Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de göğüslerimde şişkinlik var. Kasıklarıma ağrı giriyor ama sürekli değil sancı gibi. Kendi kendime belirtiler yaratıyorm diyorum eşime :) bi de normalde bu kadar akıntım olmazdı. Yumurtlamadan beri akıntım devam ediyor tatlım. Senin belirtiler de inşallah bebiştendir.
İnşallah.. Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin.. Ben dayanamıcam galiba bat ı beklemeden idrar testi yapıcam:)

Kızlar bu arada kan değerlerinize baktırmanızı öneririm. Benim kanım ve d vitaminim düşük çıktı. Halsizlik vardı. Bunlar bile hamile kalmaya engel olabiliyor.

Ilk defa bu ay hangi gun yumartladigimdn cok eminim 5 ekim hem ovulasyon testinde cikti hemde agrisini hissettim. 4 u ve 5 ini degerlendirdik. Bugun de test acildi :) esim diyo bu sefer kesin oldu hadi :) bat 22 si ama yumurtlama ya gore ayin 15 inde falan test yapsam varsa cikar demi ?????

Yahu ne zaman adetim bitse eşimle tartışıyoruz. Gergin miyim neyim :KK12:
Sen yine adetin bitmesini bekliyormussun bnde oda yok :lülülü:

Kızlar bu arada kan değerlerinize baktırmanızı öneririm. Benim kanım ve d vitaminim düşük çıktı. Halsizlik vardı. Bunlar bile hamile kalmaya engel olabiliyor.

Kesinlikle doğru bir yaklaşım b vitamini de özellikle :eek:

Varda adet belirtisi mi yoksa başka belirti mi bilemedim sende varmi
Bende de ne olduğunu bilmediğim ama psikolojik olarak değerlendirdiğim bişiler var : ) midem bulanıyor ara sıra. Kasıklarıma batma gibi ağrı giriyor. Bide akıntım oluyor beyaz renkte.

senin de inşallah bebiştendir tatlım. Arkadaşının nicki neydi anlamadım.
Bizim ilk bebişler doğacagı zaman Haziran anneleri diye bi grup vardı burda, ordan bi arkadaşım vardı. Gecende baktım baska sayfaya yazmış hamileyim diye yani ikinci bebişe. İnşallah bizlerede kısmet olur onu yazmıştım biraz karısık olmuş sanırım :)

Canım ben düşüğüme hamile kaldığım zaman koku hassasiyeti ağızda metal tadı mide bulantısı falan olmamıştı ama Ben bi gariplik olduğunu bir uykudan anlamıştım deli gibi uykum oluyodu iki iştahım çok açılmıştı doyduğunu hissetmiyordum üç tek sigaradan tiksinmiştim. O şekilde anlamıştım. Ama benimde ilk idar testinde negatif çıktı iki üç gün sonra pozitif çıktı ve kan testinde 784 olmuştu. Az daha bekle kan testi yaptır canım inşallah pozitiftir :)
Bu sabah hem gebelik hemde ovulasyon testi yaptım bakalım ne cıkcak diye. Ovu. Testi silik cizgi cıktı hcg testi tek çizgi cıktı. Daha da bat 5 gun var pofff :KK43:

Yahu ne zaman adetim bitse eşimle tartışıyoruz. Gergin miyim neyim :KK12:
Bnm bu ay ovu testinde kırmızıyı gördükten sonra araba arızalandı eşim ona sinirinden yanasmadı, sonraki gundede içerde maç izledi. İhtimaller tek ilişkiye kaldı. Kısmet olmıcaksa illa bi terslik cıkıyor işte önüne gecemiyorsun

Vall
Benim de göğüslerimde şişkinlik var. Kasıklarıma ağrı giriyor ama sürekli değil sancı gibi. Kendi kendime belirtiler yaratıyorm diyorum eşime :) bi de normalde bu kadar akıntım olmazdı. Yumurtlamadan beri akıntım devam ediyor tatlım. Senin belirtiler de inşallah bebiştendir.
valla akıntı falan hikâye imiş şu an anladım. Benim de aşırı akintim oldu noluyor falan derken bugün hasta oldum.ha bir de aşırı iştah artışı da vardı demekki hapsi hikâye. ..

X