Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bat 2 ekimdi, yani şu an 6. günümdeyim. Ovulasyon testim henüz gelmedi sipariş verdim geç kalmaz inşallah :-( Ne zaman kullanmaya başlıyorduk ki adet biter bitmez mi? Ben ilk kez kullanıcam o kadar çok şey okudum ki kafam karıştı :110:
Canım adet bittikten sonra kullanmaya başla yumurtlama başlamasına yakın LH hormonu yükseliyor ozamanda belirgin çift çizgi çıkıyor akıntın da varsa o günleri değerlendireceksin. Sabah 11 akşam 11 olarak uygulamak en iyisi. Ama testi yapmadan 3-4 saat önce sıvı alımını kesmelisin

Benim sipariste şimdi geldi bende ilk kez kullancam nsl kullanılıyor
Canım adetin bittikten sonra sabah 11 akşam 11 de kullanmaya başla ama test yapmadan 3-4 saat önce sıvı alımını durdur. Eğer iki çizgi de koyuysa yumurtlama başlıyor demektir ve hemen çalışmalara başlayın :) bu arada sabah ilk idrarınla yapma

Son düzenleme:
Benim bat 2 ekimdi, yani şu an 6. günümdeyim. Ovulasyon testim henüz gelmedi sipariş verdim geç kalmaz inşallah :-( Ne zaman kullanmaya başlıyorduk ki adet biter bitmez mi? Ben ilk kez kullanıcam o kadar çok şey okudum ki kafam karıştı :110:
Bu arada sabah ilk idrarınla yapma canım

Mrb bende geldim arkadaşlar bat 12 ekim benimde goguslerim çok ağrıyor alt karnım sirtim agiriyor birde acaip iştahım açıldı bu ay uykum da var sürekli birde akintim acaba hamile olabilir miyim

Canım adetin bittikten sonra sabah 11 akşam 11 de kullanmaya başla ama test yapmadan 3-4 saat önce sıvı alımını durdur. Eğer iki çizgi de koyuysa yumurtlama başlıyor demektir ve hemen çalışmalara başlayın :) bu arada sabah ilk idrarınla yapma
Günde iki defa mi yapicam

Kızlar bugün dr a gittim 2 aydır düşünüyoruz neticede. Muayene etti ultrasonla yumurtan var çatlamak üzere olan 1 -2 güne çatlar dedi. Sorun yok dedi. Vitamin verdi, kan testi istedi. Vitamini iki ay kullan ve korun daha iyi dedi. Ama ben beklemek istemiyorum :KK45:Perşembe günü ben yumurtlama akıntısı sanmıştım akıntımı, demekki akıntı ile hesaplamak zor. Şimdi 2 günü iyi değerlendirmek lazım:halay:

Benim vucut iyice tozuttu kizlar. Yumurtlama akintisi pazar aksami az miktarda varfi hani su uzayan seffaf sakiz gibi. E tamam o gecti derken sari renkli bi akinti basladi bu sabahta bildigin yumurtlama akintisi geldi hemde pazar gununden daha çoktu. Ben tavuk mu oluyorum acaba
Canım bu dediğin bendede oldu bu ay yaa bende anlamadım :)

Mrb bende geldim arkadaşlar bat 12 ekim benimde goguslerim çok ağrıyor alt karnım sirtim agiriyor birde acaip iştahım açıldı bu ay uykum da var sürekli birde akintim acaba hamile olabilir miyim
Bnmde 12 ekim cnm beklemekten başka çaremiz yok:KK43:

Hayırlısı olsun canım yaa insallah gelir bebisler bu ay sen çalışmalara devam et bakalım :)

Yumurta çatlamadan oylece içind e duruyor galiba iki gündür. Insallah hepimiz için hayırlısı olur kuzum :)

Eklentiler

• IMG-20171007-WA0001.jpeg
    IMG-20171007-WA0001.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar adete 4 gün var 11 de olcam sanırım 13 de değil belim çok ağrıyor kaşık ağrım var evde ovulasyon testi yaptım az önce 2.çizgi silik çıktı sizce hamile miyimdir

X