Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok cnm yaptirmadm

Canım bende iki gün önce adet oldum eşime dedim kendimi hamile gibi hissediyorum ve narkoz alicam bu şekilde operasyon geçirmek istemiyorum gittim acile hemen yaptılar negatiftir. Ve ertesi gün adet oldum kendimi çok sıktım iki gün bindi haslatandim artık bu ay bakalım nolcak

Ay cnm benm ya iste biz bukadar istiyoruzya cok stres yapiyoruz yapmamamiz lazim coquda o etkiliyor aslinda ama insanin elinde deilki her goren soruyor ediyor ole bunaldim artik ya

Ay cnm benm ya iste biz bukadar istiyoruzya cok stres yapiyoruz yapmamamiz lazim coquda o etkiliyor aslinda ama insanin elinde deilki her goren soruyor ediyor ole bunaldim artik ya

Aynı sorun bende de var canım gelen giden soruyor hadi artık yapmıyor musunuz diye ve yaşadıkları mı da bilen kişiler sanki şu bir yılda benim yaşadıklarımı bilmeyen sorsa bu kdr agrima gitmez

Aynen ole ben kurtaj oldum kalp atisi durdu bebeyimin bildikleri halde soruyorlar yokmu bisey yok diyom diyolar niye yap bitane ya fln dalqa qecer diye sirf buyuzden disari ble cikmak istemiyorum artikk(

Aynı sorun bende de var canım gelen giden soruyor hadi artık yapmıyor musunuz diye ve yaşadıkları mı da bilen kişiler sanki şu bir yılda benim yaşadıklarımı bilmeyen sorsa bu kdr agrima gitmez
Aslında soran insanlar bence bilerek sizleri üzmek icin soruyorlar gibi geliyor bana. Çünkü insanlar aslında bilir doğum ve ölüm kaderdir. Yani Allah ne zaman yazdiysa o zaman hamile kalır kadin ve çocuk doğar. Siz aldirmayin. Sonuçta her şeyin bir zamanı vardır. InşaAllah hepimize Rabbim Hayırlı zamanda nasip eder sağlıklı hayırlı evlatlar. Biz elimizden gelen herseyi yapalim Gerisini Allah'a tevekkül edelim..

Orasi oyle tabi insanlar anlamiyo bunu sanki bizim elimizde olan biseymis gibi her goren yokmu yokmuuu rabbim vercekki olsun ama anlamazlar bunu. Saol ins bizimde yuzumuz gulecek birgunn

Aynen ole ben kurtaj oldum kalp atisi durdu bebeyimin bildikleri halde soruyorlar yokmu bisey yok diyom diyolar niye yap bitane ya fln dalqa qecer diye sirf buyuzden disari ble cikmak istemiyorum artikk(

Kuzum bir sene de iki kayıp verdim ilk önce dedem daha sonra annem bir kere boş gebelik bir kere kimyasal gebelik yaşadım insan ilişkiye girmeyi düşünmüyor bu durumda haliyle haykirasim gelmişti bir zaman ilişki yaşamıyoruz yatak birlikteliğimiz yok diye milletin yüzüne vurasim geliyordu

Yok canım takmıyorum biz alıştık çocuksuz yaşamaya diyip konuyu değiştiriyorum

Basin saolsun cnm allh yardimcin olsun insanlar anlamz bunu dusunmezlerr rabbim tezz zamanda nasip eylesinde brazda olsa acilarin hafifler en azindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…