Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim inşallah bu ay olmazsa kasım da dr başkadır deyip gidicem

Eşinde gitsin mutlaka, birlikte gidin derim ben. Çünkü hiç belli olmuyor. Benim eşim de çocuk yapmaya karar verdikten sonra gdip muayene oldu, varikosel başlangıcı çıktı. Ama çok şükür başlangıç seviyesinde ve çocuk olmasına engel durum bulunmuyormuş.
Siz de bir problem olursa en azından erkenden önlemini almış olursunuz, nacizane tavsiyem

Oda gitmek istiyor aslında ama bi o kadar da alkol ve sigara tüketiyor bn gittim 2 defa korpushemorejikum oldum Ama Buda normal dedi doktor şimdi işin ehli bir doktora gitmek istiyorum biraz da sorunlarımız vardı bn gitmeyi erteledim aslında

Ne kadar da uyuyamayan anne adayı varmış yahu bebek olacak mı diye düşünerek ilişkiye girmekten karı-koca olduğumuzu unutuyoruz bazen ya ne garip birşeymiş. Ben evlenmeden önce hep, korunmayı bıraktığım anda zart diye hamile kalıcam sanırdım ama nerdeeee

Aynen ama bnce bizim kadar eşlerimizde düşünse keşke yani şahsım adına diyorum biliyormusunuz yumurtalıklar stresin toplandığı sevdiği yerden biriymiş

Hadi ya öylemiy miş? 4 aydır stresten hamile kalamadığımı düşünürsek doğru olabilir :))
Valla benim eşim, benden fazla düşünüyor stres yapıyor ben de onun yüzünden geriliyorum. Sürekli bebek istiyorum diye dolanıyor ortalıkta artık yasakladım böyle konuşmasını İkimize de stres yaptırma dedim

Miilet bir gün yatıyor anacım hamile biz hele günlere çarpıp bölüyoruz bana dr tanıdığım dediki bat hesaplama sal bi kaç ay ama nerdeeeee

Bende 3 yil sen qene yeni sayilirsin cnm okadar takma kafanaa
Bn takmıyorum o kdr ya hatta korunmalıyım diyorum bir yandan hala
Bir yanım istiyor bir yanımda nebilim :)

Aslında rahat olmamız gerekiyor ya çevre bizi rahatsız ediyor değilmi bnce onları mı dr götürsek
Kesinlikle öyle çevrenin gitmesi lazım

Aynı ben

Bazen diyorum ki kk’ya girmeyeyim okumayayım. Unutayım gitsin stres de gider düşünmezsem diyorum. Ama nerdeeeee. : )

Ayy banlandigim zaman bile gizli sekmeden girdim kk bildiğin alışkanlık

Ahhaha aynen canım ya alışkanlık oldu bende de. Ben yeni sayılırım bide. Sadece hamilelik konularına bakıyorum henüz. : )

Benim bata 3 gün kaldı kızlar. Her gün gün sayıyorum tarihe bakıyorum psikopat gibi oldum. Bide kafaya takmıcakmışız peh. Nasılda takmıyorum ama

Ahhaha aynen canım ya alışkanlık oldu bende de. Ben yeni sayılırım bide. Sadece hamilelik konularına bakıyorum henüz. : )
Sen birde bdv ye gir bak çıkabiliyor musun

Benim bata 3 gün kaldı kızlar. Her gün gün sayıyorum tarihe bakıyorum psikopat gibi oldum. Bide kafaya takmıcakmışız peh. Nasılda takmıyorum ama
Bnm bu ay o sorunum yok şuan hastayım ve rahatım artık onumuzdeki batlara

24-25 günde bir adet oluyorum, 5 gündür sabah akşam ovulasyon testi yapıyorum bu sabah 6. Günüm hala koyu çizgiyi yakalayamadım. Normalde bugün yumurtlama günüm, Cuma günü dr kontrole gitmiştim alttan ultrasonla baktı bana bile gösterdi yumurtaları haftasonu çatlayacak 3 gün sık ilişki olsun dedi. Bu laboquick testlerinden hiç memnun kalmadım ben. Oyüzden kullanan arkadaşlara çok güvenmeyin derim ben adetten sonra iki günde bir ilişkiye girin en mantıklısı bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…