Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bendede ayni durum var
Yarin adet gunum normalde adetten az once sindirimim calismaya baslardi bu sefer 1 haftadir duzenli calisio sistemim kafam karisik.acayip basim donuyo suan anlamadim.1 hafta oncede yerlesme kanamasi tarzi bisey olmustu.
test yapmadın herhlde cnm ? hadi inş iyi haberi alırısn kac aydır deniyorsnz

Kizlar gunaydin hayirli cumalar. bugun tekrar kan tahlili verdim degerlerim 2 katina cikmis mi diye.insallah cikmistir.11.45 te cikcak sonuclar bana dua edin nolur
canım inşallah sonucun iki kat artmıştır merak ettim

Kizlar benide eklermisiniz 6 aydir deniyrz bizde baklm bu ay olck mi bat 26 ekim allah hepimize bu ay bu duyguyu yaşatir inşaAllah

herhangi bir sorun saptandımı sebepsiz mi? tüp fln denedınızmı cnm
Cnm sorun yok bı ara eşimin sperm sayısı düşmüştü oda düzelmiş kendiliğinden üç kez klomen kullandım bide aşılama yapıldı negatif sonra bıraktım tedaviyi kendiliginden olur diye

Cnm sorun yok bı ara eşimin sperm sayısı düşmüştü oda düzelmiş kendiliğinden üç kez klomen kullandım bide aşılama yapıldı negatif sonra bıraktım tedaviyi kendiliginden olur diye
spermiyogram dışında başka test yaptrdnızmı cnm ? bzmde tüp bebek denerken sebepsiz diye başladık. ikimizinde sorunu yoktu. ama embrıyo gelişimi sırasındaki bozulmalar sperm kaynaklı sorun olabilecegnı gösterdi ve sperme dair daha detaylı analizler yaptrdık dna hasar analiz, canlılık testı fln. bizim canlılık düşük cıktı bunlar spermıyogramda belli olan seyler değil. bizde tüp bebekten snra öğrendık. illa bir sebep var aslında olmamasında ama bulabılmek önemlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…