Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vall

valla akıntı falan hikâye imiş şu an anladım. Benim de aşırı akintim oldu noluyor falan derken bugün hasta oldum.ha bir de aşırı iştah artışı da vardı demekki hapsi hikâye. ..
Benimde hikayem 5 gun sonra başlıyor :)))) bat kaçtı senin.

: ) amin canım inşallah

Vall

valla akıntı falan hikâye imiş şu an anladım. Benim de aşırı akintim oldu noluyor falan derken bugün hasta oldum.ha bir de aşırı iştah artışı da vardı demekki hapsi hikâye. ..
Öyle hikaye olduğu zamanlar çok tabi canım. Bizdeki umutlanma belirtileri.

Bat’i 7 ekime kadar arkadaşlardan ses yokmu naptınız merak ediyoruz güzel haberler verin inşallah

Benim bat 2 ekimdi, yani şu an 6. günümdeyim. Ovulasyon testim henüz gelmedi sipariş verdim geç kalmaz inşallah :-( Ne zaman kullanmaya başlıyorduk ki adet biter bitmez mi? Ben ilk kez kullanıcam o kadar çok şey okudum ki kafam karıştı

Benim sipariste şimdi geldi bende ilk kez kullancam nsl kullanılıyor

Benim sipariste şimdi geldi bende ilk kez kullancam nsl kullanılıyor

Adetim bitti Bugün ovulasyon testi yapmaya başladım. Silik çizgi çıktı. Yani. Yumurtlamaya daha var demek oluyor. Yarın sabah tekrar yapacam. İki çizgi de koyu renk olunca yumurtan 1-2güne çatlayacak demek oluyor. Bu günleri değerlendireceksin. Zaten sperm 2 gün yaşıyor. Gün aşırı da olsa tutma ihtimali yüksek

Kızlarrrrr bende bu ay denıcem adetim bugun bitiyorrr birsonraki aya kadar nasıl beklicem hiç bilmiyorummmm :S hep hayaller hep rüyalar artık gerçek olsun :S
Bende bu ay ilk defa deniyecem.insallah bebisimiz olur benimde adetim bugun son
Stresten uzak duralim insallah hayirli zaman bu aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…