Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey sorcam ovülasyon testi gebelik testi yerini tutuyor mu yani aynı görevi görüyor mu?

kızlar bu uzayan akıntı yumurta çatladı mı demek,şimdi gördüm onu ama iş yerindeyim çalışıyorum akşama çok var

bu uzayan akıntıdan 24 saat sonra yada içinde yumurtlama oluyor sanırım, saat 11 de ovülasyon testini de yapacağım, bakalım doğru mu test

Test sonucu pozitif olan 3 kişi çıktı şimdiye kadar sanirim bu sayfa bereketli oldu :)

Kızlar bişey sorcam ovülasyon testi gebelik testi yerini tutuyor mu yani aynı görevi görüyor mu?
Cnm aynı görevi tabiki görmüyor ama genelde regli zamanı çift çizgi çıkınca dier hcg testlerinde de pozitif gorulebiliyor öyle olan arkadaslarimiz oldu ve geneli hamile cikti:)

Cnm aynı görevi tabiki görmüyor ama genelde regli zamanı çift çizgi çıkınca dier hcg testlerinde de pozitif gorulebiliyor öyle olan arkadaslarimiz oldu ve geneli hamile cikti:)
Yalnız ikinci çizgide çok koyu olmalı ovulasyon testinde yani gebelik testi niyetine yapıcaksan söyliyim dedim:)

Kızlar aramıza katılmayan isteyenler adet günlerinizi yazabilirmisiniz bu msjı cevapla diyerek, adet günlerini yazanları aksam eklicem listeye, hala yazdırmayan varsa onlarıda bekliyoruz :)

Bende varım beni de ekler misiniz? Bat 11 Ekim

Kizlar ben de 2 yillik evliyim, yasim 28, temmuzdan beri deniyoruz ama olmuyor. Bat 12 ekim E Esra_Babies

Kızlar benide eklermisiniz bat14 Ekim bu ay soğan kürü uyguladim inş gelir bebis

Merhaba bu nedir bende hamis kalmak.istiyorum ikinci bebeğime

Yaş 26,7. Deneme, bat ne bu arada

Beni de ekler misin canım. Bat 11 ekim

Benide ekleyin Bat 26 ekim..

Bu arada benim bat 6 ekim ama ben reglim bittikten sonra dusunuyorum...

Kızlar Beni de ekleyebilir misiniz ?bat 5 ekim

Kızlar bende sizdenim benimde 2.olucak ins bi kızım var 7 yaşında 8 senelik ewliyim bu 11.ayım deneyeli

Folik asit olarak ne kullanıyorsunuz? Benim ki folbiol
Benim umutlar bir sonraki aya kaldı bat 12 ekim ama asıl hedefim kasımda hamile kalıp agustosta doğurmak iş planlarıma göre. Başlayım mı sence folik asite şimdiden kafadan 1-2 ay süreli kullanmış olcam eğer kasımda hamile kalırsam

Kızlar aramıza katılmayan isteyenler adet günlerinizi yazabilirmisiniz bu msjı cevapla diyerek, adet günlerini yazanları aksam eklicem listeye, hala yazdırmayan varsa onlarıda bekliyoruz :)

Deneme 3 ay umudum yok ama yinede yazayım bat 20 ekim

Düzenli değil ama takvime göre 17 ekim 8. Deneme ve cyclo prognova kullanıyorum

Bana doktor folik asit yazmadı ya gerek Yok dedi anlamadım herkes hamile kalmadan kullanmaya başlamış kullanmasak bi sakınca olurmu

Şuan dizlerim ağrıyor onun dışında bir şey yok... amin inşaallah :) adet olmazsak 1 2 gun icinde cikar heralde dimi artik testte
BEN TESTTEN NEGATİF ÇIKINCA O MORAL BOZUKLUĞU İLE ÇOK AĞIR BİR DOLAP KALDIRDIM HAYIRLISI BAKALIM.BATIMIZ SAT OLMASIN İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…