Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanımlar bugün benim adetimin 12. günü. Resme bakınca acaba ovulasyonun gerçekleşmişti yoksa daha koyu mu olması lazım çizginin

Eklentiler

• 7CD9548D-2A73-4BE2-9612-2EC4420CDDE1.jpeg
    7CD9548D-2A73-4BE2-9612-2EC4420CDDE1.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 183
Merhaba hanımlar bugün benim adetimin 12. günü. Resme bakınca acaba ovulasyonun gerçekleşmişti yoksa daha koyu mu olması lazım çizginin
Diğer çizgi kadar koyu olması lazım canım. Zaten bi anda koyulaşıyo sen sabah akşam devam et yapmaya. Ben 24-25 günde bir adet oluyorum, 13. Günde çatladı yumurtam. 13. Güne kadar da hep silik çıkıyordu böyle 1 gün önceden hafif koyulaşıyor, yumurtlama sabahı da akşamı da kopkoyu çıkmıştı benim

Arkadaslar batı 15 ekim olanlarr ne durumdasiniz var mı bi belirti ya da test falan yaptinizmi :)kafama takmiycam diyorum ama bu site bende bağımlılık yaptı galiba:))benjm her aydan farklı olarak göğüs uclarimda sizi ve yanma hissi var ve kasiklarimda doluluk hissi başka da bişiy yok ya siz? ??????

Arkadaslar batı 15 ekim olanlarr ne durumdasiniz var mı bi belirti ya da test falan yaptinizmi :)kafama takmiycam diyorum ama bu site bende bağımlılık yaptı galiba:))benjm her aydan farklı olarak göğüs uclarimda sizi ve yanma hissi var ve kasiklarimda doluluk hissi başka da bişiy yok ya siz? ??????
Canım benim de 15 ekim sağ kasığımda batma ve şişkinlik var ama çok gergininde adet öncesi olur bu gerginlik genellikle dünden önceki gün hafif bir lekelenme oldu yerleşme kanaması mı diye düşünüyordum ki bu sabah adet olabilirim pazara gününde hamile hissetmiyorum diye uyandım anlayacağın karmakarışığım bugün işten erken çıkıp idrar testi yapacağım varsa silikde olsa çıkar diye düşünüyorum

İnan canım kilosuzluk daha kötü 46 kiloyum alamıyorum, sürekli halsizlik yorgunluk hissi, iştahsızlık, kıyafet bile bulunmuyor

canım bende 169 boy 85 kiloyum bi hırsla 72 kiloya düştm nişanlanınca falan geri aldım yani şimdide evliyim 7 8 kilo versem içim rahatlıcakta olmuyor vallahi yapamıorm .s

canım bende 169 boy 85 kiloyum bi hırsla 72 kiloya düştm nişanlanınca falan geri aldım yani şimdide evliyim 7 8 kilo versem içim rahatlıcakta olmuyor vallahi yapamıorm .s
Valla canım sen gayretliymişsin 72 ye düşmeyi başarmışsın yine başarırsın inşallah vermek kolay ama almak çok zor inan. Haklısın ama hamilelik öncesi vermek sana rahatlık sağlayacaktır mutlaka. Herkesin sorunu farklı işte Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Kizlar benim bat 15i dün test yaptım silik cizgi ilk baktigimda yoktu sonradan yarim saat sonra falan cikti ama net görünüyor resim atamadim bi türlü

Valla canım sen gayretliymişsin 72 ye düşmeyi başarmışsın yine başarırsın inşallah vermek kolay ama almak çok zor inan. Haklısın ama hamilelik öncesi vermek sana rahatlık sağlayacaktır mutlaka. Herkesin sorunu farklı işte Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin
sen hamilelikte alırsın bizim bi komşunun kızı ip gibiydi valla 2 çocuğu oldu şimdi normal bi kilosu var ne güzel yani sende öyle olursun hamilelikte çok ye:) bende ne yesem yarıyo hamilelikte çok kilo almamak için çaba sarfedicem die böyleym valla içim karardı bi başlasam sağlıklı beslensem 7 8 kilo versem 1 2 ayda başkada bişi istemem :) çocuk hemen olsun istiyrz ama bakalım kısmet nasıl olcak :)

Ay aldim cnm varmis gebelik ya cok mutluyummmmmmmmm. :halay:Yeni daha 2 hafta degerim 80 normalmii
Ayy maşallah :halay:Rabbim esirgesin 2 haftalığa göre 80 çok iyi hergün yükselir. 2 gün sonra yine kan ver anlrsın zaten değere göre. Çok sevindim adına bize de dua et hamilelerin duası kabul olurmuş :dua:

X