Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaslar. Aranızda yeniyim. Bende anne olmak istiyorum Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurdum. Ins bu ay hepimize ANNE olabilmeyi Rabbim nasip etsin. Dualarda buluşmak umidiyle... aranıza katılabilir miyim ❤
Kızlar aramıza katılmayan isteyenler adet günlerinizi yazabilirmisiniz bu msjı cevapla diyerek, adet günlerini yazanları aksam eklicem listeye, hala yazdırmayan varsa onlarıda bekliyoruz :)
Kızlar aramıza katılmayan isteyenler adet günlerinizi yazabilirmisiniz bu msjı cevapla diyerek, adet günlerini yazanları aksam eklicem listeye, hala yazdırmayan varsa onlarıda bekliyoruz :)
15.07.2017 tarihinde evlendim. O gunden bu yana hiç korunmadım ☺ batım 23 Ekimde başlıycak.

Ben napcam kızlar ya yemekhaneye indim balık kokuyordu midem allak bullak oldu kesinlikle psikolojik değil cunku istemsizce tiksinti geldi. Testim negatifse bu neyin nesi vucudum bana oyun oynuyor resmen. Döllenme yerleşme dönemindede bu tarz sorunlar olduğunu yazmış birisi nette. Ama şu belirsizlik beni mahvediyor... Allah yardımcımız olsun...

Canım benim adet olana kadar bekle adet olmazsan üç gun sonra bir test daha yap .bazen testte çıkmayabilir. ..

EVDE TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKINCA DA AĞIR DOLAP FİLAN KALDIRDIM HAKKIMIZDA HAYIRLISI BAKALIM
Canım keşke teste güvenip böyle bir şey yapmasaydin.evde yapılan testlerde her zaman doğru sonuç çıkmayabilir. Yarın sabah sağlık ocağına gidip kan testi yaptir ya da hemen acile gidip orda da ysptirabilirsin...

Tabiki başla. Gebelik tarihinden en az 3 ay önce baslanması lazım zaten

BAT BUGÜN YA DA YARIN ARTIK HAFTASONUNU DA ATLATIRSAM TEST YAPTIRIRIM ÇÜNKÜ 1 HAFTADIR DA KASIKLARIM AĞRIYOR

Kullansan daha iyi oluyor. Rahim gebeliğe hazırlanıyormus..bir de bebeğim nöral sistemine iyi geliyormuş
Canım bgn doktora gittim ztn ultrasonla baktı yumurtalıklarda bi sorun yok dedi direk folik asit yazdı başlıycam bende hayırlısı inşallah

Evet

Evet iki kere yaşadım iki oğlum var dünya tatlısı şimdi üçüncü düşünüyorum Rabbim hakkımdan hayırlısı ise bir de kiz verir inşallah
Allahım gönlünüze göre bir kız evlat versin inşallah. batım bugün ya da yarın ama 2 haftadır göğüs ağrım bir haftadır kasık ağrım bi kaç gündür bulantım ve baş dönmem var tecrübeli olduğunuz için size sorayım sizde oldu mu böyle şeyler ve yumurtlamadan beri de akıntım hiç olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…