı bıraktık ama henüz hamile kalamadım ilacın etkisi devam ediyor olabilir mi sizce böyle bir sey yasayan varmı aranuızda

Merhaba kızlar benim bat da 13 Kasım geçen ay soğan kürü yaptım tam zamanında adet oldum pko luyum bu benim için çok güzel oldu tamamı da çok güzel olur inşallah hepimiz için hayırlı zamanda evlatlarımız gelir inş

Şansa bak olmazsa birkaç gün daha bekle adetin gelmezse direkt doktora git

bende yaptım soğan kürünü bi kac kez ama iki gün yapabildim inşallah canım bnm amin herkese nasip etsin bebiş inşallah

Mrb cnm bende bu ay soğan kürü yaptım ikinci ayda yapiliyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…