Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun çok sevindim 10 yıl sonunda geldimiş nazlı bebek Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
10 yılın sonunda müjdeli haberimi iki saat önce aldım. denemediğimiz tıbbi yöntem kalmadı diyebilirim. en sonunda sadece yurtdışına pazarlanan bitkisel bi kürle meleğimin haberini sabah saatlerinde aldım. belki de bi vesile idi bu. çok mutluyum hanımlar. allah herkese nasip etsin inşallah.

10 yılın sonunda müjdeli haberimi iki saat önce aldım. denemediğimiz tıbbi yöntem kalmadı diyebilirim. en sonunda sadece yurtdışına pazarlanan bitkisel bi kürle meleğimin haberini sabah saatlerinde aldım. belki de bi vesile idi bu. çok mutluyum hanımlar. allah herkese nasip etsin inşallah.
Hayırlı olsun canım Maşallah :) Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Ne kürü bu çok merak ettim

Hayırlı olsun canım Maşallah :) Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Ne kürü bu çok merak ettim

çok çok teşekkür ederim canım benim:) canım hanımlara özel bi macun bu. içeriğini gizli tutuyorlar. üç tane tanıdığım bu yolla hamile kaldı. bende polikistik over sendromu vardı. eşimde de sperm azlığı. üç kez aşılama bi kez de tüp bebek denedim. ne yazık ki sonuç alamadım.

bu bahsettiğim kürü bi numaradan sipariş ettim. sağolsunlar gönderdiler ilk başlarda denemedim çünkü daha önce çok denemiştim bu tarz şeyleri. ama allah nasip etmiş olacak ki deneyeyim dedim. hamdolsun rabbime ilk ay adetim tam 28. gününde oldu. ikinci ay adetime 5 gün kala aldım bu haberi.

allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

çok çok teşekkür ederim canım benim:) canım hanımlara özel bi macun bu. içeriğini gizli tutuyorlar. üç tane tanıdığım bu yolla hamile kaldı. bende polikistik over sendromu vardı. eşimde de sperm azlığı. üç kez aşılama bi kez de tüp bebek denedim. ne yazık ki sonuç alamadım.

bu bahsettiğim kürü bi numaradan sipariş ettim. sağolsunlar gönderdiler ilk başlarda denemedim çünkü daha önce çok denemiştim bu tarz şeyleri. ama allah nasip etmiş olacak ki deneyeyim dedim. hamdolsun rabbime ilk ay adetim tam 28. gününde oldu. ikinci ay adetime 5 gün kala aldım bu haberi.

allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Cok sevindim senin adına canım belirtin varmı merak ettim darısı başımıza inşallah:)

Dün çok kopkoyuydu Bugünki ovulasyon testim silik çıktı dün yumurtladım demekki dün gece de dahil 3 gün üst üste ilişki oldu. Preseed jel kullanarak yaptım. İlk kez bu kadar dikkatli ve yumurta takibi yaparak denedik bu ay, 3 aylık evliyiz bu 3. denememiz, Rabbim inşallah nasip eder bu ay bebişime kavuşmayı, yıllarca bekleyenleri gördükçe korkuyorum. şimdi bekle ki iki hafta geçsin.

Cok sevindim senin adına canım belirtin varmı merak ettim darısı başımıza inşallah:)

teşekkür ederim canım benim:) psikolojik olarak mıdır bilmem ama aşırı yorgunluğum var. kolumu kaldıracak halim yok. şu an işteyim. bir sürü iş birikti ama hem mutluluktan hem de yorgunluktan elimi süremiyorum.

Hanımlar selamlar..bugün bi gebelki testi yaptım 10dkda ikinci pembe çizgi hafif belirdi 1 saat sonra tamamen kayboldu ben hiç bişey anlamadım bu işten böyle bişey yaşayan var mı aranızda acaba

Hanımlar selamlar..bugün bi gebelki testi yaptım 10dkda ikinci pembe çizgi hafif belirdi 1 saat sonra tamamen kayboldu ben hiç bişey anlamadım bu işten böyle bişey yaşayan var mı aranızda acaba
Ikinci çizgi belirdi ise hamile olma olasılığınız yüksek bence ama siz bir daha yapın yinede...

Eklentiler

• 2017-10-10 17.39.54.jpg
    2017-10-10 17.39.54.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 130
Kızlar ovulasyon testinde 2. günüm, dün ilk test gelir gelmez 15:00 gibi yapmıştım 2. Çizgi silik çıkmıştı. Bugün 13:30 gibi yaptım tek çizgi çıktı neden acaba?
Uyku sorunu yaşadığım için geceleri sabaha karşı yatıyorum ve ertesi gün de geç kalkıyorum dolayısıyle sabah akşam düzenli yapamıyorum ya :KK43:((

X