Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 8 kasım olarak batı mı degistirebilirsiniz :işsiz: 12 ekimdeydi bugün kırmızı kart yedim :110: bakalım birdahaki aya ins. 2. Ayim olucak

Diğer çizgi kadar koyu olması lazım canım. Zaten bi anda koyulaşıyo sen sabah akşam devam et yapmaya. Ben 24-25 günde bir adet oluyorum, 13. Günde çatladı yumurtam. 13. Güne kadar da hep silik çıkıyordu böyle 1 gün önceden hafif koyulaşıyor, yumurtlama sabahı da akşamı da kopkoyu çıkmıştı benim
Teşekkürler canımm akşam tekrar yapıyim o zaman.

Tam da sıkıntının üstüne degindiniz.Benim en az 5 kilo vermem lazım ama inanılmaz aşırı istahim açıldı. Ne yapacağım bilmiyorum. ..

ah ah bende öyleyim naqsılsa hamile kalcam boşver diyesim geliyor ama bırakamam yani mecbur vermeliyim. eşim nişanlıyken bana yürüyüş bandı almştı şimdilerde hiç kullanamıyorum iş güç hep bahaem yani bide çaılışıyorm ondan :KK43: bu akşam boş odadan oturma odasına getirp kurucam artık kullanıcam :KK43:

kizlar adet bittikten 3 gun sonra yumurtlama testi pozitif cikarmi 9 gun sürdu adetim ve duzensiz yani suan yumurtliyomuyum yoksa catliomu anlamadim

Kızlar "meleğim yolda" isimli kullanıcının satıcı olduğunu düşünüyorum özelden de msj atmış amacı ürün satmak aldanmayın...

Kızlar morelim aşırı bozuk...
Eşime gecen hafta hastaneye gizliden pozitif cıkarsa süpriz yapmak için gittiğimi söyledim.
Öyle bi şey olsa şok olurdum çunku hazır değilim ikinci cocuk için dedi...
Peşinede bir sürü gereksiz açıklama satır satır...
Okumadım bile...
Hayallerim alt üst... İşteyim ve dokunsalar ağlıcam gözlerim dolu dolu...

Eşime gecen hafta hastaneye gizliden pozitif cıkarsa süpriz yapmak için gittiğimi söyledim.
Okumadım bile...

Ama canım demekki hazır defil ikinci bebegin sorumlulugunu almaya yaşınız gencse bekleyin eşinin rızası olsun

Canım benim de 15 ekim sağ kasığımda batma ve şişkinlik var ama çok gergininde adet öncesi olur bu gerginlik genellikle dünden önceki gün hafif bir lekelenme oldu yerleşme kanaması mı diye düşünüyordum ki bu sabah adet olabilirim pazara gününde hamile hissetmiyorum diye uyandım anlayacağın karmakarışığım bugün işten erken çıkıp idrar testi yapacağım varsa silikde olsa çıkar diye düşünüyorum
Tatlım test alıp yaparsan haber ver olur mu ben cokc tuhaf hissediyorm aç kalınca mesela aniden halsizlesiyorum

Okumadım bile...
Hayırlısı olsun bence sakim olduğun bir zamanda eşinle konuşup neden böyle düşündüğünü ikinci çocuğun eksi ve artılarını düşünerek ortak karar vermelisiniz. Biliyorum biz çok istiyoruz. Bende eşimle konuştum işten gelirken erken test al dedim alamam diyor adam zaten bir kaç gün sonra adet olacaksın abartma falan dedi sesini yükseltti böyle erkekler.

Kızlar bugünkü testim bu yumurta çatladı demek mi

Eklentiler

• IMG_7015.JPG
    IMG_7015.JPG
    35,7 KB · Görüntüleme: 144
ah ah bende öyleyim naqsılsa hamile kalcam boşver diyesim geliyor ama bırakamam yani mecbur vermeliyim. eşim nişanlıyken bana yürüyüş bandı almştı şimdilerde hiç kullanamıyorum iş güç hep bahaem yani bide çaılışıyorm ondan :KK43: bu akşam boş odadan oturma odasına getirp kurucam artık kullanıcam :KK43:
Ben sirkeli salata yemeğe başlıyorum. Bir de sabahları aç karnına sirkeli su yağ yskiyormus

Okumadım bile...
Moralini bozma canım. Yüzyüze konuşun önce bi. Sen ne istediğini ne düşündüğünü söyle. Onunkileri de sor. Belki biraz zamana ihtiyacınız vardır. Halledersiniz beraber.

Okumadım bile...
Canım seni çok iyi anlıyorum bende 2 yıllık evliyim ilk günden beri ben hep istedim ama eşimi ikna edememiştim tek başımada bu sorumluluğu almak istemedim şimdi oda istiyor ve sürekli merak halinde zamanı gelince oda ister zorla yapma bence üstüne gitme bi tane çocuğun varmış zaten onla güzel vakit geçirmeye bak

X