Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Basin saolsun cnm allh yardimcin olsun insanlar anlamz bunu dusunmezlerr rabbim tezz zamanda nasip eylesinde brazda olsa acilarin hafifler en azindan

Zor canım tabi ki KV alttan alttan şunun torunu olmuş bunun suyu olmuş mevlüt yapıyorlar ne diyorsun sen ya dedim bir gün annemi kaybettim ben anı bir şekilde neyin kafası bu şimdi dedim ben bebek düşünmüyorum 2 sene boyunca diyip herkesin ağzını kapattım soran olunca da düşünmüyorum diyorum eğer hamile kalsam da söylemeyeceğim

Kuzum bir sene de iki kayıp verdim ilk önce dedem daha sonra annem bir kere boş gebelik bir kere kimyasal gebelik yaşadım insan ilişkiye girmeyi düşünmüyor bu durumda haliyle haykirasim gelmişti bir zaman ilişki yaşamıyoruz yatak birlikteliğimiz yok diye milletin yüzüne vurasim geliyordu
Basın saolsun canım. Inşallah Rabbim hayırlı zamanda guzel evlat eder uzuntulerini hafifletir.

Zor canım tabi ki KV alttan alttan şunun torunu olmuş bunun suyu olmuş mevlüt yapıyorlar ne diyorsun sen ya dedim bir gün annemi kaybettim ben anı bir şekilde neyin kafası bu şimdi dedim ben bebek düşünmüyorum 2 sene boyunca diyip herkesin ağzını kapattım soran olunca da düşünmüyorum diyorum eğer hamile kalsam da söylemeyeceğim
Bencede soleme bole karnin sisince 5 aylik fln ozaman sole bende ole yapacaqim emin ol o soranlarin gelsi olmasini istemediqinden soruyordur bu durumdan mutlu oluyorlardir ozellikle akrabalar vala bu zamanda akraba diye biseyde yok hepsi bos

Bencede soleme bole karnin sisince 5 aylik fln ozaman sole bende ole yapacaqim emin ol o soranlarin gelsi olmasini istemediqinden soruyordur bu durumdan mutlu oluyorlardir ozellikle akrabalar vala bu zamanda akraba diye biseyde yok hepsi bos

Yok canım KV öyle biri değil bence torun istiyor farkındayım ama benm ne durumda oldugumu bildigi halde bu şekilde konuşması çok canımı sıktı yok söylemeyi düşünmüyorum hani hamile kalırsam eğer doğum tarihini feln söylemeyeceğim annemin yakın arkadaşını çağırırım yanımda kalır en olmadı eşim kalsın yanımda ama hiç çekemem eşim de farkında Allah'tan

Yok canım KV öyle biri değil bence torun istiyor farkındayım ama benm ne durumda oldugumu bildigi halde bu şekilde konuşması çok canımı sıktı yok söylemeyi düşünmüyorum hani hamile kalırsam eğer doğum tarihini feln söylemeyeceğim annemin yakın arkadaşını çağırırım yanımda kalır en olmadı eşim kalsın yanımda ama hiç çekemem eşim de farkında Allah'tan
Benim durumumu bildigi halde herdefasinda yokmu bisey hastaneye gidiyonmu falann yok demekten sikildim. yanii sen kac yasindasin cnm

Kuzum bir sene de iki kayıp verdim ilk önce dedem daha sonra annem bir kere boş gebelik bir kere kimyasal gebelik yaşadım insan ilişkiye girmeyi düşünmüyor bu durumda haliyle haykirasim gelmişti bir zaman ilişki yaşamıyoruz yatak birlikteliğimiz yok diye milletin yüzüne vurasim geliyordu
Canım başın sağolsun. İnşallah hayırlısıyla mutlu haberi alırsın da Yüzün güler tatlım.

Kızlarrrrr bende bu ay denıcem adetim bugun bitiyorrr birsonraki aya kadar nasıl beklicem hiç bilmiyorummmm :S hep hayaller hep rüyalar artık gerçek olsun :S

Bizde ikinciyi hemen istiyorduk amacımız araları cok uzun olmasındı. Kv de naptı ne etti kocamın aklına girdi erteletti şimdide eşimi ikna edemiyorum arada fırsat bulup kazaya felan denk getiriyorum yumurtlama gunlerimde oda tutmuyor maalesef ama 12 ekimden sonrada normal yolla denicem. Eğer yine olmazsam acık acık sölicem ben artık istiyorum diye ve iğne yaptırcam son çare

Kızlar 6 gün var adetime sadece göğüs acısı var suan. Birde yumurtlama günlerimde 1 gün degerlendirdik ilk ayımız. Sizce hamilelik olasılığı nedir? Ilk aydan hamile kalanlar olmuş mudur.

Ben
Kızlarrrrr bende bu ay denıcem adetim bugun bitiyorrr birsonraki aya kadar nasıl beklicem hiç bilmiyorummmm :S hep hayaller hep rüyalar artık gerçek olsun :S
Ben de bu ay deneyeceğim ınş. Üçüncü olacas nasipse ama ilkinden daha çok heyecanlıyım inanın

Valla öyle net bir belirti olmuyor ama ikisinde de adete yakın çikolatadan tiksindigimi hatırlıyorum adetletim düzenli idi iki gün geçince test yapıyordum çıkıyordu. Bulantı da yaklaşık 15,20 gün sonra başlardı. Hatirlayabildiklerim bunlar....

Teşekkür ederim. Ben 22 yaşımdayım 2015 sin basın da evlendik . 28 gün de bir adet günüm düzenli 5 gün sürüyor. Bu ay ilk kez yumurtlama günümde denedik ve sonrasında. 6 gün kaldı beklemedeyiz. Hayırlısı artık ins fazla beklemeyiz . :KK39:

X