Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar adetime 8 gün var dün gece sol kasık ve bacak ağrısından duramadım, birde çok afedersiniz gaz var 2-3 gündür bitmek bilmeyen. Bunlar psikolojik mi nedir anlamadım daha önceki gebeliğinde bunları yaşayan varmı?

912C47FF-F52E-49FB-84D4-17313929689F.jpeg
:anneadayı::KK200:Yeni Ekim Ayı Listemiz:KK200:
Little Flowers Little Flowers :Bat 20 ekim
@Yukakita :Bat 12 ekim
@mf.aysegul :2 ekim
@Selay ay: Bat 5 ekim
Arel13 Arel13 :bat 21 ekim
@sozkan56 :BAT 5 EKİM
patisserieyumyum patisserieyumyum :Bat 16 ekim
@gcm19944 :bat kasim 1
@kbrnr1993 :bat 16.eylül
@gulsahali88 :bat 15 ekim
@fairywas :BAT 20 Ekim
E efulim_61 :bat 14 ekim
@Elmira2017 :15 Ekim
@_citygirl_ :bat 15 ekim
@Dmmmttt :BAT 31 Ekim
@Svghzr :15 ekim
Z Zeyzeyerva25 :19 Ekim bat
@Smartanne :bat 22 ekim
@emi01 :bat 24 ekim
@kbrnr1993 : bat ekim 16
@juliet55 :Bat 23 ekim
@fatos_sam :bat 14 ekim
@arkeolog0635 :12 ekim
@acem55 :21 ekim
@aallmmiirraa :Bat 9 ekim
@Nehirr6 :11ekim
@Ahsen2015 : bat 20 ekim
@Dimplesbaby :bat18
@Bebis27 :14 ekim
@NARGIZA_DOVLET : b
at 23 Ekim
@yelsem :31 ekim
@arzucuk44 :bat 6 Ekim
@Delfin_ : bat 2 Ekim
@Sevvvv :12 ekim
@mhnds_ :Bat 11 Ekim
@D-E :Bat 12 ekim
@Bebis27 :bat14 Ekim
@seza-_- :Bat : 8 ekim
@arzucuk44 : bat bir sonraki adet tarihin ?
Defnelfin Defnelfin :Bat 11 ekim
@seza-_- :bat 5 ekim
@Nehirr6 :bat ?

Canım hamiş etiketini haketmiş olabilirim :)

Sen yinede bu en koyu olduğu günü ve ertesi günü değerlendirseydin boş geçmeseydin. Testten kaynaklanıyor olabilir canım
Değerlendirdim ama yine de tamamen koyu olmadığı için içim rahat etmiyor :) acaba yumurtlayamadım mu diyorum, ilk günler hiç çizgi yoktu git gide netleşti en neti de o fotodaki oldu işte bugün de yapacağım bakalım koyulaşacak mı silikleşecek mi

Değerlendirdim ama yine de tamamen koyu olmadığı için içim rahat etmiyor :) acaba yumurtlayamadım mu diyorum, ilk günler hiç çizgi yoktu git gide netleşti en neti de o fotodaki oldu işte bugün de yapacağım bakalım koyulaşacak mı silikleşecek mi
Aynen devam et canım değerlendirdiysen süper :) hadi hayırlısı inşallah :)

Maşallah :) hadi hayırlı olsun canım geçti mi adetin?
Evet canım 4. Günü bugün. Battan 3 gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı. Bugün hadi yapayım yine diye bir anda karar verdim. Umudum yoktu yine çünkü. Çok şükür çıktı. Çok değişik duygular içerisindeyim.

Evet canım 4. Günü bugün. Battan 3 gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı. Bugün hadi yapayım yine diye bir anda karar verdim. Umudum yoktu yine çünkü. Çok şükür çıktı. Çok değişik duygular içerisindeyim.
Hayırlı olsun canım çok sevindim :) insaallah hayırla da eline almak nasip olur:) ve darısı bekleyen bizlere insaallah:)

Canım hayırlı olsun inşallah darısı bizlere herhangi belirtin varmıydı yerleşme kanaması gibi bişi yaşadınmı
Çok teşekkür ederim canım. Yerleşme kanaması olmadı hiç. Sadece ince ince batma şeklinde sancılar oldu. Baya böyle bir anda girip çıktı. Ama ben hah şimdi regl olcam diye bekledim böyle sancılarda. Çünkü çok benzio regl sancılarına. Ara ara sağ yada sola girdi böyle. Sürekli tuvalete gidip kontrol ettim düşün yani. Akıntım oldu hep ama sonlara doğru azaldı. Bide gün içinde az da olsa başım döndü ben acıktığım için diye düşündüm onu da. Umut yok ya hiç hamileliğe yormuosun yani kafa oraya gitmiyor :) ama kan testini yaptırana kadar acabayım şuanda değişik duygular içerisindeyim.

Çok teşekkür ederim canım. Yerleşme kanaması olmadı hiç. Sadece ince ince batma şeklinde sancılar oldu. Baya böyle bir anda girip çıktı. Ama ben hah şimdi regl olcam diye bekledim böyle sancılarda. Çünkü çok benzio regl sancılarına. Ara ara sağ yada sola girdi böyle. Sürekli tuvalete gidip kontrol ettim düşün yani. Akıntım oldu hep ama sonlara doğru azaldı. Bide gün içinde az da olsa başım döndü ben acıktığım için diye düşündüm onu da. Umut yok ya hiç hamileliğe yormuosun yani kafa oraya gitmiyor :) ama kan testini yaptırana kadar acabayım şuanda değişik duygular içerisindeyim.
Canım benimde bat günüm bugün akıntılarım var ama dün bugün ıslaklık var sadece affedersin ama wcye gittiğimde sadece kontrol ettiğimde elime ıslaklık geliyor seninde mi öyleydi :KK51:

X